Black Friday 2013 - איגוד מבצעים מחו"ל - עמוד 13 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Friday 2013 - איגוד מבצעים מחו"ל

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^ יש לי מטען QI של , עובד מצויין, אין סיבה שזה לא יעבוד. כמובן שאתה צריך מכשיר סלולרי שתומך בהטענה אלחוטית QI.

המחיר שם זה לא כולל מיסים ומשלוח בתוך ארה"ב, ויש גם את התוספת של שליחה לארץ ע"י B2U, לא כלכך משתלם כשאפשר לקנות את המטען של בכ- $40 כולל משלוח והכל מאיביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לא רלוונטי אלי..

אני החלפתי מכשיר, לNEO N003 ועכשיו יש לי בעיה עם תחנת עגינה שקניתי מאמזון (גם אתה קנית אם אני זוכר נכון) של פיליפס...

עכשיו התחנת עגינה לא עובדת עם המכשיר, הוא לא נכנס עד הסוף כנראה, גם בלי כיסוי זה לא הכי עובד טוב (החיבור הוא לא ממש במרכז אלא טיפה בצד אז אולי אין שיווי משקל)

איזה באסה זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ עדיין אתה יכול להשתמש ברמקול ע"י BT, לא כן ?

נסה לחפש באיביי מתאם שכן יתן לך להתחבר תקין. שים לב גם שיש חלק מסביב לתקע ההטענה שמתפרק, פירקתי אותו עם מספר מכשירים בגלל שלפני הוא לא נכנס למכשיר כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ יש לי מטען QI של , עובד מצויין, אין סיבה שזה לא יעבוד. כמובן שאתה צריך מכשיר סלולרי שתומך בהטענה אלחוטית QI.

המחיר שם זה לא כולל מיסים ומשלוח בתוך ארה"ב, ויש גם את התוספת של שליחה לארץ ע"י B2U, לא כלכך משתלם כשאפשר לקנות את המטען של בכ- $40 כולל משלוח והכל מאיביי.

משלוח חינם + הם לא גובים מס מקומי לניו ג'רזי, אז עלות סופית יוצא 57$ (35 חבילה, 22 משלוח אווירי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ עדיין אתה יכול להשתמש ברמקול ע"י BT, לא כן ?

נסה לחפש באיביי מתאם שכן יתן לך להתחבר תקין. שים לב גם שיש חלק מסביב לתקע ההטענה שמתפרק, פירקתי אותו עם מספר מכשירים בגלל שלפני הוא לא נכנס למכשיר כמו שצריך.

כן, בלוטוס מתחבר בלי בעיה...אבל כל הרעיון זה ההטענה תכלס :)

מה כבר מתפרק? אני לא ראיתי שום דבר שיכול להתפרק :x יש רק את העיגולים בצדדים של החיבור שאפשר להוריד ולעלות...

אם היה אפשר להגביה את החיבור עצמו זה היה מעולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, החלק הזה היה בקופסה אבל לא השתמשתי בו אף פעם....הוא גם לא היה מחובר לתחנה תכלס.

מעניין אם בתחנת עגינה אחרת של פיליפס זה כן יעבוד

אנסה לראות אם יש משהו שיאפשר...קניתי את התחנה הזו דווקא כי מתאימה לכל האנדרואידים. כנראה שלא בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירסמתי גם בפורום סמאטפונים, אבל בשירשור זה יש תנועה רבה, אז שיהיה גם פה.

דמי חנוכה - נרתיק חדש למסירה בחינם. מיועד למכשיר BLACKBERRY BOLD 9000

חגשמח לכולם

נפל לידי נרתיק חדש באריזה ואשמח לתת אותו דמי חנוכה לאחד מחברי הפורום.

מדובר עלcm case-mate

barley there 4 bold 9000

בצבעי -אדום-יין שחור (דו צבעי)

לדעתי מאוד יפה ויכול בהתחלט להתאים הן לגברים והן לנשים.

מגיע עם מגן מסך ומטלית ניקוי.

למסירה בת"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגמר המלאי כבר לפני כמה ימים.

הייתי בטוח חזר, חבר רצה שאזמין לו גם :P

אגב, אמזון קנדה אחלה מבצע על 3TB חיצוני של סיגייט: http://www.amazon.ca/dp/B00829THQE/ref=gb1h_tit_c-3_9402_98509d29?smid=A3DWYIK6Y9EEQB&pf_rd_m=A3DWYIK6Y9EEQB&pf_rd_t=101&pf_rd_s=center-3&pf_rd_r=17MNNV9QNR7ZRWZEGJ2G&pf_rd_i=6054206011&pf_rd_p=1683099402

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית שזה כולל משלוח? בארה"ב אולי הכוונה

עריכה: טעות שלי, זה באמת משלוח בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...