בעיות בהשקה של הסוני 4, לקנות או לא? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות בהשקה של הסוני 4, לקנות או לא?

Tals-

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך בדיוק הבנת שזה בעיות מינוריות?

http://www.amazon.com/PlayStation-4-Launch-Edition/product-reviews/B00BGA9WK2/ref=dp_top_cm_cr_acr_txt?ie=UTF8&showViewpoints=1

תראה כמה אנשים עם קונוסלות שפשוט לא עובדות, שלא נדבר על בעיות התחממות יתר -

לדעתי, ממש לא לקנות. מציע לך להתאזר בסבלנות עד שיתברר בדיוק מה המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש בעיות בהשקה.

גם ב-X360 וב-PS3 היו בעיות של התחממות עד כדי השבתת מכשיר. (red ring of fire)

בגלל זה מחכים קצת שיעלו על כל התקלות.

בטח עוד חצי שנה תצא גרסא נוספת ומשופרת. במילא היצע המשחקים לא כ"כ גדול עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי על זה בשרשור של היבוא מקנדה.

באמאזון יש ~400 ביקורות שליליות, הם מכרו 200K~ יחידות. כל מי שקיבל קונסולה עובדת כנראה שילך לשחק ולא ירשום ביקורת, ומי שקיבל קונסולה תקולה כן ילך להתלונן. 400 קונסולות בעייתיות מתוך 200K זה ממש מעט. (זה בערך 0.2%, ב 360 היה מדובר על תקלות בערך ב30% מהקונסולות)

בינתיים לא נראה שיש בעיות רציניות אבל כדאי לחכות.

ההנחה שלך אינה סבירה. רוב האנשים לא כותבים ביקורות, גם אם יש להם תקלה. בדיוק כמו שרוב האנשים לא כותבים בפורומים.

אז להניח שכל מי שקנה מאמאזון מכשיר תקול גם כתב ביקורת שלילית באתר, זה פשוט לא סביר. אני אתפלא אם יותר מ-10 אחוז הגיבו.

מעבר לכך, קח בחשבון שיש עוד רבים מאלה שכבר קנו, שיכתבו תגובה שלילית בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה אנשים שלא קיבלו עדיין את הקונסולה מאמאזון/קנו כמתנה לקריסמס/שמתכוונים פשוט למכור את זה במחיר יותר גבוה שלא יהיה מלאי.

כמו כן תסתכל גם על התגובות של כוכב אחד / 2 כוכבים, גם הם מתלוננים על בעיות כמו התחממות.

המבחן הפשוט מבחינתי הוא שאחוז לא מבוטל מתוך כל האנשים שאני מכיר / עוקב שקנו, קיבלו קונסולות דפוקות. זה מצביע על בעיה אמיתית ולא 0.2-0.4%.

אפילו totalbiscuit דיווח עכשיו שהוא קיבל brick

https://twitter.com/Totalbiscuit/status/401896549967347712

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי אם מדובר בבעיה חומרתית או תוכנתית. האמת שאני בכל מקרה לא חסיד של , אבל גם אם הייתי קונה, הייתי מחכה מעט עד שהעניינים יתבהרו.

אני בטוח שבימים הקרובים, יכול להיות אפילו היום!

אסור להם לדחות את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די ברור שזה בעית חומרה.

השאלה אם זה בעיה של מפעל/קו ייצור אחד(ואז לא בעיה לפתור את זה) או שזה בעיה בתכנון של הקונסולה, כמו שקרה עם ה360 והRROD, ואז יקח זמן לפתור את זה.

סליחה על הבורות

מה קרה עם האקס בוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הבורות

מה קרה עם האקס בוקס?

היה כשל בתכנון החומרה של הקונסולות מהדור הראשון של ה360. זה גרם לבעיות התחממות שהרגו את המכונה אחרי פחות משנה.

מייקרוסופט פתרו את זה רק בהוצאת דגם חדש, אחרי שנה-שנתיים אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה כשל בתכנון החומרה של הקונסולות מהדור הראשון של ה360. זה גרם לבעיות התחממות שהרגו את המכונה אחרי פחות משנה.

מייקרוסופט פתרו את זה רק בהוצאת דגם חדש, אחרי שנה-שנתיים אני חושב.

שאתה אומר את זה אז אפשר להגיד שיש מצב שנראה דגם SLIM או איך שלא יקראו לו, בקרוב חדש של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...