קניית מסך 1080P 144HZ לGTX 660, מהלך טיפשי? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מסך 1080P 144HZ לGTX 660, מהלך טיפשי?

11GnR

Recommended Posts

מה זאת אומרת בלי VSYNC שום דבר אתה לא מחשיב חלק בגלל קריעת תמונה, זה אומנם תמונה לא טובה ולא ברורה, אבל מה הקשר לחלק? אני למשל אף פעם לא משחק עם VSYNC, במסך 75HZ אני מרגיש חלק באזור ה75FPS, ב60 אני ממש סובל ולא יכול לשחק ככה בFPS בחיים כי זה לא חלק מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב סינדרום, קראתי מישהו שאומר שבמסכים עם Strobe light (יש הבדל מLIGHTBOOST?), בגלל שאין את המריחות נהיים רגישים בטירוף לFPS נמוך.

אז אני מניח שאם מתרגלים ל144FPS ומעלה עם הSTORE LIGHT, אין מצב בחיים לשחק מתחת ל80 בלי לסבול מכל רגע? בנוסף גם בלי קשר לFPS ממוצע הוא אומר שMICROSTUTTER נהיה הרבה יותר גרוע במסך כזה. :S

משהו לא קשור בשיט- שמתי לב בPHILIPS שלי שאם אני מעביר את הסמן על רקע אפור יש לו GHOSTING עצבני בצבע שחור. אם אני מכבה SMART RESPONSE זה נהיה בצבע לבן, לא יודע אם פחות אבל זה יותר סביר אם הוא באותו הצבע לדעתי, פחות הורס את התמונה. ניסיתי לשחק בלי זה אבל סבלתי מדיליי מטורף בעכבר - ואפילו שכחתי שכיביתי, שיחקתי אחרי כמה שעות ולא הבנתי מה קרה. איך שהחזרתי זה הסתדר. :S

אני מתחיל לחשוש שמסך כמו הBENQ בצירוף GSYNC יחייב אותנו ב200FPS מינימום כדי לא להרגיש את הSTUTTER :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...