לא מקבל מהירות מקסימלית לSSD - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מקבל מהירות מקסימלית לSSD

Guy950

Recommended Posts

פתחתי את הנושא הזה לפני כמה שבועות בפורום כוננים קשיחים, אבל לצערי לא קיבלתי מענה שם אז החלטתי לעבור לפה בתקווה לקבל עזרה.

יש לי שני כונני SSD, הראשון הוא Intel SSD 520 180GB, את פרטי המהירות אפשר לראות פה.

והכונן השני הוא Kingston V300 120GB שאת הפרטים אפשר לראות פה .

החלטתי להוריד את התוכנות CrystalDiskMark ועוד אחת שאני לא מצליח למצוא אותה או להיזכר בשמה.

בכל אופן, שתי התוכנות הציגו תוצאות זהות, ככה שזה לא מקרה יחיד.

בתמונות שצירפתי אפשר לראות בוודאות שהנתונים בפועל הרבה פחות מהנתונים שבאתרים,

והקטע המוזר הוא שישנו משתמש בפורומים שהציג את התוצאות שלו עם הV300 שהיו משמעותית גבוהים משלי וצמודים לנתונים של היצרן.

אז בדקתי כמה דברים:

1) דרייברים של לוח אם מעודכנים, כולל דרייבר שניתן להתקין רק דרך דיסק ההתקנה של ווינדוס. (כלומר שמים בUSB ובמהלך ההתקנה מפעילים את הדרייבר דרך ההתקנה)

2) על חוטי הSATA רשום 6G והם כולם מחוברים לבקרים של SATA 6. (החוטים הם חוטים שהגיעו עם הלוח אם של GB)

3) אני לא מוצא דבר בביוס, אבל הכל מוגדר על ACHI.

אשמח לרעיונות מה הבעיה,

זה מאוד מרגיז שמדובר במערכת חדשה ויש לה בעיה כזאתי.

בד"כ אני לא קטנוני בנתונים, אבל אני יכול להרגיש שהSSD של הוא יותר איטי במערכת הזאתי מאשר המערכת הקודמת שלי.

בנוסף, הכונן הראשי (intel 520) עושה לאחרונה איטיות מורגשת, מה שלא היה בעבר עם הכונן בכלל. הדלקת המחשב נהייתה משמעותית יותר איטית ולפעמים גם המחשב מגיב לאט.

לגבי התמונות:

כונן C:\ =>intel 520 ssd

כונן F:\=>Kingston V300 120GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מחוברים לבקר המקורי של הלוח אם לזה אתה מתכוון, ככל הידוע לי החברה לא הוסיפה עוד בקר ללוח הזה.

והאינטל אולי לא רע בכתיבה, אבל הV300 פשוט לא מתקרב למהירות שפורסמה פה על ידי משתמש אחר ולמהירות המצוינת במפעל.

רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה נפח הכונן של אותו משתמש שאליו אתה "משווה"?

וכמה הוא מקבל בכתיבה?

ואין טעם!!! לפתוח עוד דיון בפורום אחר, פשוט מקפיצים את הדיון המקורי אם לא קיבלת תשובות.

אני קורא כמעט רק את מה שקופץ לי בדיונים חדשים, באותה המידה הייתי מגיע לדיון המקורי אם הוא היה קופץ עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משווה לפי זה:

http://hwzone.co.il/community/threads/537379-Black-Friday-2013-%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%96-%D7%9E%D7%91%D7%A6%D7%A2%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%90%D7%A8%D7%A5/page30?p=4830811&viewfull=1#post4830811

שנינו קנינו את אותו הדגם מאותה החנות במבצעי בלאק פריידי.

והקפצתי את הדיון המקורי, לא היה מענה והייתי עסוק בלימודים שלא יצא לי להקפיץ אותו שנית אז הוא פשוט שקע לעמודים אחרים.

אז בסך הכל במקום להקפיץ נושא שעבר לעמוד אחר כבר, העברתי אותו לפורום שיהיה יותר רלוונטי מאשר פורום שמיועד יותר לייעוץ איזה כוננים מומלץ לקנות וכו'.

אין לי מטרה לנדנד לאנשים, רק מחפש עזרה כדי להוציא את המקסימום מהרכוש שלי :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל פורום איחסון הוא בדיוק! המקום לדיון הזה.

דבר שני תמיכה טכנית וודאי לא המקום המתאים.

דבר שלישי למה אתה לא מביא תוצאות עם AS-SSD? שנוכל לראות גם מה הדריוור SATA שבשימוש אצלך או אם יש בעיה אחרת.

דבר רביעי למה אתה לא מביא מפרט מחשב שנדע איזה חומרה יש לך והאם יש לה חולשות מסויימות רלוונטיות לנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא המפרט שלי רשום בפרופיל, אני רק לא יודע למה זה לא מציג כשמעבירים את העכבר מעל "מפרט מחשב".

ניסיתי לסדר את זה באמצעות כתיבה מחודשת של המפרט, אבל זה לא פתר את הבעיה בכלל ועדיין זה מפנה אותך לעמוד הראשי.

אבל אני אצטט לך לפה:

i7 4770CoolIT Eco

Gigabyte Z87x-d3h

Crucial 16GB (2x8GB)

Gigabyte GTX 770 OC 4GB

FSP Raider 650W

intel 520 180gb

Kingston V300 120GB

WD HDD black 1TB

Fractal Design Define R4

עריכה: תודה לעידן שהקדים אותי בקטע הזה.

אני מצרף תוצאות AS .

הלוח אגב מכוון על ACHI כנדרש, ובדקתי שאין עדכוני חומרה לכוננים. שניהם מעודכנים לפי אתרי היצרנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי למצוא בגוגל איך אני בודק את זה אבל לא ממש מצאתי לזה תשובה.

איך אני בודק את זה?

עריכה:

לא משנה, לא חיפשתי טוב. מצאתי ובדקתי, זה פועל.

יש מצב שאלה הכבלים שמגבילים למרות היותם 6G?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי ובדקתי, זה פועל.

יש מצב שאלה הכבלים שמגבילים למרות היותם 6G?

יש שם שני אפשרויות לסמן, הגיוני שהשני יכול להאיץ את תוצאות הכתיבה, ואני מוכן להתערב שאצלך הוא לא מסומן.

כבלים לא אמורים להגביל, אבל כבר נתקלתי בעבר בדיווחים על כבלים נדירים שעשויים באיכות מאוד ירודה ומאיטים תעבורה.

אפשרות זו מאוד לא סבירה עד כדי כמעט בלתי קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאשקול את זה אם לא תהיה ברירה כבר.

אני רואה שאין דרך למצוא למה זה ככה אז פשוט נשאיר את זה ככה ונגמור את הסיפור.

אגב, Art tatum, אתה צודק. האפשרות השניה לא הייתה מסומנת, אבל הראשונה כן.

אתה מציע שאני אסמן את השניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...