התחדשתי ב LG G2 כמה שאלות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחדשתי ב LG G2 כמה שאלות

chelsky26

Recommended Posts

אהלן חברים, קניתי היום את ה מכשיר עם 16 ג'יגה כשבפועל יש 10.28 ג'יגה פנוי

השאלה שלי היא כזו, האם הזיכרון הנייד הזה יתאים לו? http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...m=121171068045

ואם לא מישהו יכול להמליץ לי על משהו?

חשבתי בכלל לקנות זיכרון נייח כזה http://www.ebay.com/itm/120GB-Extern...item460d32a7c7

האם נראה לכם שהוא יתאים לי למכשיר? כמובן שאני יקנה גם קבל חיבור שמתאים.

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השאלה שלי היא, עם כל הכבוד למפרט המרשים של G2 - למה לרכוש מכשיר שלא מאפשר הרחבת זיכרון? אפילו אם המעבד שלו יכול להטיס אותך לירח ובחזרה - זה לא עוזר הרבה כשנגמר לך הזיכרון ואתה צריך למצוא פיתרונות משתלשלים שכאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי היא, עם כל הכבוד למפרט המרשים של G2 - למה לרכוש מכשיר שלא מאפשר הרחבת זיכרון? אפילו אם המעבד שלו יכול להטיס אותך לירח ובחזרה - זה לא עוזר הרבה כשנגמר לך הזיכרון ואתה צריך למצוא פיתרונות משתלשלים שכאלה..

דיי כבר עם הקישקוש האידיוטי הזה.

איזה שימושים יש לך בטלפון שהוא באמת צריך יותר מה-32 ג'יגה (בערך 25 זמינים) שהמכשיר מציע? מוזיקה במילא יושבת בענן של גוגל (גוגל music, עד 20,000 [!] שירים בלי הגבלת נפח), ובמקרה הכי קיצוני אם רוצים פתאום לקחת אוסף סרטים לטיסה ארוכה או משהו - אפשר לחבר דיסק און קי עם מתאים usb בחצי דולר.

דגם ה-16 ג'יגה הוא קצת גבולי (בכל זאת המכשיר מצלם וידאו HD ותמונות ברזולוציה גבוהה ולפעמים רוצים לשמור אותם במכשיר לתקופה לא קצרה), אבל גם המחיר בהתאם ומי שזה מתאים לו - יעריך את האופציה.

עולם הטלפונים הולך ומעלים את חיבור ה-SD, כמעט כל מכשיר חדש שיוצא היום כבר לא מגיע עם חיבור כזה.

אפילו אנדרואיד כמערכת הפעלה לא מעודדת שימוש בכרטיס SD.

תתמודד.

chelsky26, כן, זה יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך הרבה כעס עצור.... לא בריא בכלל... :P

ואני ממש לא סומך על עננים, לא בשמיים ולא בשרתים.

זכותך להאמין במה שאתה רוצה, אני מעדיף מכשירים שנותנים לך חופש ולא רק יכולות. בגלל זה אני מעדיף מכשירי סמסונג שמאפשרים החלפת סוללה והוספת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוחק סרטים/סדרות שכבר צפית בהם, ואתה דואג להעביר מדיי פעם את כל מה שצילמת למחשב... אז מה הבעייה?

לצורך העניין יש לי פלאפון עם 16gb ואני מסתדר איתו יפה.

אם אתה מצלם הרבה בHD אז מילא, אחרת אין בעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שמישהו ישמור סרטים/סדרות בטלפון? למה מה זה כונן איכסון ל-HTPC? זה טלפון!

את מאגר הסרטים שלו של מאות הג'יגות שישמור במחשב. בטלפון שמים מה שצריך וזהו. לא רואה סיבה הגיונית שמישהו יצטרך נכון להיום יותר מ-32 ג'יגה בטלפון. הסיטואציה היחידה שאני יכול לדמיין היא טיול ארוך בחו"ל שבו הטלפון משמש בתור המצלמה הראשית, ושמצלמים הרבה מאוד תמונות והרבה . אבל גם פה - אפשר פשוט לקחת (או לקנות בחו"ל) דיסק און קיי בגרושים, לחבר אותו לטלפון ולהעביר אליו את כל הקבצים לאיכסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלפון עם בטרייה מעולה אז למה לא לנצל אותה ? סוף סוף יש לנו משהו נורמלי ושמים 16 גיגה

כאילו זה עולה להם כסף להשים SDCARD SLOT

כל העננים האלה לא קשורים לארץ

מה יש פה 4G יש פה חרא של אינטרט ויקר

וחוצ מזה זה הולך לעלות כסף בקרוב

ככה השיווק המעפן שלהם יוצרים ביקוש ולתת מוצר מעפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוחק סרטים/סדרות שכבר צפית בהם, ואתה דואג להעביר מדיי פעם את כל מה שצילמת למחשב... אז מה הבעייה?

לצורך העניין יש לי פלאפון עם 16gb ואני מסתדר איתו יפה.

אם אתה מצלם הרבה בHD אז מילא, אחרת אין בעייה.

אני לא מבין את ההגדרה המפגרת הזאת של "בעיה".

לא - זו לא "בעיה". גם להסתדר עם מסך 4" זו לא "בעיה". גם להסתדר עם מעבד חלש זו לא "בעיה". גם להסתדר עם מצלמה קצת פחות טובה זו לא "בעיה". זה עניין של מיקסום האפשרויות והתנאים. יותר זכרון = יותר אפשרויות, יותר נוחות.

להסתדר עם 16GB זה מאוד גבולי עבור אנשים מסויימים. זה שיש כאלה שעבורם זה לא בעיה, זה נכון. אז מה?

32GB זה בהחלט הרבה פחות גבולי. אבל כן - עדיין יש כאלה שיהיה להם נוח שיש להם יותר. בדיוק כמו שמסך גדול יותר זה נוח יותר (לא הכרחי), סוללה גדולה יותר זה נוח יותר (לא בהכרח הכרחי), מצלמה טובה יותר זה נוח יותר (לא הכרחי) וכו.

- - - תגובה אוחדה: - - -

למה שמישהו ישמור סרטים/סדרות בטלפון? למה מה זה כונן איכסון ל-HTPC? זה טלפון!

את מאגר הסרטים שלו של מאות הג'יגות שישמור במחשב. בטלפון שמים מה שצריך וזהו. לא רואה סיבה הגיונית שמישהו יצטרך נכון להיום יותר מ-32 ג'יגה בטלפון. הסיטואציה היחידה שאני יכול לדמיין היא טיול ארוך בחו"ל שבו הטלפון משמש בתור המצלמה הראשית, ושמצלמים הרבה מאוד תמונות והרבה . אבל גם פה - אפשר פשוט לקחת (או לקנות בחו"ל) דיסק און קיי בגרושים, לחבר אותו לטלפון ולהעביר אליו את כל הקבצים לאיכסון.

בשבילך. יש כאלה שבשבילם הטלפון הוא PMP ! למה אתה חייב להתווכח עם זה כל הזמן?!

אני מסכים עם זה שהטענה שלו היא דבילית - כי ברור שלך 32GB זה די והותר. סבבה. אבל יש כאלה שרוצים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלפון עם בטרייה מעולה אז למה לא לנצל אותה ? סוף סוף יש לנו משהו נורמלי ושמים 16 גיגה

כאילו זה עולה להם כסף להשים SDCARD SLOT

כל העננים האלה לא קשורים לארץ

מה יש פה 4G יש פה חרא של אינטרט ויקר

וחוצ מזה זה הולך לעלות כסף בקרוב

ככה השיווק המעפן שלהם יוצרים ביקוש ולתת מוצר מעפן

א. הם שמים 32 ג'יגה.

ב. יש כרגע מבצע של BOX.com שנותנים 50 ג'יגה לכל החיים ללקוחות .

אני אמשיך להתווכח על זה כי אתם מטעים את הגולשים.

32 ג'יגה במכשיר + 20,000 שירים (בלי הגבלת נפח) בגוגל מוזיק + 50 ג'יגה ב-BOX + תמיכה ב- OTG ליתר ביטחון = מעל ומעבר לכל מה שכל משתמש שפוי בדעתו יצטרך אי פעם לכל אורך חייו של המכשיר הנ"ל. חד וחלק. מי שטוען אחרת הוא דביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מייעץ לקנות חבילת גדולה יותר בכדי שיוכלו לעלות את הדברים לענן ולהוריד אחרי זה להשתמש בו אחרי זה

וגם בנוסף האינטרנט פה על הפנים

שלא נדבר על קרינה \ בטרייה ועומס לא נחוץ על האינטרנט

במקום שישימו סלוט של SDCARD שעולה 2 CENT

במקום לעשות קצת רוורס פשוט וקל אתה עושה סיבוב שלם

250 שקל בשביל תוספת של 16 גיגה נראה לי הזוי

יש אנשים שצריכים את זה ,הרבה אנשים מתלוננים על זה

שיתנו להם מענה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...