חבילה מסין אמורה להתעכב כל כך? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילה מסין אמורה להתעכב כל כך?

Boris_yo

Recommended Posts

הזמנתי חבילה ללא מעקב על סה''כ של $12 מ-TinyDeal בתאריך 07/10/13 ועד עכשיו לא שמעתי מדואר . האם זה נורמאלי בתקופה כזאת? אני יודע שאמור להתעכב מאמצע נובמבר אבל הזמנתי בשבוע ראשון של אוקטובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עשיתי שתי הזמנות מבריטניה של אותו המוצר מאותה החנות בהפרש של שבוע.

אחד הגיע לפני כמה שבועות, השני)דווקא זה שהוזמן ראשון) עוד לא הגיע כבר שבוע אחרי התאריך יעד המקסימלי.

פתחתי CASE כמובן.

אם לא יגיע עד תאריך תפוגת ההגנה של EBAY/PAYPAL הציפורניים נשלפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי חבילה ללא מעקב על סה''כ של $12 מ-TinyDeal בתאריך 10/07/13 ועד עכשיו לא שמעתי מדואר . האם זה נורמאלי בתקופה כזאת? אני יודע שאמור להתעכב מאמצע נובמבר אבל הזמנתי בשבוע ראשון של אוקטובר.

אל תתבלבלו - הוא מדבר על ה-07/10 ולא על ה-10/07 !

עבר בסך הכל חודש ושבוע.... לגיטימי לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה אכן בתחילת אוקטובר, אז קודם כל להבהיר כי בתחילת אוקטובר היה להם חג בסין והם כמובן לא עבדו כל כך אז תחשוב איזה עומס נוצר על הדואר בסין כשהם חזרו לעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמעט חודש וחצי הזמנתי 4 חבילות (מוכרים שונים) מאיביי. אחת הגיעה לדואר שלי, אחת לדואר של השכנים, שלישית הגיעה למישהו שגר די רחוק (אבל מכיר אותי, אז זה הגיע אלי בסוף) והרביעית עוד לא הגיעה. אני שוקל אם לפתוח קייס, אבל זה לא כל כך הוגן כלפי המוכר כי רוב הסיכויים שזה באשמת הדואר המקומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוקל אם לפתוח קייס, אבל זה לא כל כך הוגן כלפי המוכר כי רוב הסיכויים שזה באשמת הדואר המקומי.

קודם, צריך שמוכר יבדוק לי האם ומתי דואר יצא מסין ואז זה יתן לי לדעת איפה בעיה.

מישהו יודע מה קורה בסוף עם חבילות שאמורות לחזור? האם דואר במאת שולחים חזרה והאם חבילות מגיעות למוכרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמעט חודש וחצי הזמנתי 4 חבילות (מוכרים שונים) מאיביי. אחת הגיעה לדואר שלי, אחת לדואר של השכנים, שלישית הגיעה למישהו שגר די רחוק (אבל מכיר אותי, אז זה הגיע אלי בסוף) והרביעית עוד לא הגיעה. אני שוקל אם לפתוח קייס, אבל זה לא כל כך הוגן כלפי המוכר כי רוב הסיכויים שזה באשמת הדואר המקומי.

לפחות הגיע אליך... אני עדיין מחכה להזמנה מסין שאלא אם נתנו לי מספר מעקב לא נכון, הגיע לארץ אחרת בכלל.

לפני שבועייים דיברתי עם התמיכה של החנות והם טענו שהם שולחים בקשה למעקב 'אופליין' (מה שזה לא אומר :P) ואני צריך להמתין 2-3 שבועות לתשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות הגיע אליך... אני עדיין מחכה להזמנה מסין שאלא אם נתנו לי מספר מעקב לא נכון, הגיע לארץ אחרת בכלל.

לפני שבועייים דיברתי עם התמיכה של החנות והם טענו שהם שולחים בקשה למעקב 'אופליין' (מה שזה לא אומר :P) ואני צריך להמתין 2-3 שבועות לתשובה.

הממ הממ

It is now transited from Brazil to Israel. Could you please wait for another couple of days?

Please kindly close the dispute first. If not,we cannot operate anything on your order.

אני מאוד שוקל אם להגיד להם כבר עכשיו לא ושאני אחכה עד שהחבילה תגיע כדי לבטל את התלונה, או להשאיר אותם תלויים לעוד כמה ימים ואז להגיד להם לא :rolleyes:

אגב אם אני סוגר את התלונה בפייפאל, יש אפשרות לפתוח אותה מחדש במידה והמוצר לא יגיע / יגיע פגום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...