Black Friday 2013 - איגוד מבצעים מחו"ל - עמוד 12 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Friday 2013 - איגוד מבצעים מחו"ל

tmpusr

Recommended Posts

ואופציה עדיפה לדעתי - בזכות התאורה האחורית שמאפשרת לקרוא גם בחושך ותנאי תאורה לקויים:

NOOK Simple Touch with GlowLight גם כן בפחות מ-50$

http://www.bestbuy.com/site/barnes-noble-nook-simple-touch-with-glowlight-gray/4858797.p?id=1218555765937&skuId=4858797&cmp=RMX&ky=2gfnd4j9YOTpkHmwzOYeVVqdBkHGzRzrJ&ref=199&loc=0JlRymcP1YU&siteID=0JlRymcP1YU-T1Ta3GVFGPXPjn8KHPOk8g

80 דולר

המחיר קפץ או שיש קופון או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הי, אמנם פתחתי פוסט בנושא (ואנא סלחו לי על הכפל) אבל כאן יש יותר תנועת עיניים של חברי הקהילה.

יש לי גיפט קארד בשווי 3$ שקיבלתי עקב רכישת בלק פריידי בדיל אקסטרים.

אני לא אממש את שוויו כך שאני מציע (למסירה בחינם כמובן) לכל המעוניין...

יש לבצע רכישה של 15$ ומעלה כדי להשתמש בו.

אם יש מישהו שזה רלוונטי עבורו נא לפנות אלי בהודעה פרטית ואשלח את הקוד.

חג שמח!!

********** הקוד נמסר! :) **************

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי את Samsung ATIV Tab 7 בחנות של מייקרוסופט ב- 899 דולר.

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/productID.283977100?WT.mc_id=mer_linkshare&siteID=cpKPJ7Lpbp8-sC8CkUusJnxS3PUXSaY0cA&mr:referralID=a66e36ad-5b13-11e3-9104-001b2166c62d

מזמן שמתי עליו עין אבל לא מצליח להבין עלות סופית עם משלוח דרך buy2usa.

שווה לדעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מושג כמה ייצא לי הנקסוס דרך וולמארט ב-200 דולר כולל הכל? אני מתאר לעצמי שהם לא שולחים לארץ.

אז אם אשתמש בחברת שילוח כמו BUY2USA, כמה במקסימום זה יוכל להגיע לי? אתה יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה משהו שעלול לעזור לחלק מהאנשים פה.

רשות המיסים פרסמה בפייסבוק פוסט עם אינפורמציה מועילה לכל הקונים מחו"ל, הנה מה שכתבו:

קורץ להזמין מוצרים מחו"ל בדואר? מבולבלים ורוצים לעשות קצת סדר?

לידיעתכם, ניתן לשחרר דברי דואר שערכם עד 75 דולר (לא כולל הובלה וביטוח) בפטור ממסים (למעט חבילות המכילות מוצרי טבק ומשקאות משכרים).

דברי דואר שערכם עולה על 75 דולר אך אינו עולה על 325 דולר, פטורים מתשלום מכס אך חייבים בתשלום מע"מ, ללא תלות בתכולתם וחייבים בתשלום מס קניה, רק אם חל על מוצרים מהסוג המיובא.

דברי דואר שערכם עולה על 325 דולר, חייבים בתשלום מלוא המסים, קרי תשלום מע"מ וכן תשלום מכס ומס קנייה, אם חלים על המוצרים מהסוג המיובא.

ערך הטובין לצורכי חישוב המס כולל, בנוסף לטובין, גם את עלות המשלוח והביטוח. לדוגמא: אם ערך הטובין 100 דולר ועלות המשלוח 20 דולר, אזי חישוב המס יעשה לפי ערך של 120 דולר.

בחבילות הנשלחות בדואר מהיר (EMS) כדאי לדעת כי המסים אינם כוללים את העמלות שגובה חברת הדואר, אלו משולמות ישירות לחברת הדואר.

פרטים ומידע נוסף במדריך מכס ליבוא אישי בדואר חבילות:

http://taxes.gov.il/customs/PersonalImport/Pages/CustomsGuideParcelsMail.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מושג כמה ייצא לי הנקסוס דרך וולמארט ב-200 דולר כולל הכל? אני מתאר לעצמי שהם לא שולחים לארץ.

אז אם אשתמש בחברת שילוח כמו BUY2USA, כמה במקסימום זה יוכל להגיע לי? אתה יודע?

בשביל לדעת כמה מע"מ אתה צריך לשלם, צריך להכפיל ב-1.18. ואז יוצא 236 דולר, כלומר אתה צריך לשלם מע"מ בארץ 36 דולר. מכיוון שהמוצר לא שוקל הרבה והוא בטח בחבילה קטנה, לא נראה לי שתשלם עליו משלוח יותר מ-30 דולר (ועוד יש 10 דולר הנהחה בקופון).

לא לשכוח שיש אתרים שצריך להוסיף מע"מ מקומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...