איך נכנסים לבנין דירות בלי קוד לאינטרקום? (או, איך ליפול על האיש הקטן) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נכנסים לבנין דירות בלי קוד לאינטרקום? (או, איך ליפול על האיש הקטן)

Track

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אם כל אחד עם חצי שכל יכול להתפלח, למה הת'רד הזה בכלל קיים?

נו, כבר הסברתי את זה. להיכנס לבנין אחד זה סבבה. להיכנס לעשרות זה לוקח זמן.

ע"י קסמים שגורמים לו להיות גבוה בגוגל, יעזור אם תחזיק דף פייסבוק שלא מצנזר ביקורות על השירות.
אם אני הייתי צריך לחפש עכשיו בעל מקצוע הייתי מיד פונה לגוגל.
אם יש לך אתר שנראה טוב ורציני, הייתי שוקל לפרסם אותו בגוגל. את תקציב המגנטים שלך תשקיע שם.

אני מפספס משהו? איך יכול למצוא בעל מקצוע שעובד באיזור שלי?

ניתן למצוא בעל עסק כלשהוא, אולי, אבל בלי מיקוד כלשהוא, זה לא יעזור אם האתר שלי במקום ראשון בגוגל כי הוא פשוט לא יהיה רלוונטי.

לא "אחי", זה הופך אותך לנוכל.

נראה לי ששמת גרשיים על המילה הלא נכונה. זה הופך אותי "לנוכל" כמו שזה הופך אותי לשף בקונדטוריה צרפתית.

אבל סבבה "אחי", תמשיך לכעוס. אולי יום אחד תפיק מזה משהו שווה ערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ספאמר אמתי ועוד מנסה לצאת צדיק, את הפרסום כמו שלך אני מפנה בשקיות כי שכמותך שמים ז@@ן על האנשים ובכנסת עדיין לא למדו להיות מסונכרנים עם התקדמות השימוש של האנשים בטכנולוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מפספס משהו? איך גוגל יכול למצוא בעל מקצוע שעובד באיזור שלי?

ניתן למצוא בעל עסק כלשהוא, אולי, אבל בלי מיקוד כלשהוא, זה לא יעזור אם האתר שלי במקום ראשון בגוגל כי הוא פשוט לא יהיה רלוונטי.

עניתי לך על ההודעה הפרטית, ובנוסף אני ממליץ לך לקרוא קצת איך עובד adwords ואיך עובד קידום אתרים.

אני אסביר לך בקצרה:

ב-adwords אתה בעיקרון בוחר מילות מפתח וכאשר מישהו מחפש את מילות המפתח האלה בגוגל, המודעה שלך תקפוץ.

למשל:

"טכנאי מחשבים במרכז"

"טכנאי מחשבים בתל אביב"

"תיקון מחשבים בבית הלקוח"

וכו'

כל קליק על המודעה שלך עולה לך כסף. יש מעין מכרז בו אתה בוחר כמה מקסימום אתה מוכן לשלם על קליק. אלה שמוכנים לשלם הכי הרבה יופיעו בעמוד הראשון.

אתה יכול להקציב סכום כסף לכל יום, כך שאם יש לך תקציב מוגבל הוא לא ייגמר תוך שלושה ימים, אלא יישאר ליותר מכך. כמובן שברגע שהגעת למכסה שהגדרת, המודעות שלך מפסיקות להופיע.

את המגנטים אתה יכול לתת ללקוחות שכבר פנו אליך.

בנוסף, אתה יכול להדביק פלאיירים על לוחות מודעות חינמיים שיש בכל עיר. תעשה סיבוב עם האוטו, גם בשכונות וגם במרכז ופשוט תנעץ פלאיירים היכן שזה מותר ולא מעצבן אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כל מיני רעיונות לגרום לאנשים לתת לי להיכנס דרך האינטרקום אבל לצערי אין הרבה בניינים גבוהים באיזור שאני גר.

שני הרעיונות הטובים ביותר שלי הם לומר שאני טכנאי (הוט/יס) או מתרים.

אהבתי. לשקר לאנשים כדי לפרסם. זה כנראה ישדר אמינות. :)

אולי אם אשים את המגנטים על תיבת הדואר? אבל לפי דעתי יש סיכוי גבוה יותר שמישהו יכניס את המגנט הביתה אם הוא כבר על הדלת.

זה בדיוק מה שהגיוני לעשות. זה ושום דבר אחר. תחסוך לעצמך שעות בהסתובבות בתוך הבניין, וזה ישיג בדיוק את אותה המטרה.

זה שאדם מסוים יכניס את המגנט הביתה לא בדיוק יעזור לך אם יעברו בדיוק 5 שניות מהרגע שהוא יכניס אותו הביתה ועד לרגע שהוא יזרוק אותו לפח.

אתה לא רואה את הדוור שואל "איך פותחים את האינטרקום" כדי שיוכל להניח את המכתבים על יד הדלת, נכון? בדיוק בשביל זה יש תיבות דואר. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון ולשאר המשתתפים.

יש כמה אתרים ישראלים של בעלי מקצוע מהם אני "דולה" את המקצוענים.

כך יש לי אינסטלטור/שרברב ו 3 חשמלאים שאני סומך ובוטח לגביהם כבר שנים.

למשל:

בעלי מקצוע יצאת גדול - 3144.co.il

המקצוענים - pro.co.il

המוקד - hamoked.co.il

יתרון גדול לאתרים הנ"ל (חלקם מפזרים גם חוברות אחת לשנה),

הוא רשימה מעודכנת עם רמת המקצעויות וההוגנות של בעלי המקצוע הרשומים באתר,

על סמך המשוב המתקבל ע"י אלו שפנו לבעלי המקצוע באתר.

לפחות בחלק מהאתרים (לא בדקתי בכולם) מסירים בעלי מקצוע בגין שרות גרוע / תעריף מוגזם.

ויש גם דרוג לכל בעל מקצוע בהתאם למשוב שהתקבל.

שום עלון פרסומי, מגנטים או פליירים לפראיירים ישנו את דעתי.

זו הדרך הנכונה להשיג בעל מקצוע אמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה שחיפשתי בעל מקצוע, מצאתי מישהו דרך אחד האתרים האלו. לזכותם יאמר שהביקורת שם אמיתיות. לאחר השירות, הם התקשרו אלי מספר פעמים להוציא ממני ביקורת. ווכן , מצאתי שם מישהו שעשה עבודה טובה ובמחיר הוגן.

זו הדרך! לא פליירים, לא מגנטים. ממש לא.

הדבר היחיד שהם אומרים זה זה שהוא יודע להדפיס פליירים / מגנטים ולזבל לי את הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מיקוד... אני מחפש למשל "טכנאי מזגנים בירושלים". אכפת לי באיזו שכונה הוא נמצא?

כשאני מחפש "טכנאי מחשבים בגבעתיים" לא יוצא לי שום דבר חוץ מדפי זהב ו144.

ואיך אני אמור לדעת אם העסק אמין או לא? בגלל שהוא הראשון בגוגל? שטויות.

אתה ספאמר אמתי ועוד מנסה לצאת צדיק, את הפרסום כמו שלך אני מפנה בשקיות כי שכמותך שמים ז@@ן על האנשים ובכנסת עדיין לא למדו להיות מסונכרנים עם התקדמות השימוש של האנשים בטכנולוגיה.

אני באמת המום מהכעס כאן בפורום.

אני מחלק את המגנטים משום שאני מאמין שהם יעבדו, ז"א שאנשים ירצו את השירות וייצרו איתי קשר.

מן הסתם שאותם אנשים דווקא שמחים לקבל את המגנטים. מי שלא, שיזרוק לפח.

אבל לקרוא לי ספאמר בגלל שאתה צריך לקחת מגנט ולזרוק אותו לפח.. פשוט מוגזם.

עניתי לך על ההודעה הפרטית, ובנוסף אני ממליץ לך לקרוא קצת איך עובד adwords ואיך עובד קידום אתרים.

אני אסביר לך בקצרה:

ב-adwords אתה בעיקרון בוחר מילות מפתח וכאשר מישהו מחפש את מילות המפתח האלה בגוגל, המודעה שלך תקפוץ.

למשל:

"טכנאי מחשבים במרכז"

"טכנאי מחשבים בתל אביב"

"תיקון מחשבים בבית הלקוח"

וכו'

כל קליק על המודעה שלך עולה לך כסף. יש מעין מכרז בו אתה בוחר כמה מקסימום אתה מוכן לשלם על קליק. אלה שמוכנים לשלם הכי הרבה יופיעו בעמוד הראשון.

אתה יכול להקציב סכום כסף לכל יום, כך שאם יש לך תקציב מוגבל הוא לא ייגמר תוך שלושה ימים, אלא יישאר ליותר מכך. כמובן שברגע שהגעת למכסה שהגדרת, המודעות שלך מפסיקות להופיע.

את המגנטים אתה יכול לתת ללקוחות שכבר פנו אליך.

בנוסף, אתה יכול להדביק פלאיירים על לוחות מודעות חינמיים שיש בכל עיר. תעשה סיבוב עם האוטו, גם בשכונות וגם במרכז ופשוט תנעץ פלאיירים היכן שזה מותר ולא מעצבן אחרים.

לא הבנתי. למה שאני אשלם על משהו שאני יכול להשיג בחינם דרך דפי זהב ועוד עם סיכוי (הרבה) יותר גבוה למצוא על ידי כך לקוחות?

שוב אני אומר - אם יש לך חנות באינטרנט אז AdWords זה סבבה, אבל לעסק זעיר הממוקד בעיר אחת.. לא רק שלא הייתי לוחץ על הפרסומת.. אם כן הייתי לוחץ 99% שלא הייתי מוצא אותה רלוונטית.

לפותח הדיון ולשאר המשתתפים.

יש כמה אתרים ישראלים של בעלי מקצוע מהם אני "דולה" את המקצוענים.

כך יש לי אינסטלטור/שרברב ו 3 חשמלאים שאני סומך ובוטח לגביהם כבר שנים.

למשל:

בעלי מקצוע יצאת גדול - 3144.co.il

המקצוענים - pro.co.il

המוקד - hamoked.co.il

יתרון גדול לאתרים הנ"ל (חלקם מפזרים גם חוברות אחת לשנה),

הוא רשימה מעודכנת עם רמת המקצעויות וההוגנות של בעלי המקצוע הרשומים באתר,

על סמך המשוב המתקבל ע"י אלו שפנו לבעלי המקצוע באתר.

לפחות בחלק מהאתרים (לא בדקתי בכולם) מסירים בעלי מקצוע בגין שרות גרוע / תעריף מוגזם.

ויש גם דרוג לכל בעל מקצוע בהתאם למשוב שהתקבל.

שום עלון פרסומי, מגנטים או פליירים לפראיירים ישנו את דעתי.

זו הדרך הנכונה להשיג בעל מקצוע אמין.

אני מסכים. דפי זהב, 144, המקצוענים וכו' היא הדרך הטובה ביותר לפרסם לאנשים שיודעים לחפש באינטרנט

כל האנשים שלא, ישמחו לקבל מגנט.

אהבתי. לשקר לאנשים כדי לפרסם. זה כנראה ישדר אמינות. :)

אתה סתם ציני.

הרי אתה יודע שאין לי כוונות רעות אבל אתה נהנה מזה שאתה כאילו מצאת חוסר עקביות בדבריי או צביעות שאני לא הייתי מודא אליה. שזה שטויות.

קודם כל, שקר לא חייב להיות דבר רע. אתה משקר כי אתה מאמין שהשקר יגרום ליותר טוב מרע, או במקרה הזה להרבה טוב וקצת מאוד רע.

שנית, אף אחד לא יחשוב שאני לא אמין משום ששיקרתי שקר לבן כדי להיכנס לבנין.

אני אהיה מופתע אם מישהו בכלל יחבר את שני הדברים זה לזה. אבל לא, אתה צודק.. זה פשוט מצחיק שאני רוצה להיות אמין ולשקר באותו הזמן.. אם אתה לא חושב על זה יותר מדי :)

זה בדיוק מה שהגיוני לעשות.
.

כיוון שאני האחד שחשב על הרעיון - אקח זאת כמחמאה.

תחסוך לעצמך שעות בהסתובבות בתוך הבניין,
.

למה? זה חלק מהכיף.

וזה ישיג בדיוק את אותה המטרה
.

אני לא מסכים.

היות המגנט כבר על הדלת וקרוב כל כך לבית הלקוח, הסיכוי שהוא יכניס אותו הביתה גבוה הרבה יותר.

אם אתה לא מסכים, אשמח לשמוע מדוע. הייתי רוצה להאמין שהאפקטיביות זהה.

זה שאדם מסוים יכניס את המגנט הביתה לא בדיוק יעזור לך אם יעברו בדיוק 5 שניות מהרגע שהוא יכניס אותו הביתה ועד לרגע שהוא יזרוק אותו לפח.

נכון. אבל הבן אדם עדיין יעשה הפרדה מנטלית בין הג'אנק מייל שבתיבת הדואר (או על תיבת הדואר) ובין המגנט שעל הדלת שלו.

כך לפחות אני מרגיש.

שוב, אשמח לדסקס זאת כיוון שאשמח להאמין שאני טועה.

אתה לא רואה את הדוור שואל "איך פותחים את האינטרקום" כדי שיוכל להניח את המכתבים על יד הדלת, נכון? בדיוק בשביל זה יש תיבות דואר.
:)

לא בדיוק הבנתי מה הקשר.

הדוור מניח מכתבים מבוילים אל אותו בן אדם - מכתבים שהוא רוצה בהם. בין אם הדוור יניח את המכתבים על יד הדלת, בתוך התיבה או עשרה סנטימטרים מתחת לאדמה..

מה שאני מניח הוא דבר שאותו בן אדם עדיין לא יודע אם הוא בכלל רוצה. השקעתי בעיצוב, באיות ובמשמעות של המגנטים כמה שיכלתי ואלו אמורים לגרום לו להתענין בשירות שאני מציע, אבל כעת עלי להשלים את משימתי בכך שאתן למגנטים שלי את החשיפה המירבית שאוכל כדי שאותו בן אדם אכן כן יקרא את מה שכתוב ואכן כן יתפעל ואכן כן יסמוך עלי מספיק כדי להדביק את המגנט על המקרר להתקשר אלי ביום מן הימים ולאמת את האמון שהוא נתן בי. זאת הסיבה שאני עובד כל כך קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קראתי הכל .

לתשובה על השאלה בכותרת : לום .

וקצת יותר ברצינות : חבל לך על המאמץ המיותר . רוב האנשים היום זורקים את המגנטים האלה לפח (כולל אותי) .

תאר לעצמך שאתה לא בעל המקצוע היחיד שמנסה לפרסם עצמו בצורה הזאת .

יהיה יותר אפקטיבי אם תשים מספר מגנטים (3-4) על המשקוף של הדלת כניסה ומי שירצה יקח .

בנוסף תפרסם את עצמך בגוגל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קראתי הכל .

לתשובה על השאלה בכותרת : לום .

וקצת יותר ברצינות : חבל לך על המאמץ המיותר . רוב האנשים היום זורקים את המגנטים האלה לפח (כולל אותי) .

תאר לעצמך שאתה לא בעל המקצוע היחיד שמנסה לפרסם עצמו בצורה הזאת .

יהיה יותר אפקטיבי אם תשים מספר מגנטים (3-4) על המשקוף של הדלת כניסה ומי שירצה יקח .

בנוסף תפרסם את עצמך בגוגל .

קודם כל, אני מודה לך על הנימוס. נראה שהוא באספקה נמוכה כאן בפורום, בעיקר (להפתעתי) מצוות הפורום.

זה גם לא רעיון רע.

אבל אני עדיין חושב שמגנט אישי על הדלת הוא יותר אפקטיבי.

אני כמובן מדבר רק מניסיון אישי. לא הייתי מסתכל על מגנט על משקוף הדלת - לא הייתי מרגיש שזה בכלל שלי ו/או לא הייתי חושב שהעסק רציני אם הם סתם זרקו את המגנטים במקום אחד במקום לחלק אחד אחד.

גם המיקום של המגנט על הדלת חשוב לי - כל מגנט יודבק לדלת כמו תמונה בצורה הנוחה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Track,

יש איזשהו דיסוננס בין מה שאתה רוצה לשדר לבין מה שאתה משדר בפועל. הבעיה שלך היא שאתה כנראה לא מבין את זה.

אני מאמין לך באמת ובתמים שאתה אכן בחור צעיר שבסה"כ מנסה להתפרנס בכבוד. עם זאת, עצם השאלה שאיתה פתחת את הדיון הזה מבטאת חוסר כבוד מאוד בסיסי - חוסר כבוד לשטחם ולקניינם הפרטי של האנשים שהציבו דלת עם אינטרקום כי הם אינם מעוניינים שכל מיני אנשים יסתובבו להם בבניין סתם. וכן, זה לא רק כדי לעצור פורצים (וממילא זה חלש - איזה פורץ רציני כבר לא יודע להתגבר על דלת כזו?), אלא בעיקר כדי למנוע מסתם משוטטים או קבצנים, וכן - גם ספאמרים כמוך.

ואין לך מה להיעלב על הכינוי ספאמר. זה בדיוק מה שאתה עושה. שליחת דואר (לא משנה אם זה בצורת פלאייר או מגנט) לאנשים שאתה לא מכיר, ושלא ביקשו ממך ולא נתנו את הסכמתם לדיוור הזה, במטרה לפרסם את עצמך ולעודד אותם לצרוך את שרותיך היא ההגדרה המילונית לספאם.

אתה מדבר על אמינות שאתה רוצה להפגין ללקוחותיך ובאותה נשימה שואל איך לתחמן כדי שיתנו לך להיכנס, ומוכן לשקר בשביל להיכנס, ולא מבין שהגישה הזו מטילה צל על האמינות שלך.

כמו שמישהו הציע קודם - למה שלא תשאל איך פורצים מנעול בלי להשאיר סימנים? הרי זה עוד יותר אישי לשים את המגנט ישר על המקרר, וזה מגדיל עוד יותר את הסיכויים שלא יזרקו את המגנט שלך, נכון? והרי אין לך באמת כוונת זדון, אתה לא רוצה לגנוב שום דבר, אז מה לא בסדר בזה? :)

אתה עושה עניין יותר מידי גדול משטויות. מי שבעיקרון אין לו בעיה עם מגנטים, ורואה בבעל עסק שמפרסם עם מגנט כתובת לגיטימית למתן שירות, ישמור את המגנט שלך בלי קשר לאם תלית אותו על הדלת או על תיבת הדואר שלו. מי שלא - יזרוק אותו בכל מקרה. אני יודע שעלי אישית זה ממש לא היה משפיע אם המגנט הודבק על הדלת או על התיבה או אפילו הונח בתוך התיבה עצמה.

ואם באמת ובתמים אתה חושב שזה משנה ומאוד חשוב שהמגנט יהיה על הדלת - למה דווקא ללכת בתחמנות וברמאות? תתקשר לאינטרקום ותסביר בנימוס שאתה נותן שירות מסוים ורוצה לחלק מגנטים. יכניסו אותך - מצוין. לא יכניסו - לא נורא. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,

יש איזשהו דיסוננס בין מה שאתה רוצה לשדר לבין מה שאתה משדר בפועל.

לפי דעתך. אבל אוקיי, בוא נראה מה יש לך לומר.

,

הבעיה שלך היא שאתה כנראה לא מבין את זה.

תמיד נחמד לשמוע מאנשים שלא נתנו לי סיבה להעריך את דעתם מה הבעיה שלי.

,

אני מאמין לך באמת ובתמים שאתה אכן בחור צעיר שבסה"כ מנסה להתפרנס בכבוד.

אם אתה באמת מאמין לזה, הסיבות שלך להתיחס אלי כמו שהתיחסת עד כה - בציניות ובהתנשאות חייבות להיות מאוד משכנעות.

ומאותה סיבה שאתה קורא לי "בחור צעיר", אני לא מאמין שהן כך.

,

עם זאת, עצם השאלה שאיתה פתחת את הדיון הזה מבטאת חוסר כבוד מאוד בסיסי - חוסר כבוד לשטחם ולקניינם הפרטי של האנשים שהציבו דלת עם אינטרקום כי הם אינם מעוניינים שכל מיני אנשים יסתובבו להם בבניין סתם.

אוי איזה שטויות במיץ עגבניות.

א.) חוסר כבוד הוא דבר מנטלי/אמוציונלי - לא מעשי. אין לך דרך לדעת בודעות אם אני מכבד בן אדם על פי איך שאני מתנהג. אתה יכול לכבד בן אדם ובאותו הזמן לעשות דבר שנראה כאילו אינך מכבדו - זה לא סותר. כל מה שחשוב הוא איך אתה מרגיש.

ב.) אין דבר כזה "חוסר כבוד לשטח." אתה יכול להרגיש כבוד לבן אדם ולכן לא להיכנס לשטחו אבל זה לא אומר שאתה מכבד את השטח. בני אדם לא פועלים מתוך הרגשה של כבוד או חוסר כבוד. הם פועלים מתוך הרגשה של טוב ורע.

ג.) אתה ממשיך עם השטויות של "הדיירים הציבו דלת כדי להדוף את כוחות הרשע!" לבעלי הדירות אין שום קשר לדלת האינטרקום. היא פשוט משהו שהיה שם כשהם קנו את הדירה. כשקניתי את הדירה שלי, שמחתי למצוא שאין דלת אינטרקום כי לפי דעתי היא פשוט מכשול מטומטם שאין לו שום שימוש.

,

וכן, זה לא רק כדי לעצור פורצים (וממילא זה חלש - איזה פורץ רציני כבר לא יודע להתגבר על דלת כזו?), אלא בעיקר כדי למנוע מסתם משוטטים או קבצנים, וכן - גם ספאמרים כמוך.

משוטטים וקבצנים? אני חושב ששנינו יודעים שדלות אינטרקום יוצרו על מנת לעצור את אפוקליפסת הזומבים הקרובה.

אני לא יודע איפה אתה חי, אבל אם אתה באמת פוחד שקבצנים יכנסו לך לבנין, אתה הזוי.

,

ואין לך מה להיעלב על הכינוי ספאמר. זה בדיוק מה שאתה עושה.

אז אין לי על מה להעלב בגלל שזה מה שאני?

אוקיי. ולך אין מה להעלב מכך שאני קורא לך משועמם שחושב את עצמו.. בגלל שזה בדיוק מה שאתה.

,

שליחת דואר (לא משנה אם זה בצורת פלאייר או מגנט) לאנשים שאתה לא מכיר, ושלא ביקשו ממך ולא נתנו את הסכמתם לדיוור הזה, במטרה לפרסם את עצמך ולעודד אותם לצרוך את שרותיך היא ההגדרה המילונית לספאם.

אם כך, אפשר להגיד את כל מה שבן אדם לא רוצה כספאם.

שלטי פרסום שאני רואה בדרך לעבודה - ספאם. הרי מי שבנה אותם לא מכיר אותי ואני לא ביקשתי ואני לא מסכים, נכון?

ולמה לעצור שם? כל שלט שלא עוזר לי להגיע ליעד שלי הוא ספאם בדיוק מאותן הסיבות.

התגובה שלך היא ספאם. אתה ספאמר בדיוק כמו שאני.

ההגדרה המילונית לספאמר לא רלוונטית ולא מציאותית ואתה יודע את זה, יא מתנשא.

,

אתה מדבר על אמינות שאתה רוצה להפגין ללקוחותיך ובאותה נשימה שואל איך לתחמן כדי שיתנו לך להיכנס, ומוכן לשקר בשביל להיכנס, ולא מבין שהגישה הזו מטילה צל על האמינות שלך.

לא מבין? לא, אני לא מסכים. הסברתי לך כבר מה אני חושב על זה - למה אתה לא קורא מה שאני כותב?

לתחמן זה לא דבר רע בעצמו. אתה יכול לתחמן על מנת להציל חיי אדם. אתה יכול לתחמן על מנת לפשר בין שני אנשים כועסים.

הסטטוס של התחמון (טוב או רע) בא רק מהתוצאה שלו - האם הוא גרם לטוב או לרע?

במקרה שלי, אני גורם רע מאוד מאוד קטן למספר קטן של אנשים כדי לגרום טוב גדול לספר קטן עד גדול של אנשים.

ההבנה הבסיסית מינוס שלך של מה שאני עושה היא הסיבה שאתה חושב שזה מטיל צל על האמינות שלי. אני רק יכול לקוות שרב האנשים שאפגוש יהיו יותר נאורים.

,

כמו שמישהו הציע קודם - למה שלא תשאל איך פורצים מנעול בלי להשאיר סימנים? הרי זה עוד יותר אישי לשים את המגנט ישר על המקרר, וזה מגדיל עוד יותר את הסיכויים שלא יזרקו את המגנט שלך, נכון?

אתה שוב סתם מקצין כדי להשוות למשהו שהוא אינו שווה בשום מידה או ערך.

לענות לך על זה בצורה רצינית?

משום שלפרוץ לתוך הבית של מישהו יעשה לו רע במידה גבוהה יותר מאשר כל הטוב שאי פעם אוכל לעשות עבורו.

במקרה הזה, הסיכוי שיזרקו את המגנט שלי יהיה גבוה פי אלפים.

לא הבנתי את הקטע של ה"בלי להשאיר סימנים." הרי, הוא יידע שהייתי שם, אחרת למה לטרוח אם אני רק נכנס ויוצא בלי להשאיר סימן? המגנט הוא סימן די גדול.

אתה כנראה שמח מדי עם הציניות שלך לחשוב בצורה הגיונית.

,

והרי אין לך באמת כוונת זדון, אתה לא רוצה לגנוב שום דבר, אז מה לא בסדר בזה?

:)

בגלל שרב הכאב שנובע מכך שפרצו לך לבית הוא לא הגניבה - אלא ההרגשה של חילול.. שמישהו היה בבית שלך בלי שתרשה לו.

,

אתה עושה עניין יותר מידי גדול משטויות.

אתה מדבר אל עצמך?

אני רוצה לחלק פיסות נייר קטנות המודבקות על מגנטים ואתה קורע לי ת'תחת.

,

מי שבעיקרון אין לו בעיה עם מגנטים, ורואה בבעל עסק שמפרסם עם מגנט כתובת לגיטימית למתן שירות, ישמור את המגנט שלך בלי קשר לאם תלית אותו על הדלת או על תיבת הדואר שלו.

אני לא מסכים. אין דבר כזה "בן אדם שחושב שפרסום עם מגנט הוא לגיטימי." יש "בן אדם שלא יודע אם הוא צריך שירות כלשהו וניתן לשכנע אותו בעזרת כמה דברים מדויקים", אחד מהם הוא מיקום המגנט.

,

מי שלא - יזרוק אותו בכל מקרה. אני יודע שעלי אישית זה ממש לא היה משפיע אם המגנט הודבק על הדלת או על התיבה או אפילו הונח בתוך התיבה עצמה.

אני לא ממש סומך על הדעה שלך כי נראה לי שיש דעת קדומה משום שאתה כאילו מנסה ל"נצח" את הדיון הזה.

אבל בין כה וכה, אני פועל לפי מה שאני מרגיש ואני אכן כן הייתי חושב יותר ברצינות על לשמור מגנט שעל הדלת שלי.

,

ואם באמת ובתמים אתה חושב שזה משנה ומאוד חשוב שהמגנט יהיה על הדלת - למה דווקא ללכת בתחמנות וברמאות? תתקשר לאינטרקום ותסביר בנימוס שאתה נותן שירות מסוים ורוצה לחלק מגנטים. יכניסו אותך - מצוין. לא יכניסו - לא נורא. :)

למה לא נורא? נורא מאוד. במקרה הזה בן אדם אחד בוחר בחירה שמשפיעה על כל הדיירים בבנין.

כמו שהסברתי, אני לא חושב שלשקר כדי להיכנס לבנין הוא דבר רע משום שיש סטיגמה שלילית נגד פרסום שאני לא מאמין שחלה עלי.

את העסק הזה בניתי מכלום בידיעה מושלמת של כל מה שאמרת - על מנת לא ליפול איפה שכל עסק אחר נופל. על מנת ליצור עסק שאפילו בן אדם כמוני שמשתמש באינטרנט לכמעט כל צורך אפשרי יחשיב כאפשרות אידיאלית.

...

תקשיב, אני לא כועס עליך. אבל יש לך הבנה מאוד בסיסית או שגויה של דברים חשובים מאוד מתוך בורות עממית וזיקת יתר לסטטוס קאוו.. ובטחון גבוה מאוד ביכולות שלך.

ביום יום, זה עובד בסדר, אבל כשמדובר בדבר משמעותי כמו הנושא הנתון, מה שאתה מחשיב כעזרה ורצינות נתפס כלא יותר מראוותנות והתנשאות כי הרי אתה לא באמת מבין יותר ממני.

מהסיבה הזו, ומהסיבה שהעסק הזה קרוב לי ללב, אשמח אם תבין ששגית ואולי אפילו תתנצל.

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...