Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא היה צריך להיות גאון בשביל לראות את המקור של הבעיה גם בלי מה שהוא פרסם:

1. הירידה החדה בתפקוד של המשחקים של שזמינים גם לקונסולות (PORTAL 2 שלא מצליח לעבוד עם 2 שחקנים ו CS:GO שמציג בעיות מאוד דומות).

2. המגבלה המוזרה ל 12-16 שחנים ברוב המשחקים והעובדה שגם עם המגבלה הזו המשחקים עובדים פחות טוב ממשחקים ישנים שהיו למחשב בלבד.

3. העובדה שמשחקי הרשת היחידים שראיתי בקונסולות שעובדים כמו שצריך הם KILLZONE 2 ו KILLZONE 3 (בלעדיים ל PS3 שעובדים מושלם!). מראה שהבעיה היא מפתחים חסרי ניסיון (naughty dog למשל לא פיתחו משחקי לפני UNCHARTED וכנראה הביאו אנשים עם "ניסיון" מחברות שמפתחות לקונסולות) והצורך לעמוד בדרישות הזויות של MS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שרתים שלא משנה מה אני עושה אני לא מצליח להכנס אליהם בחיים, זה אחד מהם:

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/7ae70914-5e4b-4c83-80e4-4629ffd05f0b/MhSV-Ranked-TDM-Operation-Locker-only-MhSV-de/

תופעה מוזרה..

אני נכנס לשרת הזה בלי בעיה.

המשחק הזה פשוט הזוי..ניראה לי נכנס בקלות לשלושת המשחקים השבורים שיצאו בכל הזמנים (ויש מצב שהוא לוקח את הכתר) :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי פתרון לבעיית הקירטועים, ברובה לפחות...

למי שלא יודע כל הליבות במעבד אינן תמיד מוגדרות לעבוד ולכן יש צורך להגדיר אחרת. בלינק הזה תקבלו הסבר:

. עוד דבר נוסף שהומלץ לעשות הוא לשים את BF4 בעדיפות גבוהה של הTask manager.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עוזר לכל הקירטועים ולא תמיד מתקן את הבעיה, אני משתמש בזה לבטל core parking:

http://bitsum.com/about_cpu_core_parking.php

יש להעביר בעמודה של ה-CPU parking> on AC להעביר ל-Disabled, המחוג יעבור לבד והערך ישתנה ל100, לאחר מכן לשמור ולצאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עוזר לכל הקירטועים ולא תמיד מתקן את הבעיה, אני משתמש בזה לבטל core parking:

http://bitsum.com/about_cpu_core_parking.php

יש להעביר בעמודה של ה-CPU parking> on AC להעביר ל-Disabled, המחוג יעבור לבד והערך ישתנה ל100, לאחר מכן לשמור ולצאת.

כמו שאמרתי זה לא פותר את הבעיה באופן מוחלט..מה שהבאת עוזר לפתור באופן מוחלט או שזאת דרך אחרת לבטל פארקינג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי זה לא פותר את הבעיה באופן מוחלט..מה שהבאת עוזר לפתור באופן מוחלט או שזאת דרך אחרת לבטל פארקינג?

ניראה לך שיש פתרון פשוט ומוחלט לבעיה?

כל הפתרונות האלה הם כוסות רוח למת.

אני חושב שנכון להיום, המשחק עבר שיפור מעדכון לעדכון...

כמובן שיש עוד הרבה לשפר, אבל המשחק מתחיל להראות סימני יציבות (אצלי בכל אופן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי היה באג רציני לפני כמה ימים. התחברתי לשרת מוכר שקבוע מתחבר אליו,

ובמקום צבעים כחולים וירוקים של הצוותים אני ראיתי סגול ואדום.

ולא רק זה, אני נכנסתי למשחק בתור מישהו אחר, כלומר אני ראיתי מה שחקן אחר עושה... כשהוא נוסע על האופנוע או רץ או בתוך טנק. כאילו אני הוא.

ואם לחצתי על מקש E, אני עברתי לשחקן אחר.... משהו הזוי ברמות! :screwy:

יצאתי מהשרת ונכנסתי שוב והכל בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות להיכנס למשחק כצופה? לא ידעתי.. אבל גם לא ביקשתי. באגים הזויים :smiley7:

אצלי השרתים המועדפים פתוחים קבוע בדפדפן,רק מרענן את העמוד ומצטרף לשרת.

נקווה שהם ישחררו עוד כמה תיקונים לפני שישחררו את ההרחבה השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...