המלצה על מכונית יד שניה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על מכונית יד שניה

שניצל

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק שתדע, בגלל ענין של תקינה.

הם מכרו בישראל את אותה הכמות כמו בכל אירופה.

לכן הפסיקו את היצוא לאירופה ולאזור שלנו. כנראה לא משתלם.

הרכב כמו שאמרתי מעולה. יש לנו אחת מהשכרה לשעבר. תענוג לנהוג עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה.

קיבלתי עכשיו הצעה (ממישהו שאני מכיר בעקיפין) למאזדה 2, שנת 2009 יד ראשונה עם 40000 ק"מ ב-60000 ש"ח. זה נשמע סביר? איך הרכב הזה?

ובלי קשר, אני רואה בלוחות יד 2 שדיהטסו סיריון נוטה להיות יותר זולה מיונדאי i20 (בכ-5000 עד 10000 ש"ח אפילו). יש סיבה לזה? היא משמעותית פחות טובה?

המאזדות שתייניות. וב 40-45K יכולת לקנות את ה-3 2009 וזה אני מדבר עוד על פסח שעבר...

בכל מיקרה אני חושב שתיהיה לך הרבה יותר תועלת בקארס פורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הצדדים בעייתיים

ק"מ נמוך מדי לא טוב מאחר ואוטו צריך לנסוע וצריך לקבל שיגרת טיפולים והחלפות בזמן (לדוגמא באוטו שלא נסע לא יחליפו צמיגים)

ק"מ גבוה גם לא טוב. אוטו מהשכרה עם 44,000 ק"מ זה בסדר. תבדוק שלא יעבור ממוצע של 15,000 בשנה. מעל 20,000 זה לא אוטו זה שליחויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורא תלוי - 22K לשנה זה סביר מאוד היום

ואם הנסועה שלך הולכת להיות נמוכה הקילומטראז' היחסית גבוהה בקניה יתאזן לאחר 3 או 4 שנים

אישית את הרכב שלי קניתי עם 60K (לאחר שנתיים בלבד) ומאז עשיתי עוד יותר מ-60 (לאחר כמעט 5 שנים) ככה שזה מתאזן

אנשים קונים כדי לסוע בו - ורכב שמתוחזק כראוי עם נסועה גבוהה עדיף על מתוחזק גרוע עם נסועה נמוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר זה 15-20 לשנה

לדעתי גבוה יותר לא טוב מאחר והוא נהנה מהרכב ואותך הוא מכניס לשגרת טיפולים יקרה.

ברכב הקודם שלי הונדה סיוויק כל טיפול עלה יותר והשיא היה לכיוון ה-90,000 ששם כבר שילמתי כ-1,600 ש"ח לטיפול במקום 500-600 בשלבים הראשונים.

מעבר לכך חלקים מתחילים להשחק וברכב יחסית חדש אתה נוטה ללכת על חלפים מקוריים.

"שניצל" מחר אני הולך לטיפול 15,000 ראשון עם הרכב הנוכחי שלי. לקח לו 11 חודש בדיוק.

אני נוסע באופן יומי מהרצליה לר"ג ויש לי קרובי משפחה בצפון כולל בית שאן והקריות. ככה שאני נוסע לא מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...