מנהל סיסמאות איכותי בטוח ומומלץ -עדיף לא רק לסיסמאות באתרים - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנהל סיסמאות איכותי בטוח ומומלץ -עדיף לא רק לסיסמאות באתרים

ssib

Recommended Posts

שבוע טוב לכולם

אני מחפשת מנהל ססמאות איכותי, עדיף מעבר למקומי לניהול ססמאות שונות.

כמובן אשמח לכמה כדי להגיע לגיבוי ובטחון מקסימלי.

בנוסף, עדיף משהו שיהיה חנמי או זול במיוחד (גם לפונקציות המתקדמות היה והן רלוונטיות)

אגב, כמו שניתן לראות לרוב מה- אני גולשת דרך השועל אם זה רלוונטי.

בנוסף, אשמח לטיפים שונים בנושא זה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להציע תוכנה לניהול סיסמאות באינטרנט - LastPass.

האתר שלהם http://lastpass.com

עבדתי עם רובופורם עד לפני שעברתי לתוכנה הזו ביולי, מאז זו פשוט חוויה מצוינת.

היא עולה רק $12 לשנה (פרמיום) ותומכת בכל הדפדפנים העדכניים (תוסף לכל דפדפן) ואף גם במובייל (יש לה אפלקיציה ייעודית וגם תוסף לדפדפן 'דולפין').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות

d30DK, psychuil, Ido.G

בינתיים הורדתי את KeePass portable החינמית ואני מתחילה לשחק איתה.

האם אין לה גיבוי לענן או שפשוט עדיין לא ראיתי אותו.

אם אין, לאחורנה היו לי מספר בעיות מחשוב ובנוסף אני עובדת עם כמה מחשבים הן בבית והן בעבודה.

לכן אני תוהה באשר לגיבוי מסד הנתונים בענן כלשהו. מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

האם KeePass היא התוכנה המומלצת גם היום? אני מחפש תוכנה בטוחה וקלה, לשימוש על מספר מחשבים ואולי גם עם (אנדרויד). עדיף חינמית אבל אם יש הצדקה אני מוכן לשלם עד $20 לרישיון תמידי או $10 דולר לשנה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד בבית עם lastpass. עובדת מעולה בשבילי, אבל אני משתמש בה בעיקר לשמירה של סיסמאות בדפדפן. יש לה גם תוכנה לספארטפון אבל רק בגירסת הפרימיום.

בעבודה אנחנו משתמשים ב- 1password שעובדת מעולה ויש לה גם גרסאות לסמארטפון (וממה שיצא לי לראות, לפחות באייפון, יש הרבה תוכנות שמתממשקות איתה) אבל התוסף לדפדפן שלה עושה לי לפעמים בעיות - מגיב די לאט ולפעמים בכלל לא מגיב עד שמפעילים את הדפדפן או התוסף מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

keepass עושה את העובדה בשבילי.

+1

עובד איתה שנים, לא דורשת התקנה אז אתה יכול לשים אותה על DOK או בזיכרון של הסמארטפון.

אחד היתרונות הוא שאפשר ליצור כמה קבצי סיסמאות שונים, לפי חשיבות.

אני שם את הקובץ עם כל סיסמאות האינטרנט ב- שלי אז הוא זמין מעל מקום (מוצפן).

את הקובץ עם סיסמאות הבנק/אשראי אני שם רק בבית + גיבוי מרוחק ללא ענן.

יש אפליקציית מצויינת ונוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין משתמש עם LastPass עם תוסף לדפדפנים במחשב בבית (גלישה בעיקר עם Maxthon אך גם כרום) וגם כן בסלולר,

יש תוסף לדפדפן דולפין אך יש לה תוסף כללי לאנדרואיד שיכול להזין סיסמה לכל אפליקציה וטופס שיש שזה מעולה. כמובן עם פרמיום.

יש לה גם אתר ששם אתה יכול להתחבר ולראות את כל הסיסמאות ואתרים. זה טוב אם אתה נמצא במחשב אחר שאינו קבוע שלך

ואתה לא זוכר סיסמאות, אפשר להתחבר ולמצוא בקלות מה שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביקורת הזו יש השוואה בין 8 מנהלי סיסמאות. KeePass הגיע למקום ה-7, אבל הנימוקים לא נראים לי מאוד משכנעים (הטענה העקרית היא שקשה לסנכרן את הסיסמאות כשמשתמשים בתוכנה במחשבים/התקנים מרובים). אני חושב שאני אנסה אותה ראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מצטער שאני מקפיץ דיון יחסית ישן אבל אני חושב שזה רלוונטי וחבל לפתוח דיון חדש.

הורדתי KEEPASS ואני מתחיל לשחק איתה.

מעניין אותי לדעת באיזה תצורה אנשים מקנפגים את התוכנה?

הKEEPASS מותקן על המחשב שלי וקובץ הסיסמאות שמור מקומית ולא מסונכרן לשום .

יצרתי DOK עם מחיצה קטנה מוצפנת בפנים. על המחיצה הרגילה אני שם את קובץ המפתח של הKEEPASS. בתוך המחיצה המוצפנת של הDOK יש קובץ טקסט עם סיסמת המאסטר של הKEEPASS.

המחיצה המוצפנת מוגנת בסיסמה שלי שהיא יחסית מורכבת (23 תווים אבל היא מורכבת מדברים שאפשר לזכור ולא סתם sdg4hearbf%$tyke64s5ertj%$).

המטרה שלי היתה ליצור סוג של אימות דו שלבי כזה. גם אם מישהו משיג את הDOK הזה תהיה לו גישה רק לקובץ המפתח של הKEEPASS. גם בהנחה שהוא קיבל גישה למחיצה המוצפנת ולסיסמת המאסטר של הKEEPASS, הוא עדיין צריך גישה למחשב שלי כי רק עליו נמצא הDB של הסיסמאות. ולחלופין אם נאבד לי המחשב לא תהיה גישה לDB ללא קובץ הHASH שיושב על הDOK.

תקנו אותי אם אני טועה או שהגישה שלי לא נכונה או לא מאובטחת.

אני מודע לעובד שזה מגביל אותי ומונע ממני לגשת לסיסמאות מרחוק. בשלב הזה אני מוכן לחיות עם זה. בעתיד נראה מה עושים הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים את קובץ ה-KEEPASS על DROPBOX או GOOGLE DRIVE עם סיסמה אחת ואת קובץ המפתח שים מגובה+מוצפן בענן במקום אחר + על DOK אחד או שניים.

כך תמיד יהיה לך איך לשחזר את המידע וכדי לפרוץ צריכים גם למצוא את קובץ המפתח (לדעת שהוא קשור ל-KEEPAS) וגם לפצח שתי סיסמאות.

אתה יכול להצפין אותו בענן בעזרת סטגנוגרפיה (בתוך תמונה) כדי להקשות מאוד על איתור קובץ המפתח בענן.

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%98%D7%92%D7%A0%D7%95%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%94

ב-DOK שמשמש אותך ליומיום תחזיק אותו מקומית AS IS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...