מה כדאי ? PS4 או XBOX ONE? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי ? PS4 או XBOX ONE?

shlomi221

Recommended Posts

בהתחשב בעובדה שזמני האספקה הם כרגע ינואר והלאה, אני לא בטוח שתראה מי יודע מה ביום שישי השחור.

אני מניח שהוא התכוון ליום שישי השחור של שנה הבאה.

למיקרוסופט יש מלא כסף לדאוג לכך שהמשחקים יראו טוב לא פחות ואפילו יותר על הxbox מאשר על הps4 , בלי קשר לחומרה.

אני לא רואה שום סיבה לקנות אף אחת מהקונסולות , אלא אם כן אתם מעוניינים במשחקים בילעדיים , או בפונקציה מיוחדת כמו .

ב2014 אני רוצה לקנות את השלט של הxbox החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני גם מתלבט אם לקנות (את הדור הקודם של אחת הקונסולות)

שאלה קטנה...

איפה האיכות תמונה יותר טובה במחשב או בקונסולה?

תודה לעוזרים :)

גם אני מעוניין בקונסולה של דור קודם, הרוב המליצו לי , בוא נתאפס על קונסולה וננסה לפתוח קבוצת רכישה קטנה, מה דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתי רק להגיד שקיבלתי את הקונסולה ביום שני שעבר מאמאזון, 3 ימים בלבד אחרי ההשקה בארה"ב, במחיר של 530$ כולל מיסים.

פשוט תענוג. חומרה מדהימה (יחסית לקונסולה), בקר מדהים, ממשק מהיר ואינטואיטיבי. הקונסולה הזאת היא כל מה שרציתי מהדור הבא - קונסולת משחקים קלאסית, נטולת גימיקים, שמתמקדת בראש ובראשונה במשחקים. סוני לקחו ברצינות כל תלונה שרק אפשר מהדור הקודם.

XB1 לעומת זאת בגרסה הראשונה שלה היתה הסיוט הכי גרוע שלי לגבי הדור הבא - מפוצצת בגימיקים והגנות שמנצלות לרעה את העובדה שכמעט לכולנו יש . גם מיקרוסופט טיפלו בתלונות שהיו לאנשים לגבי ההגנות, אבל עדיין מדובר בקונסולה חלשה משמעותית שמתמקדת בעיקר בשירותי (שרובם כמובן לא זמינים בארץ), כשהמשחקים הם בסך הכל עוד יכולת שיש לקונסולה.

בדור הקודם היו לי את שתי הקונסולות, ונהניתי מאוד משתיהן, אבל בדור הזה נראה לי שאני אסתפק בקונסולה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתי רק להגיד שקיבלתי את הקונסולה ביום שני שעבר מאמאזון, 3 ימים בלבד אחרי ההשקה בארה"ב, במחיר של 530$ כולל מיסים.

פשוט תענוג. חומרה מדהימה (יחסית לקונסולה), בקר מדהים, ממשק מהיר ואינטואיטיבי. הקונסולה הזאת היא כל מה שרציתי מהדור הבא - קונסולת משחקים קלאסית, נטולת גימיקים, שמתמקדת בראש ובראשונה במשחקים. סוני לקחו ברצינות כל תלונה שרק אפשר מהדור הקודם.

XB1 לעומת זאת בגרסה הראשונה שלה היתה הסיוט הכי גרוע שלי לגבי הדור הבא - מפוצצת בגימיקים והגנות שמנצלות לרעה את העובדה שכמעט לכולנו יש . גם מיקרוסופט טיפלו בתלונות שהיו לאנשים לגבי ההגנות, אבל עדיין מדובר בקונסולה חלשה משמעותית שמתמקדת בעיקר בשירותי (שרובם כמובן לא זמינים בארץ), כשהמשחקים הם בסך הכל עוד יכולת שיש לקונסולה.

בדור הקודם היו לי את שתי הקונסולות, ונהניתי מאוד משתיהן, אבל בדור הזה נראה לי שאני אסתפק בקונסולה אחת.

הזמנת ישר מאמזון או צד-ג' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנת ישר מאמזון או צד-ג' ?

ישר מאמזון. לצערי לא שלחים לארץ מוצרים שלא נמכרים ישירות דרכם.

אם אתה מתכוון לחברות כמו BUY2USA אז שקלתי את זה, אבל המחיר כולל משלוח יוצא כמעט אותו דבר, למרות שהמשלוח של דרך DHL הוא סופר מהיר (הקונסולה היתה בארץ כבר בשבת בערב, לא קיבלתי אותה ביום ראשון רק בגלל פאשלה של DHL) והמשלוח של BUY2USA לוקח לפחות 10 ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהרבה כבר אמרו -

אם אתה רוצה מכונה רק למשחקים (וגם זולה יותר) - PS4

אם אתה רוצה מכשיר שישב בסלון וירכז לך את כל המדיה + TV + , קינקט ועל הדרך גם להנות ממשחקים - XB1

מאוד תלוי מה הייעוד של הקונסולה וכמובן, איזה אקלוסיבים אתה מעדיף.

כרגע ל2 החברות אין הרבה מה להציע (לMS יותר אבל עדיין לא משהו). אני הייתי מחכה קצת לעוד הכרזות או לפחות עד שייצא titanfall/second son באיזור פברואר/מרץ. MS גם טוענים שחווית הרשת בXB1 תהיה יותר טובה. עדיין לא ראיתי שום ראיות לכך לעומת הPS4 אבל נראה.

בעניין השלטים זה עניין של העדפה. אומרים שהשלט של הPS4 הוא הבדל של שמיים וארץ מהשלט הקודם שלהם אבל אני לא מצליח לדמיין בכלל להנות משלט שהסטיקים נמצאים אחד ליד השני. זה פשוט לא מסתדר לי. השלט של הXB1 נראה לי תפור עלי אבל צריך לנסות ולהחליט.

מדיה +SKYPE לא ממש צריך יש לי SMART TV

מבחינת לייב של הוא חינמי נכון? ומבחינת בקר מה יותר נוח לדעתך?

ולאיזה קונסולה יש יותר משחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדיה +SKYPE לא ממש צריך יש לי SMART TV

מבחינת לייב של סוני הוא חינמי נכון? ומבחינת בקר מה יותר נוח לדעתך?

ולאיזה קונסולה יש יותר משחקים?

הלייב של סוני (PSN) כבר לא חינמי. צריך לשלם כדי לשחק אונליין.

כמו שאמרתי, אני העדפתי את הבקר של ה360 ונראה שגם אני אעדיף את הבקר של הXB1 בגלל המיקום של הסטיקים אבל לא ניסיתי עדיין אף אחד מהחדשים.

כרגע לXB1 יש יותר משחקים אקסלוסיבים.

לPS4 יש killzone (שקיבל ביקורות צוננות), knack (שקיבל ביקורות על הפנים). בהמשך הדרך אמור להיות יותר מעניין (בעיקר infamous חדש ופרוייקט לא מוכרז של naughty dog).

בXB1 יש לך את Ryse (שקיבל ביקורת לא משהו אבל נראה מרשים), Dead Rising 3 (שקיבל ביקורות טובות ונראה מצוין), Killer Instinct (חינמי ומגניב), Forza 5 (משחק מצוין עם micro transactions מעצבנים), crimson dragoon (כנראה מעפן) ועוד כל מיני משחקים קינקט.

בהמשך הדרך יש לך חדש, Sunset Overdrive (משחק של Insomniac שנראה מגניב), Quantum Break (משחק מהיוצרים של alan wake המעולה), project spark (משחק חינמי מאוד מעניין), fable חדש וכמובן, Titanfall.

עבורי, בXB1 יש משחקים יותר מעניינים (גם כרגע וגם בעתיד) אבל מאוד תלוי מה אתה אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלייב של סוני (PSN) כבר לא חינמי. צריך לשלם כדי לשחק אונליין.

כמו שאמרתי, אני העדפתי את הבקר של ה360 ונראה שגם אני אעדיף את הבקר של הXB1 בגלל המיקום של הסטיקים אבל לא ניסיתי עדיין אף אחד מהחדשים.

כרגע לXB1 יש יותר משחקים אקסלוסיבים.

לPS4 יש killzone (שקיבל ביקורות צוננות), knack (שקיבל ביקורות על הפנים). בהמשך הדרך אמור להיות יותר מעניין (בעיקר infamous חדש ופרוייקט לא מוכרז של naughty dog).

בXB1 יש לך את Ryse (שקיבל ביקורת לא משהו אבל נראה מרשים), Dead Rising 3 (שקיבל ביקורות טובות ונראה מצוין), Killer Instinct (חינמי ומגניב), Forza 5 (משחק מצוין עם micro transactions מעצבנים), crimson dragoon (כנראה מעפן) ועוד כל מיני משחקים קינקט.

בהמשך הדרך יש לך חדש, Sunset Overdrive (משחק של Insomniac שנראה מגניב), Quantum Break (משחק מהיוצרים של alan wake המעולה), project spark (משחק חינמי מאוד מעניין), fable חדש וכמובן, Titanfall.

עבורי, בXB1 יש משחקים יותר מעניינים (גם כרגע וגם בעתיד) אבל מאוד תלוי מה אתה אוהב.

אם היית במקומי מהקריטריונים של בקר ומשחקים

מה היית בוחר לקנות במקומי?

אני אוהב תשלט של ה אבל לא אתאכזב מהאיכות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לחוץ לך לקנות עכשיו? יש לך אפשרות לחכות קצת, נגיד עד פברואר ככה?

אם אתה לא מתאפק, זה תלוי. איזה משחקים אתה אוהב? איזה זאנרים? סדרות?

בקשר לשלט, סביר שהיית מעדיף את הXB1 אבל הייתי מנסה ללכת לחנות ולהשוות בין השלטים של 2 הקונוסולות בידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...