מחפש מקלדת+עכבר אלחוטיים לגיימינג - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מקלדת+עכבר אלחוטיים לגיימינג

nir15

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי מקלדת אלחוטית, יצא לי לעבוד עם MK250 כמה שנים טובות וזמני התגובה היו מצויינים יחסית למקלדת אלחוטית. זה סט שמגיע עם עכבר ומקלדת אבל העכבר לא משהו, אני אישית עבדתי רק עם המקלדת והיא הייתה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מקלדת אלחוטית, יצא לי לעבוד עם MK250 כמה שנים טובות וזמני התגובה היו מצויינים יחסית למקלדת אלחוטית. זה סט שמגיע עם עכבר ומקלדת אבל העכבר לא משהו, אני אישית עבדתי רק עם המקלדת והיא הייתה מעולה.

מצטער להגיד אבל זו מקלדת אלחוטית של שקל וחצי, יש לי אותה עם העכבר, השתמשתי בהם תקופה לגיימינג(לא ברור איך) עד שעברתי למקלדת מכאנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד אבל זו מקלדת אלחוטית של שקל וחצי, יש לי אותה עם העכבר, השתמשתי בהם תקופה לגיימינג(לא ברור איך) עד שעברתי למקלדת מכאנית.

בחיים הכל יחסי חביבי - יש מקלדות בטווח המחירים הזה שלפי דעתי יותר גרועות ממנה. ברור שאחרי הכל זה סט זול אבל מה שכן היא נותנת אחלה זמן תגובה ולא נתקעת כמו המקלדות המעפנות של ולדעתי היא נותנת תמורה מעולה למחיר שלה.

ד"א גם אני כמוך השתמשתי בה עבור גיימינג עד שעברתי למקלדת מכאנית והיא עשתה את עבודתה נאמנה.

מעבר לכך המלצת לו על עכברים ב 200 ש"ח, איזה מקלדת אתה מצפה שהוא יקנה בתקציב שהשארת לו בדיוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על העכבר עוד אפשר להתווכח, אבל מקלדת אלחוטית ? היו לי מלא מפשוטות ועד MX5000 של לוגיטק, שהיא BT. הבעיה היא כרגיל העכבה, והבאפר של המקשים. מתישהוא היית מרגיש כאילו הדיליי גדל ויש צורך "לתת" למקלדת קצת זמן להבין את כל הלחיצות ולהעביר אותן למחשב. העכבר כנ"ל אבל לא באותה כמות של דיליים כמו המקלדת.

כמו שנאמר פה, מקלדת גיימינג אמיתית היא חוטית. יש לי היום את הקורסייר K95, זו מקלדת גיימינג ראויה לשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר הזה אתה כבר קונה מקלדת חוטית מכאנית, עם זמני תגובה מהירים יותר ומקשים עם סוויצ'ים מכאנים שלא יתקעו כאשר תלחץ ובפתאומיות על מקש בצורה לא ישרה, אין דבר כזה מקלדת אלחוטית לגיימינג .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לאחר חיפוש מייאש ומתיש ואחרי שכמעט החלטתי לקחת מקלדת חוטית נראה לי שמצאתי את המקלדת המושלמת בשבילי:

Logitech K360:

http://www.logitech.com/en-za/product/keyboard-k360

האומנם המקלדת הזאת לא מיועדת לגיימינג, אבל היא קטנה והעיצוב שלה מתאים למה שחיפשתי בנוסף היא תתאים עם העכבר (הG700s) שקניתי.

וגם הביקורת העליה בזאפ ממש טובות:

http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=798936

אומרים שם שהטווח שלה טוב ושאין איחורים בפקודות.

היא גם לא עולה הרבה כסף יחסית ככה שהיא נראה לי תתאים לי בול ;)

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...