חבילה מסין אמורה להתעכב כל כך? - עמוד 7 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילה מסין אמורה להתעכב כל כך?

Boris_yo

Recommended Posts

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התמונה הזאת היא של "צרור דואר" . זה סיווג יותר נחות לחבילה רשומה.

על זה אין מעקב ואתה אפילו לא צריך להציג תעודת זהות כדי לקבל את החבילה ומצד שני אין ממש ביטוח והדואר לא מתחייב שהחבילה לא תאבד בדרך.

בדרך כלל משתמשים בזה במשלוח זול במיוחד מסין או הונג קונג ואם אתה לא מקבל את החבילה בזמן סביר ומתלונן למוכר הוא מזכה אותך או מציע לשלוח שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה הזאת היא של "צרור דואר" . זה סיווג יותר נחות לחבילה רשומה. על זה אין מעקב ואתה אפילו לא צריך להציג תעודת זהות כדי לקבל את החבילה ומצד שני אין ממש ביטוח והדואר לא מתחייב שהחבילה לא תאבד בדרך. בדרך כלל משתמשים בזה במשלוח זול במיוחד מסין או הונג קונג ואם אתה לא מקבל את החבילה בזמן סביר ומתלונן למוכר הוא מזכה אותך או מציע לשלוח שוב.

זאת הייתה חבילה ולא צרור ששלח מוכר זאפ שנמצא בארץ. איך יתכן שמוכר מצטיין בזאפ ישלח לי חבילה שלא נדרש להציג תעודת זהות עבורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקור ממש אמין ורשמי.

האמת שאני יכול להאמין, הזמנתי שני חבילות מאותו אתר, אחת בתחילת חודש והשנייה בסוף חודש ( נובמבר ) ושניהם הגיעו לי יחד לפני שבוע...

יש עוד הסבר לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי מסתבר חבילה ישבה 3 שבועות במכס ורק היום מספר מעקב התעדכן עם 3 סטאטוסים (שזה הגיע אליהם, בתהליך והסתיימה בדיקה). והכל באותה שעה ודקה. ממש טייסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכורים במעקב חבילות? נמאס לעלות מחשב בשביל לעקוב באתרים רשמיים? רוצים לעקוב בכל עת ואוטומתית? לבריאות!

* TrackChecker לאנדרואיד סמארטפון

* TrackChecker לאייפון

* TrackChecker למחשב

* Parcels לאנדרואיד סמארטפון

אתרי מעקב (מומלץ לעקוב בכל אתרים במקביל)

* 17track

* Packagetrackr

* TrackIt

תעקבו אבל שלא תשתגעו!

online_package_tracking.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^עדיין לא תסמוך על שירות כזה (יש לי גם מדויקת) ותבדוק בעצמך :D

אולי בכלל לא לסמוך על מערכת מעקב חבילות חיצונית של דואר ישראל? הרי היה או עוד יש עיקובים במעקב חבילות. לדעתי יש לדואר מערכת פנימית לעקוב חבילות ואם יש חשש בעיקוב עדכונים במערכת חיצונית, שווה לפנות לסניף דואר ולבקש מעקב במערכת פנימית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי חבילה שהזמנתי ב-07/10/13 היום! היא הגיעה שלשום לסניף מקומי אחרי חודשיים ו-24 ימים. טוב שהחלטתי לחכות ולא רכשתי שנית, אחרת לא היה לי מה לעשות עם אותם מוצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

שלום. עבור משלוח לישראל מסין, יש לי אופציות הבאות:

1. SWISS POST - 15-39 ימים - $3.16

2. SINGAPORE POST - 15-39 ימים - $5.16

3. HK POST - 15-34 ימים - $5.16

הבדל ביניהם הוא דולרים בודדים.

מה יותר עדיף לבחור על מנת להבטיח משלוח מהיר יותר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...