למה ASSAULT מתחיל עם נשק מחורבן כזה? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה ASSAULT מתחיל עם נשק מחורבן כזה?

Zeev86

Recommended Posts

ממה שקראתי פה אני מסכים עם פותח הדיון שה AK-12 זה לא הבחירה שלי לחורף רע מלא ברוסים זועמים ויורים, מה שכן, אני חושב שאם ברצונך לפתוח קלאסים מהר יותר יש כמה שיטות:

1. כנס לשרתי TDM מפות קטנות ושם תוכל להגדיל את הסיכויים לפתוח כלי מהר יותר.

2. תוכל תמיד להיכנס בתור ASSAULT עם קרבין, CARBINE שלפי דעתי ה AK-5C הוא מעולה, מדוייק מאוד, ללא רטע חזק במיוחד (RECOIL) אני חושב שצריך לקחת אותו כדי לפתוח את הגדרות הקלאס הבסיסיות , DEFIB, MED BAG וכו... ואז לנסות לפתוח את הASSAULT, אני אישית הגעתי עד ל FAMAS אבל הבעיה היחידה היא שהנשקים היחידים שקל לי לשחק איתם הם הבאים בסידרה:

SCAR-H - חזק ויעיל לטווחים רחוקים, אך מועט בכדורים, כאשר בכל מחסנית 20 כדור ואחד בלוע, הנשק מפצה על מעט הכדורים שבאים בו בHIT POINT של 40% לפגיעה במרכז המסה.

M416-HK - מעולה, מדוייק מאוד, אך חלש במעט מBF3 כמו ששמתי לב במשחק הנשק לא נותן לי את ההרגשה הישנה של נשק כל יכול, מהיר ומדוייק אולי כן אבל לא עומד בסטנדרטים שהיו ב BF 3.

SAR-21 - נשק חדש יורה לאט יותר אך מדויק בהרבה יותר מהM416-HK ופחות מה SCAR-H בעל רטע נמוך מ SCAR-H ו M416-HK ולכן הוא המועדף מבחינתי, נשק יעיל שרק משתבח עם הפתחים שאתה יוצר לעצמך איתו, ANGLED GRIP מעלה את הסיכויים לACCURACY לא הייתי ממליץ STUBBED כי היא מעלה היפ פייר ומורידה את ה ACCURACY של הנשק בכוונות ברזל וסחיטת כתף.

בהצלחה לכולם, זה העצות שיש לי בינתיים,

ואגב אני עובד על צילום כל הקמפיין והולך להעלות אותו בקרוב, המשיכו להילחם!

- - - תגובה אוחדה: - - -

דבר איתי אם אתה צריך עזרה לבחור מארז.

מקווה שהיום כבר אני אהרוס את המארז שלי...או שאקנה חדש, ואז כבר עם הכרטיס מסך החדש אבדוק את העניין :)

- - - תגובה אוחדה: - - -

בטח BF3 בכלל יטוס על אולטרה עם GTX760

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכלל משהו מוזר פה קורה עם הפגיעות...אתמול עם רובה צלפים מטווח קצר-בינוני..הייתי בטוח ביריתי בדיוק למרכז מאסה..כמה פעמים...ושום דבר...לא היו פגיעות...אף אחד לא נהרג..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לטווח קצר-בינוני. מצוין לאיגופים. עם 50 כדור במחסנית, 900 RPM אתה יכול להוריד 3-4 אנשים לפני ששמים לב, בלי להשתמש בכלל בכוונות. רק כוון לאיזור הראש :)

טוב אני לוקח את מילותי חזרה... ה p90 מעולה כשמתרגלים אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטע דפוק, עכשיו קלטתי שצריך לעשות 3 פעמים את המשימה האחרונה בקמפיין, מקבלים M249 אם נותנים את הפצצה לאייריש, P90 להאנה ונראה לי שהאקדח REX אם לא מביאים לאף אחד ... אבל לא זוכר בוודאות.

יש עוד נשקים שנפתחים מהקמפיין חוץ מזה ? כי יש את הקטע של הנשקים שמוצאים שם\מרימים לאוייבים, אבל זה פותח אותם רק לסינגל נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האקדח מקבלים אחרי המשימה הראשונה...

יש עוד כמה סכינים שמקבלים כשעוברים עוד משימה אחת וזהו. חוץ מהנשקים האלו, מהקמפיין הדבר היחיד שאפשר לפתוח למולטי זה dog tags שצריך למצוא ברחבי המפות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה..

מצאתי אחד במשימה האחרונה בקטע שהם מדברים שעתיים עם הסיני שחבוש כמו מומייה, באחד החדרים הקטנים שם מסביב.. אבל הוא סתם מכוער :D

לא הבנתי למה הדוג טאג המעפן (שמאלי) הוא הבולט, והאחורי מוסתר ? |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...