פגם ייצור במחשב נייד? איך להתנהל מול אסוס? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פגם ייצור במחשב נייד? איך להתנהל מול אסוס?

יניב51

Recommended Posts

אהלן חבר'ה,

שבוע שעבר חברה שלי קנתה מחשב נייד של מדגם V400 191H.

המחשב מעולה חוץ מפרט אחד קטן..

הוא מתנדנד.

מה זאת אומרת?

בכל רגיל, בבסיס המחשב, קיימים 4 חתיכות גומי כאלו שעליהם המחשב יושב כדי שלא יגע בשולחן, ובדרך כלל הם גורמים למחשב להיות באותו גובה.

הבעיה היא שאצלנו, צד ימין מקדימה של המחשב פשוט מעופף באוויר, ברגע שמניחים יד על המחשב הוא פשוט מתנדנד.

לא נראה לי שאני צריך לציין שזה מעצבן עקב העובדה שהיא שילמה סכום לא קטן על המחשב ( עזבו שזה מחרפן לרשום בו ).

פניתי יום חמישי לפני השעת סגירה לאסוס ועוד לא חזרו אלינו, אני מתאר לעצמי שיום ראשון יצרו קשר, איך להתנהל מולם?

בעקרון כשהמסך סגור, הבעיה כמעט ולא קיימת.

ברגע שפותחים את המסך, זה ניראה כאילו האזור שלה מקבלת נהיה מעוקל כלפי פנים וצריך ללחוץ חזק על הצד.

לא מצאתי תזכורת לתופעה דומה בשום מחשב באינטרנט, ואפשר להוסיף את העובדה שעוד ידידה שלי קנתה אותו מחשב בדיוק ( מאותה ) ושם לא קיימת הבעיה הזו.

איך אתם מציעים להתנהל מול החברה? לדרוש חדש? ( יש עילה לזה בכלל? )

לצערי לא שמתי לב לזה כשהפעלתי את המחשב, רק אחרי שהגדרנו הכל שמתי לב לקטע הזה... ( כן בחנתי אותו מכל הכיוונים כשפתחנו אותו, אבל לא ציפיתי לכזאת בעיה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי חברים,

שלחנו את המחשב לתיקון בחברה, טענו שהחליפו את הגומיה אך המחשב נשאר באותו מצב.

אני מחר מתכווון להתקשר ולהגיע למעבדת תיקונים אפילו כי זה ניראה לי בזיוני לקבל מחשב פגום.

מישהו יודע מי היבואן?

מול מי עוד אפשר להתנהל פרט ל שנותנת אחריות למוצר?

אני לא מתכוון לשתוק על זה, וראיתי כבר עוד כמה מחשבים שבהם זה תקין.

אשמח לעזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...