בקשה למפרט מחשב גיימינג עד 6K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה למפרט מחשב גיימינג עד 6K

haim652

Recommended Posts

שלום חברים, ברצוני לבקש מפרט מחשב לגיימינג עד 6000 ש"ח, בניתי מפרט, יוצא קצת יקר, קשה לי להתפשר על דברים, אבל אני מקווה שתעזרו לי עם מפרט נח יותר וזול יותר.

1. מה התקציב המקסימאלי? 6000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל את כל התקציב.

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500 ש"ח לכל היותר.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג (תדירות גבוה מאוד) ופוטושופ (תדירות נמוכה מאוד)

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. כל משחקי הAAA האחרונים שיצאו (BF4, וכו')

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 22" 1920x1200

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? +\- 5 אין כלכך עדיפות לשקט, אבל אשמח שהוא יהיה שקט גם.

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? כן, קל, תגידו לי אתם אם באמת יש צורך בזה, תמיד הייתי חובב OC קל.

7. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא, רק הרכבת מחשב בחנות.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. מחנות KSP, אבל אשמח לכל חנות טובה באיזור ראשון לציון.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). הארד דיסק , עדיפות ל16GB של , וכרטיס מסך בעל 4GB של (כרגע אני חושב על הGTX 770 4GB

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? בגדול לא, אם יהיה הצורך בכך אז כן, אך אני בדרך כלל מעדיף לקנות מחשב חדש ולא לשדרג בעתיד, כך שאשמח למפרט שיחזיק לאורך זמן.

המפרט שבניתי לאחרונה חורג מאוד מהתקציב, אני מפרסם לכם אותו רק בשביל שתראו את העדפות פחות או יותר שלי, כמובן שאני מחפש לרדת משמעותית בתקציב ולצמצם איפה שצריך באמת.

המפרט:

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 4770K Haswell 3.5Ghz 8MB L3 Cache s1150 - Tray 1

מאוורר למעבד: מאוורר למעבד Arctic Cooling Freezer 13 CO 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte GA-Z87-HD3 LGA1150, Intel Z87, DDR3 1600 1

זכרונות: G.Skill Ripjaws-X 2x8GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 Kit CL9-9-9 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך MSI GTX770 Gaming 4GB GDDR5 DX11 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: כונן קשיח Western Digital Caviar Black WD1003FZEX 1TB Sata III 1

כונני SSD: כונן קשיח Samsung 840 EVO Series MZ-7TE120BW 120GB SSD SATA III 1

ספקי כוח: ספק כוח SeaSonic SSP-650RT 650W Gold Active PFC 12CM Fan PSU (SS-650RT) OEM 1

מארזים: מארז ללא ספק CoolerMaster K380 Window Mid Tower ATX 1

מחיר החבילה: 6905 שקל

עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר

שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

ראשית ברצוני להודות לכם על עזרתכם.

אשמח להעזר במקצועיות שלכם, וכמובן לצאת עם מפרט חדש בקרוב מאוד :)

תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאני במקומך פשוט הייתי מוותר על ה- וככה מתקרב משמעותית לתקציב שלך.

אומנם זה קצת מבאס מחשב בלי אבל לדעתי זה הוויתור הכי פחות מבאס.

בלי קשר, אם אתה לא ממש משתמש בתוכנות עריכה וכאלה נראה לי שבכיף ניתן להתפשר על מעבד זול יותר ו-8 ג'יגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Logo.jpg

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים

1090 ₪ - Intel Quad i5 4670K 3.4Ghz S1150

510 ₪ - GA-Z87M-HD3 S1150

670 ₪ - 16G (2x8GB) 1600Mhz

2250 ₪ - * מבצע * - NVIDIA GTX780 3GB Twin Frozr

499 ₪ - * מבצע * - SSD 840 EVO 120GB SATA III

430 ₪ - 2T 3.5'' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty

799 ₪ - Define R4 Black + FSP Raider 650W BUNDLE

160 ₪ - * מבצע * - Hyper 212 EVO

מחיר סופי: 6408 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

אין לך צורך בI7

780 חזק יותר וברזולוציה הזאת אין מצב שתגיע ל3GB.

2TB במקום 1 ומארז עדיף(שקט, גודל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כהערות כלליות:

קח בחשבון שלקחת מערכת שמאפשרת לך ביצוע אוברקלוק למעבד עולה 300-400 ש"ח יותר ממערכת שלא תומכת. לכן אם הכוונה שלך היא לבצע רק אוברקלוק קל, איני חושב שזה שווה את ההשקעה.

כמו כן, בעתיד תמיד אפשר להוסיף עוד זיכרון ראם - לגיימינג איני רואה כיצד מעל 8 ג'יגה ראם יעזור לך. בנוגע לכרטיס המסך, במפרט ש-klayton, יש כרטיס חזק מאוד אך הכדאיות שלו היא בספק, שכן הוא יקר מאוד. לדעתי אפשר בכיף לרדת לכרטיס כמו R9 280X שאומנם חלש יותר, אך עדיין יספק ביצועים גיימינג מעולים. ניתן לראות סקירה לדוגמא כאן, כאשר מבין הכרטיסים גם GTX780 מופיע.

סה"כ, לאחר לקיחה של מעבד ללא תמיכה ב-OC, עם לוח-אם בסיסי יותר, 8 ג'יגה ראם ועם כרטיס R9 280X, עלות המחשב אמורה להיות נמוכה באיזור ה-4.5-5 אלף ש"ח. לשיקולך.

נ.ב. - חיים, מספיק לשלוח לאנשים הודעות . אם אתה מחפש עזרה נוספת, אתה יכול להקפיץ את הדיון כל 24 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כהערות כלליות:

קח בחשבון שלקחת מערכת שמאפשרת לך ביצוע אוברקלוק למעבד עולה 300-400 ש"ח יותר ממערכת שלא תומכת. לכן אם הכוונה שלך היא לבצע רק אוברקלוק קל, איני חושב שזה שווה את ההשקעה.

כמו כן, בעתיד תמיד אפשר להוסיף עוד זיכרון ראם - לגיימינג איני רואה כיצד מעל 8 ג'יגה ראם יעזור לך. בנוגע לכרטיס המסך, במפרט ש-klayton, יש כרטיס חזק מאוד אך הכדאיות שלו היא בספק, שכן הוא יקר מאוד. לדעתי אפשר בכיף לרדת לכרטיס כמו R9 280X שאומנם חלש יותר, אך עדיין יספק ביצועים גיימינג מעולים. ניתן לראות סקירה לדוגמא כאן, כאשר מבין הכרטיסים גם GTX780 מופיע.

סה"כ, לאחר לקיחה של מעבד ללא תמיכה ב-OC, עם לוח-אם בסיסי יותר, 8 ג'יגה ראם ועם כרטיס R9 280X, עלות המחשב אמורה להיות נמוכה באיזור ה-4.5-5 אלף ש"ח. לשיקולך.

נ.ב. - חיים, מספיק לשלוח לאנשים הודעות . אם אתה מחפש עזרה נוספת, אתה יכול להקפיץ את הדיון כל 24 שעות.

קבלתי את ההערות שלך, תודה רבה על עצתך, אני אוותר על OC כמו שציינתי.

מודה לך יאיר על עזרתך, ובנוסף סליחה אם הפרעתי לך עם ההודעות הפרטיות, סליחה ותודה.

אשמח לקבל עצות ללוח אם שיתאים למפרט ללא OC, בנוסף מאוד רצוי בשבילי שהלוח אם יכיל שתי כניסות של , כיוון שלא רק המחשב שלי מחובר לאינטרנט ואני עושה באמצעות המחשב 'בריד', תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...