חיבור HD למסך VGA - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור HD למסך VGA

hadarelk

Recommended Posts

שלום,

יש לי לפטופ XPS בעל יציאת . אין לי יציאת VGA.

בבניית עמדת עבודה אני רוצה לקנות מסך מחשב, אבל מחירי מסכים בעלי כניסת HD גבוהים בהרבה.

קניתי 2 כבלים מאיביי, אחד בדולר וחצי בערך והשני כבל עם ממיר מובנה ב8 דולר. שניהם לא עובדים, ולא רק על המחשב שלי.

אני מפספס פה משהו?

אשמח להארות והערות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעמוד של הכבל עם הממיר מובנה כתוב שזה ממיר לא צורך בחיבור חשמל. יכול להיות שמוכרים מוצר כזה באלפים והוא לא עובד בכלל?

וHDMI-DVI לא דורש המרה? רק כבל פשוט?

זה הכבל HD-VGA שקניתי

http://www.ebay.com/itm/350877443068?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

והאם כבל HD-DVI כזה יספיק?

http://www.ebay.com/itm/DVI-D-Male-to-HDMI-Male-Cable-1-5FT-For-HDTV-HD-PC-PS3-XBOX-Gold-Plated-24-1-/161006194419?pt=US_Video_Cables_Adapters&var=&hash=item257cb78ef3

או לקבל המלצה/הפניה למתאם?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HDMI וDVI משתמשים באותו סיגנל דיגיטלי.

ההבדל הוא בצורת החיבור וביכולת של להעביר גם ערוץ כחלק מהתקן.

לכן מתאם בין וDVI הוא דבר פשוט מאוד, נפוץ מאוד, ולא יקר.

לכל מסך כיום יש כניסת DVI.

מתאמים שאינם עובדים נמכרים באופן קבע באינטרנט, ומיועדים או לכסילים שאינם מבינים, או לשימושים מאוד לא סטנדרטים שאלוהים יודע מה טבעם ושאינם צריכים לעניין לא את האדם הממוצע ובדרך כלל גם לא את המומחים.

אפשר גם לבנות ולמכור מתאם ESATA לHDMI, וVGA לכבל , וUSB לPL.

אבל אי אפשר לצפות מהם לעבוד... :nixweiss:

shape-sorter-toy-11110447.jpg

עכשיו שאתה יודע על קיומם של כבלים ומתאמים לא סטנדרטים שאינם עובדים(או שמשמשים לאלוהים יודע מה), תדע להיזהר מהם בעתיד.

תמיד אפשר לשאול בHWZONE אם לא יודעים או לא בטוחים במשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת פינים חשמליים - DVI single-link וHDMI הם אותו דבר.

מה אתה מעביר על הפינים זו שאלה אחרת. מבחינת סיגנל בלבד עד רזולוציה של 1920X1200 (שזה עדיין single link) בערך הם תואמים 100% או כמעט 100%.

HDMI מחויב להעביר אודיו כחלק מהתקן, DVI לא. אבל אם זה עובר, זה על אותם הפינים, ולכן אין שום בעיה להעביר אודיו בDVI אם המשדר והמקלט תומכים בכך (רק שלרוב הם לא).

בתקנים החדשים ומעל single link יש התבדרות. בDVI התמיכה ברזולוציות גבוהות נעשית באמצעות פינים פיזיים נוספים (מה שנקרא dual link DVI). בHDMI אין dual link ובמקום זאת התקנים החדשים מאפשרים רזולוציות גבוהות וקצבי שידור גבוהים יותר באמצעות העלאת תדרים.

ושוב, מבחינת כבל זה אותו דבר - אפשר להעביר את זה גם על פינים של DVI. השאלה היא רק האם ציוד הקצה שהוגדר לתקן DVI יתמוך בזה כי מבחינתו זה חורג מהתקן.

אבל, כאמור, עד רזולוציה של 1920X1200 (שזה יותר מFHD) זה לא משנה - שם זה 100% תואם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...