מעוניין לקנות סמארטפון סיני מומלץ לתקציב של 400 שקל. - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות סמארטפון סיני מומלץ לתקציב של 400 שקל.

Art Tatum

Recommended Posts

לא נראה לי גם שיש משהו עם מפרט ומחיר טוב כמו שיש לW450 שChaosPower הציע בנוסף בעוד 10$ יש אותו בורוד .

ממה שיצא לי לקרוא על ה-W450, יש לו בנייה גרועה ולכן הוא לא מומלץ למרות מחירו.

לעומת זאת, יש את המכשיר הבא(שחורג בשקלים בודדים :D):

http://www.minideal.net/amoi-a862w-smartphone-quadcore-msm8225q-wcdma-gsm-dual-sim-with-4-5-inch-ips-screen.html

שנחשב למכשיר עם איכות בניה טובה והמפרט שלו גם כולל 4 ליבות 1GB ראם ומסך "4.5 כך שהוא לא גדול מידי לילדות וגם אמור לסחוב היטב.

שים לב שאם אתה מזמין מהאתר הנ"ל אתה מסמן ב V את כל ה Services שהם מציעים + אחרי ההזמנה לדבר איתם בצ'אט שיתקינו עברית על המכשיר ואם הם יכולים לעשות לך טובה שהכיסוי שתקבל איתו יהיה בצבע ורוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ghgh1 תסתכל על התאריך לפני שאתה מגיב בכלל -_-

בנוסף תבדוק את הקישור שלך

חוץ מזה לא נראה לך שפותח הדיון הסתדר אם הוא לא הגיב עד עכשיו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, או איך שלא קוראים לך.

יש לך סיבה או שאתה מנסה להיות לא נעים בכוונה?

אני מנסה לעזור, אם פותח הדיון היה אומר שהוא הסתדר אז באמת לא תהיה לי סיבה להגיב.

אבל הנקודה שלי היא שיש דרך להעיר לבן אדם.

שיהיה לך לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הדיון "העירו" פעמיים.

פעת אחת ע"י אדם שחיפש על הדגם בגוגל כי חברה שלו קונה לו, ונרשם רק כדי לשאול כמה שאלות.

פעם שניה ע"י אדם שעושה פירסום לחנות שמצא את הדיון בחיפוש מילים בגוגל ונרשם לפורום רק בשביל זה.

לגבי לוחם האנדרויד(על פי התמונה),

מכיוון שהדיון הזה משמש כמגדלור(ככל הנראה בגלל הכותרת המעולה) בחיפושים רלוונטים בגוגל(כמו גם בחיפוש האתר עצמו כמובן), אני לא רואה שום בעיה להתייחס אל פותח הדיון(שבמקרה הוא אני) כסיבה לעצור את המשכו הטבעי של הדיון.

לא מעט אנשים אחרים מגיעים לכאן(ככל הנראה) עם אותה השאלה, ולכן כל אינפורמציה שאולי תועיל להם היא חיובית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...