חבילה מסין אמורה להתעכב כל כך? - עמוד 8 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילה מסין אמורה להתעכב כל כך?

Boris_yo

Recommended Posts

ברגע שזה דואר רגיל ולא מהיר כלשהו, רוב העיכוב נגרם מהתחנות בדרך, כמו גם מדואר והמכס. לחברה השולחת אין אפשרות של ממש לשלוט על זמן ההגעה.

לכן, כמו שכבר ענו, קח את הזול ביותר. או, אם קריטי לך שיגיע מהר ככל האפשר, אתה יכול לבחור לשלם על משלוח מהיר וכל מה שבא איתו (עמלות וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ברגע שזה דואר רגיל ולא מהיר כלשהו, רוב העיכוב נגרם מהתחנות בדרך, כמו גם מדואר והמכס.

אם ככה, אני מאמין שלכל משלוח יש מספר תחנות שלו ואני רציתי לדעת על אחד שיש לו פחות תחנות בדרך מאחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר במדויק כמה זמן לוקח לשניים הראשונים להגיע, למרות שכרגע אני מחכה לדואר מסינגפור שנשלח ממש לפני 4-5 ימים (יצא משם).

אבל כן הזמנתי חבילה באמצעות HK בסוף מאי וקיבלתי את החבילה אחרי 14-16 ימים בלבד שזה נחשב לזמן מעולה.

בעיקר עם כל העיכובים שהדואר עשה ושהוא עדיין צריך לשחרר אלפי חבילות מהשביתות שהוא עשה.

כל עוד זה לא CHINA POST זה יגיע אליך יחסית מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משלוחים בעזרת Swiss Post בדרך כלל מהירים יותר מ HK POST ו Singapore Post. כמובן שזה לא משהו קבוע, היו לי חבילות שהגיעו אחרי 14 יום ואפילו פחות והיו דרך HK POST ומצד שני היו לי גם כאלה שהגיעו כחודש אחרי ההזמנה.

הבעיה הגדולה בהזמנות מסין היא הבדיקה שהחבילות עוברות ביציאה, כל חבילה שיוצאת מסין עוברת בדיקה שלפי מידע שמצאתי מוסיפה למשלוח בין יומיים ל 10 ימים (10 ימים זה כניראה לפני ואחרי חגים). בגלל זה בדרך כלל ב כתוב שהמשלוח יהיה 50-60 יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב לציין לטובה את סינגפור כרגע לגבי חבילה שקיבלתי אתמול.

התקבל מהשולח בסינגפור ב-08-07-2014

יצא לארץ ב-10-07-2014 [סטאטוס: Despatched to overseas (Country code: IL)]

הגיע אתמול לסניף הדואר - 15-07-2014.

ממש שיא, 7 ימים מהרגע שהשולח שלח את החבילה בדואר סינגפור ועד שקיבלתי אותה! :biglaugh:

מטורף!!!

אחרים בשבוע האחרון קיבלו גם משהו דומה, אחד תוך 8 ימים, אחר תוך 10 ימים.

ממש מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה הבנתי אותך, אבל לא , זה לא המקרה אצלי בכל אופן.

אני שלחתי למוכר את הפלאפון לתיקון ב-25.06.14 ואחרי 14 ימים הוא קיבל אותו (דואר רשום).

וכשהוא שלח, הוא קיבל אותו מהמפעל ושלח בעצמו... זה אותו טלפון, לא חדש.

מהירות מטורפת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי מוצר מ ניו יורק ביום חמשי בצהריים בשעה 2 וקבלתי אתו ביום ראשון בשעה 6 בבוקר

אין יותר מהיר מזה אפילו הזמנתי דברים בארץ ולקח לזה שבועה + להגיע

בשביל מוצר ששוה 1000$ ויותר בארץ כפול ציוד צילום שאין בארץ

30$ למשלוח כזה זה לא הרבה היום בגלל תקנות חדשות ומחיר הדלק היקרים אתה משלם היום 60$ ל100$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח שאנחנו גרים באותה ארץ?

מהניסיון שלי, דואר רשום בארץ מגיע לסניף שלי למחרת היום שבו הוא נשלח.

וזה שאני צריך לחכות יום נוסף כי הפקיד בסניף הדואר המקומי מתעקש להיות מרובע ולא לתת חבילה אלא אם כן באת "למחרת היום שבו נשלחה הודעה זו, החל משעה 10 בבוקר", לא ממש קשור לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא? אפילו דואר רשום בארץ לא מהיר כזה...בקושי שליחים ככה.

ואיזה משלוח זה היה? אקספרס?

ל-FEDEX/UPS יש טיסות יומיות מארה"ב לישראל. (ולמטוס לא אכפת ששבת)

נתקלתי לא פעם במשלוחים מהירים שהגיעו מארה"ב תוך יומיים-שלושה, בערך כמו זמן הטיסה נטו + חצי יום/יום בכל מדינה..

אם תעשה פעם משלוח אוויר ב-BUY2USA למשל אז אתה תראה שגם המשלוח שלהם מגיע לארץ תוך יום-יומיים - אלה טיסות ישירות...

וזה שאני צריך לחכות יום נוסף כי הפקיד בסניף הדואר המקומי מתעקש להיות מרובע ולא לתת חבילה אלא אם כן באת "למחרת היום שבו נשלחה הודעה זו, החל משעה 10 בבוקר", לא ממש קשור לעניין.

זה קורה כי החבילה פשוט נמצאת אצל הדוור, ופיזית לא נמצאת בסניף.

אם תגיע בערב כשהוא כבר חוזר לסניף מסבב החלוקה שלו ושם אותה שם - יתנו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך? הייתי בסניף פעם כשהפקיד סירב לתת למישהו אחר חבילה באותו תירוץ. אחרי ויכוח מתמשך, ההוא הרים טלפון לאבא שלו, שכנראה הכיר איכשהו את הפקיד (או את הממונים עליו?), ופתאום באורח פלא החבילה "נמצאה".

חוץ מזה, זה דואר רשום. מה יש לזה לחפש אצל הדוור? וקרה גם שהגעתי למחרת בשמונה בבוקר והפקיד סירב אפילו לחפש את החבילה כי "עוד לא עשר" (יש לציין שבתשע וחצי הוא כבר לא עושה בעיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...