Nexus 5 ואנדרויד קיט-קט 4.4 שוחררו - עמוד 15 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nexus 5 ואנדרויד קיט-קט 4.4 שוחררו

Nosh

Recommended Posts

אתמול הגעתי לכ5 שעות זמן מסך. זה ממש לא רע.

תסתכל בxda על תוצאות של אנשים עם הg2, אני חושב שאתה קצת לא בפרופורציות של מה שאתה עומד לקבל.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2497984

בסופו של יום, אין פה קסם

הבטריה שלך תהיה גדולה בכ30%

אם הנקסוס עושה 5 שעות זמן מסך, אתה תקבל 6.5 בערך.

ואם הנקסוס עושה 3 אתה תקבל 4 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אתמול הגעתי לכ5 שעות זמן מסך. זה ממש לא רע.

תסתכל בxda על תוצאות של אנשים עם הg2, אני חושב שאתה קצת לא בפרופורציות של מה שאתה עומד לקבל.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2497984

בסופו של יום, אין פה קסם

הבטריה שלך תהיה גדולה בכ30%

אם הנקסוס עושה 5 שעות זמן מסך, אתה תקבל 6.5 בערך.

ואם הנקסוס עושה 3 אתה תקבל 4 :)

אני חושב שאתה טועה, יש עוד הבדלים מעבר להבדל באחוזים בין נפח הסוללות.

לדוגמה, ל-G2 ול-Z1 יש באותו נפח, ובכל זאת ה-G2 עוקף את ה-Z1 ב-web browsing לצורך הדוגמה בכמעט פי-2:

כנ"ל לגבי Video playback.

2013-11-10_1629.png

אז נכון שה-N5 הרבה יותר דומה חומרתית ל-G2 מאשר ה-Z1, אבל עדיין.. נפח הסוללה נטו זה לא הכל..

מה גם שה-N5 מרוויח מהאופטימיזציות של קיטקט, וכשהיא תגיע ל-G2 אז אני מאמין שהיתרון לטובת ה-G2 יגדל אפילו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפח הסוללה נטו זה לא הכל, אבל זה הרוב :)

יכול מאוד להיות שהמסך של (שהוא שונה מאוד מהמסך של סוני) צורך הרבה פחות (אולי חצי?)

יכול להיות שהסוני מתחמם יותר ולכן הצריכה שלו גבוהה יותר.

במקרה של הLG והנקסוס - המסך הוא מאותה חברה/סוג

הSOC אותו SOC

אפילו המודם דומה.

אין סיבה מיוחדת שהצריכה תהיה שונה ביניהם.

בכל מקרה, תעדכן עוד כמה ימים כמה SOT אתה מגיע בממוצע :)

- - - תגובה אוחדה: - - -

עריכה:

http://www.phonearena.com/news/Golden-middle-our-Nexus-5-battery-life-test-is-here_id49127

לא מכיר את האתר הזה יותר מדי ואת הסקירות שלו...

ביצועים ממוצעים, אין הפתעות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Granted, the G2 has a 3000 mAh unit, so its score is explicable, but what about the HTC One? It has the same 2300 mAh sealed battery unit capacity as the 5, yet lasts about 15% longer. All in all, the 5 battery test results are unimpressive, so almost daily charging would be the norm as with most smartphones.

:-X

מה שכן, כל הכבוד ל- ONE.

באמת אחלה מכשיר.. זמן סבבה יחסית לנפח שלה, טובים, איכות בניה טובה.. חבל שהמצלמה בעייתית.

מעניין מה הם עשו שם שהם הצליחו לסחוט ככה את הסוללה.

יהיה מעניין לראות את ה-TWO, אם הוא יהיה עם סוללה חזקה הפעם, אם הם יקבלו שכל ויזנחו את המצלמה המוזרה של ה-4MP, ואם הם לא יעשו שטויות (רזולוציית ....), זה יוכל להיות אחד מהמכשירים המגניבים של 2014.

שיוסיפו הגנה נגד מים ואני מיד מוכר את ה-G2 :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Granted, the G2 has a 3000 mAh unit, so its score is explicable, but what about the One? It has the same 2300 mAh sealed battery unit capacity as the Nexus 5, yet lasts about 15% longer. All in all, the Nexus 5 battery test results are unimpressive, so almost daily charging would be the norm as with most smartphones. ציטוט

נו באמת. גם המסך של ה N5 גדול יותר משל .

וכפי ש omrij אומר, מדובר בזמן ממוצעת וסבירה. לא מנמוכים, לא מהגבוהים.

אגב, מצבו של אהובך לשעבר ה Z1 עוד יותר גרוע. (אם כי הכל בהפרשים קטנים) שזה מפתיע מאוד בהתחשב שיש לו כמו ה G2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הנה - ה-ONE מכיל סוללה בעלת אותו נפח, הוא מגיע עם גירסת ישנה יותר, הוא כביכול לא "מותאם" למערכת ההפעלה כמו שהנקסוס מתיימר להיות, הוא מכיל ממשק אקסטרה שיושב על המערכת ומכביד עליה - ובכל זאת הוא מציג זמן טוב יותר.

אז אולי זה רק אני, אבל אני חושב שזה דיי כישלון מבחינת הנקסוס.

פשוט מכשיר דיי עלוב, ביזבוז של פנדה יפה :(

לגבי גודל המסך, נו באמת. 4.7 לעומת 4.95.. בוא נהיה יותר קטנוניים.

ואיך הגעת לזה שה-Z1 הוא אהובי לשעבר? הממשק של יפה, והוא המכשיר הנורמלי היחיד שמוגן נגד מים - אבל בשביל להיות אהובי הוא יצטרך לעשות קודם דיאטה רצינית :) וכאמור, אכן זמן הסוללה שלו מאכזב מאוד. וגם הספיקר.. (אבל פה ה-ONE הוא כבר היחיד שלא מכיל את החיסרון הזה לצערי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי..

אגב, אולי אתה יודע.. ה HDR+ שהוצג בנקסוס 5, זה פיצ'ר יעודי של הנקסוס או שמדובר על פיצ'ר של קיטקט שיגיע (בתקווה) לכל המכשירים?

עושה רושם שהתוצאות של המצלמה במצב הזה הן באופן עיקבי טובות יותר משמעותית משאר המצב הרגיל. זה לא נראה כמו משהו שדורש תמיכה חומרתית, סה"כ להגיד למצלמה לצלם 2-3 ברצף ואז לחבר אותן (כולל "סינכרון" של תנועה) באמצעות התוכנה.. השאלה היא אם זאת תוכנה יעודית לנקסוס או שבכלל אין כזה דבר וכל דבר שמוצג בנקסוס יהיה גם באנדרואיד ה"רגיל" של שאר המכשירים.. לא הצלחתי למצוא לזה תשובה חד משמעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...