צעד קטן למדינת ישראל, צעד גדול להולכים על ארבע - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעד קטן למדינת ישראל, צעד גדול להולכים על ארבע

ssib

Recommended Posts

[h=1]זוג ישראלי שנטש את כלבתו ישלם על כך[/h]אולי לאט לאט גם אזרחי ילמדו שחיה אינה עצם דומם שניתן לזרקו בתום השימוש. לקחת חיה זה אומר לדאוג ולטפל בה (כמו שצריך) לאורך כל חיה. מי שאינו מוכן למחיובות הזו, שפשוט לא יקח.

אולי הצעד הבא יהיה לעודד את רוב בעלי חיות מחמד לעקרם ולסרסם - בעיקר לסרסם היות ומדובר על ניתוח פשוט וזול משמעותית. זאת כדי למנוע את כל אותם גורים לא רצויים שאחר נמצאים בעמותות או מומתים בצב"ח ודומותיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לינק בהודעה.

כן.. פיפסתי.

טוב מאוד אבל עדיין בלתי מספק, התשלום ששולם היה עבור ההוצאות נטו.

זה לא ענישה.

כמו שהוזכר בכתבה אושר קנס ממשי ומרתיע בסך עשרות אלפי שקלים או עבודות שירות, זה המצב המתוקן. אני אישית לא מחזיק כלבה/חתול,והסיבה היא שאני ובת זוגי עסוקים מידי, ואפילו שההינו רוצים אנחנו כאנשים בוגרים מבינים שלחיות יש צרכים פיזיים ורגשיים וכאנשים עובדים ואיננו יכולים לספק אותם תמיד כנדרש.

הגיע הזמן שאנשים יבינו שחיית מחמד אינה סוג של צעצוע משוכלל אלא ייצור חי ורגיש במידה רבה עוד יותר מאיתנו.

נכון מאוד. ולא פחות נכון 'צעד גדול לתרבות והמוסר במדינה/צעד גדול להולכים על 2'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כנראה בגלל שקערת האוכל שלה רק חצי מלאה כרגע.

אז גם לתינוקות רכים אין?

אתה יכול לראות בברור העלבויות וכו', וללא ספק שינויים במצב הרוח שלהם, (כולל מבדידות) משפיעים באופן ישיר ומוכח על הבריאות שלהם.

ברור שיש להם רגשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוצמזה שהם כועסים, מאוכזבים, מתגעגעים, אוהבים,שמחים, עצובים עד כדי שעלולים להכנס לדכאון.. ואני מדברת על דברים שממש ראיתי אצל חתולים. בין אם זו שלי ובין אם אצל חברים.

חוץ מכל אלא ברור שאין להם צרכים רגשיים.

בובות.

אגב, העניין אז לא היה אוכל. אבל סביר שהיה קשור לכך שלא ראתה אותי כל היום, התגעגעה והייתי מאחורי דלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לספר סיפורים מופלאים על חתולים - הם הצילו חיים יותר אצלנו יותר מפעם אחת

אני מאוד אוהב אותם ומנסה לטפל בהם הכי טוב בנסיבות

ומנגד אני יכול לספר על כך שכשחתול טורף ציפור, הוא לא ימית אותה במיידי, אלא יחזיק אותה בפה במשך שעה ארוכה, יגש לכל החברים שלו בשכונה, יעיר אותם, ישוויץ בפני חבריו איזה צעצוע חדש יש לו, ולהם אין, ובכל החצי שעה שעקבתי אחרי הסיפור, לא ראיתי טיפת רחמים כלפי הטרף שצייץ לו בין שיניי החתול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית מכיר חתולים היית מבין שלרוב מדובר אצלם במשחק - מה לעשות חתולים הם חיות טרף\צייד - הם לא בדיוק מבוייתים עד הסוף

זה חלק מהחן שלהם וזה גם מה שהופך אותם קצת בלתי צפויים.

כחלק מהעניין היה לי מקרה בבית שהחתולים הרגו לי נחש בסלון וישבו לידו ושמרו עליו כשהוא מת

עד שהגיע לוכד נחשים ולקח אותו משם (אשתי נבהלה והזמינה אותו - לא שינתה לה העבודה שהנחש מרותש והחתולים יושבים לו על הראש)

החתולים שלי מביאים לי "מנחות" בדמות ציפורים מתות\עכברים\עקרבים מראים לי שאכפת להם ממני.

אני מעריך אותם על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם ssib.

בתור אחד שמגדל חיות בבית מאז שהוא זוכר את עצמו, זה בלתי נתפס בעיני לזרוק חיה רק בגלל שאתה לא מסתדר איתה. גם אם יש בעיה, יש כל מיני גורמים שיכולים לעזור לפתור אותה - וטרינרים, מאלפים, אפילו חברים שמגדלים חיות משלהם.

אנשים צריכים להבין שלא זורקים חיה לרחוב כמו שלא יזרקו את הילד הנכה/מופרע שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...