מספר שאלות ברכישת GTX 770 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות ברכישת GTX 770

andrei21

Recommended Posts

1. כמה RAM מומלץ ?כאשר עובדים ברזולוציה 2560X1440 אני חושב 3\4 בהתחשבות למשחקי העתיד

2. איזה ספק מומלץ ? אני חושב על SeaSonic 600W Active PFC 80+ 12cm Fan PSU SS-600ET OEM עולה 370 שח ב KSP

בכללי אני חושב לקנות Gigabyte GTX 770 -4GB 2xDVI/HDMI/DP OC WINDFORCE 3X יביאו לי מארה"ב , מחירו 450 דולר

יש לי נסיון חיובי רב עם

אשמח להמלצות וחיזוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אותו דבר...אין על Nvidia.

אפילו שה- 280X שווה כמעט בביצועים ועולה פחות אני מעדיף לשלם 300 שקל יותר וליהנות מאמינות מוצר,קירור מעולה

וכרטיס שיחזיק יותר זמן,אגב גם אני הזמנתי מחשב עם GTX770 של עם OC.

ולנושא: כמה מומלץ? 8GB לדעתי זה המינימום...לך על 16GB כדי לקבל ביצועים אופטימליים ולאורך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אותו דבר...אין על Nvidia.

אפילו שה- 280X שווה כמעט בביצועים ועולה פחות אני מעדיף לשלם 300 שקל יותר וליהנות מאמינות מוצר,קירור מעולה

וכרטיס שיחזיק יותר זמן,אגב גם אני הזמנתי מחשב עם GTX770 של עם OC.

ולנושא: כמה מומלץ? 8GB לדעתי זה המינימום...לך על 16GB כדי לקבל ביצועים אופטימליים ולאורך זמן.

התכוונתי לזכרון כרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אותו דבר...אין על .

וכרטיס שיחזיק יותר זמן,

זה הרבה יותר מ - 300 ש"ח, ה - R9 280X עולה 1400 ש"ח וה - GTX 770 ההכי זול עולה 1950 ש"ח (הרוב עולים באיזור ה - 2050-2100 ומעלה).

מאיפה ההמצאה לגבי האמינות ? שני המוצרים אמינים באותה המידה, כנ"ל לגבי הקירור שיש יופי של גרסאות עם קירור טוב.

וכרטיס שיחזיק יותר זמן ? איך הגעת לזה בכלל ? שניהם מציגים ביצועים זהים פחות או יותר ואם כבר ל - GTX 770 יש פחות (אבל זה לא משמעותי כרגע)

ל - 2560X1440 הייתי מעדיף את ה - R9 280X גם אם המחיר שלו היה זהה ל - GTX 770.

עוד מעט בכלל יוצא ה - R9 290 שאמור להיכנס בתקציב ולהתחרות עם ה - GTX 780.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרבה יותר מ - 300 ש"ח, ה - R9 280X עולה 1400 ש"ח וה - GTX 770 ההכי זול עולה 1950 ש"ח (הרוב עולים באיזור ה - 2050-2100 ומעלה).

מאיפה ההמצאה לגבי האמינות ? שני המוצרים אמינים באותה המידה, כנ"ל לגבי הקירור שיש יופי של גרסאות עם קירור טוב.

וכרטיס שיחזיק יותר זמן ? איך הגעת לזה בכלל ? שניהם מציגים ביצועים זהים פחות או יותר ואם כבר ל - GTX 770 יש פחות זיכרון (אבל זה לא משמעותי כרגע)

ל - 2560X1440 הייתי מעדיף את ה - R9 280X גם אם המחיר שלו היה זהה ל - GTX 770.

עוד מעט בכלל יוצא ה - R9 290 שאמור להיכנס בתקציב ולהתחרות עם ה - GTX 780.

אם לרגע נעזוב את הבדלי התקציב, קודם כל 770 יותר חזק, אמנם לא בהרבה . אבל .....

ל NVIDIA יש יותר תמיכה בתלת מימד 3d vision 3dtv play ,, physx , יותר תמיכה במשחקים חדשים, חברות משחקים עובדות יותר עם NVIDIA . וגם אפקטים נוספים כמו NVIDIA ANTIALISING ועוד

היו לי בעבר גם NVIDIA גם , , עד כרטיסים של 3DFX VOODO ומה לא , אז אגיד לכם :

בקיצור The way its ment to be played .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם זורק באוויר ססמאות פרסום...

וה - GTX 770 לא יותר חזק (באופן אבסולוטי), יש משחקים שה - R9 280X (במיוחד הגרסאות המומהרות) לוקח בהם ויש כאלה שה - GTX 770 לוקח בהם.

הנה פה למשל - http://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/R9_280X_OC/26.html בממוצע ב - 2560X1600 ה - R9 280X שקול ל - GTX 770 והגרסה המומהרת של GB כבר חזקה יותר ב - 5%.

לגבי עניין העבודה עם חברות המשחקים (שגם התחילו להגביר את המעורבות שלהם בעניין הזה), זה פשוט קשקוש ולא משפיע על שום דבר (משמעותי).

אם באמת קריטי לך ה - PHYSX אז בסדר...בשאר הדברים אני בטוח שאתה לא משתמש בכלל.

בכל מקרה הייתי מחכה במקומך ל - R9 290 או שההוזלה במחיר של ה - 770/780 תיכנס לפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא לא נשכח שגם לGTX יש גרסאות מומהרות, ואני חושב על gigabyte gtx oc 4gb , ואז לR9 באמת אין סיכוי, אבל עדיין ההבדל בביצועים לא משמעותי שמצדיק הבדל כזה במחיר.

בכל זאת NVIDIA כיום הם מובילים בתחום הטכנולוגי ומשקיעים כ מיליאר וחצי דולר כל שנה על פיתוח, ושום חברת תלת מימד לא יכולה עליהם. לא משנה כמה מתאמצים, והדרך היחידה שלהם להלחם זה להוריד מחירים.

עוד פרט קטן ועוד בונוס ועוד פיסיקס, ואופציה לתלת מימד. אז שווה לקנות NVIDIA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אין סיכוי ? גרסת 4GB נותנת 0.1% יותר ביצועים במקרה הטוב לעומת גרסת ה - 2GB ורק מעלה את המחיר, וגרסאות OC לכרטיס הזה יכולות להגיע גם לכמעט כפול מהמחיר של R9 280X.

אני רואה שהשיווק של קנה אותך לחלוטין ואתה מזמזם ססמאות פרסום שלהם...

אתה מקשיב לעצמך ? אתה יודע כמה מגוחך זה נשמע ?

ראית את מבחני הביצועים בכלל ? קישרתי לאחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע מנסה להרכיב מחשב לחבר, לי אישית יש מחשב עם NVIDIA ומקרן תלת מימד . אין סיכוי שאני יצליח לעשות את מה שאני עושה עם NVIDIA בדרייברים של .

אין להם תמיכה בפרופילים לוקח המון זמן עד שהם מוציאים תמיכה במשחקים חדשים. כל הזמן מוותרים על פה אפקט שם אפקט עם הכרטיסים של .

אנשים שחשוב להם , לקבל מקסימום גרפיקה וירצו לראות את כללל מה שמפתחי המשחקים רצו להעביר ילכו עם .

אני שמתי לב שR9 מנצח כאשר מדובר ברזולוציה גבוהה או משחקים עם מרחב גרפי גדול מאוד ואז ה 3GB נותן פייט ל2GB.

- - - תגובה אוחדה: - - -

כנראה הכי נכון לעשות כרגע זה לחכות שNVIDIA יתקרבו למחיר ה680X ואז לא יהיה פה בכלל ויכוח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוותרים על שום אפקט מלבד ה - PHYSX, אין יותר דברים בלעדיים ל - NVIDIA במשחקים.

לגבי תמיכה במשחקים חדשים אני לא יודע על מה אתה מדבר, יש לך דוגמאות (עדכניות) לזה ? אילו משחקים חדשים לא נתמכו טוב ע"י כרטיסי ?

לחכות בהחלט יהיה הצעד הנכון במקרה הזה.

אני רק מנסה לגרום לך לצאת מהקיבעון הזה על חברה אחת ולהפסיק לאכול את השיווק שלהם כאילו זאת האמת האחת והיחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין להם תמיכה רשמית בכלל לתלת מימד , הכל דרך תוכנות חיצוניות שעושות המון בעיות

כמו Tridef ועוד..

Ubisoft titles will include optimisations made by Nvidia to enhance the games' visuals, including Nvidia-provided and enhanced support for Temporal Anti-Aliasing (TXAA,) Horizon-Based Ambient Occlusion Plus (HBAO+) with Interleaved Rendering, and Scan-Line Interleave (SLI) - which, it must be added, includes a dig at AMD's frame-stuttering issues as the company describes the technology as 'the smoothest and fastest multi-GPI solution available

NVIDIA® 3D Vision™ Surround

From what i'v seen the two companies make very similar GPUs, although i understand that there are many different technologies that each company offers. Technologies such as hypertransport, Physx, Cuda, and many others are exclusive to only one of the two companies. My questions are, what technologies does each company use, which technologies are used and supported in most video games today, and which technologies seem to be better. I know there is a lot here and i would appreciate any answers to any of the question.

As of right now, AMD GPUs have no exclusive technologies, its only NVidia cards with CUDA and PhysX. Hypertrasport is AMD version of a front side bus, nothing too special.

NVIDIA GeForce GPUs Get Exclusive Graphical Features In Witcher 3 and Batman: Arkham Origins

[h=1]Nvidia G-Sync: the end of screen-tear in PC gaming[/h]

nvidia geforce expirience ממש מעולה

3DTV PLAY

[h=5]During this year’s PAX Prime, Nvidia showcased its Fur Tech that will be used in The Witcher 3.[/h]Watch Dogs will see PC-exclusive features for NVIDIA GeForce GPUs

NVIDIA has announced a partnership with Ubisoft, where they've signed an "unprecedented technical alliance" that will see their best games enhanced with PC-exclusive effects and features

This list includes Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist and Assassin's Creed IV: Black Flag with Watch Dogs now joining them.

[h=2]Batman: Arkham Origins Is Bursting With NVIDIA Technology[/h]

Warner Bros. and NVIDIA today announced a technical partnership that will see Batman: Arkham Origins bolstered with NVIDIA-exclusive effects, features and technologies, creating the definitive Arkham Origins experience

-כאשר היו לי ריבוי כרטיסי מסך SLI כמעט תמיד הוציאו תמיכה יותר מהר מאשר ב CF

-לפי נסיון אישי, התנסות יותר טובה ב NVIDIA כאשר מדובר בחיבור מקרנים ומסכים חיצוניים או ריבוי מסכים. תמיכה בHDMI 1.4A

- - - תגובה אוחדה: - - -

דניס אני אשמח אם תצליח להוציא אותי מהקבעון, אני ישמח להעשיר את הידע ו\או לדעת אם אני טועה.

אפשר לקבל התייחסות לגבי שאלות שבללהם פתחתי את הפוסט, כמה זכרון מסך מומלץ לרזולוציות גבוהות כולל שקרובה אלינו מתמיד.

ויותר חשוב לי זה לבחור ספק מתאים. ולקבל חיזוקים בשביל החבר שבשבילו אני מרכיב את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לגבי ה - SLI והתלת מימד, אבל זה רלוונטי למספר מצומצם למדי של אנשים.

ה - G-SYNC יתמוך רק במסכים ספציפיים מאד שישוחררו בעתיד, ככה שזה רלוונטי רק למי שיקנה אותם.

ה - FUR הזה הוא גימיק (אמנם גימיק נחמד) כמו ה - TRESS FX של השיער של , וזה גם הולך לשחוט את הביצועים ככל הנראה.

8GB זה מעל ומעבר למשחקים וספק 520/550W איכותי יתאים לכל כרטיס בודד (מלבד אולי ה - R9 290X שיש כאלה שירצו לקחת מרווח ביטחון גדול יותר ולקחת ספק 600W בשבילו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...