ASUS N550JV - תמורה מול המחיר - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS N550JV - תמורה מול המחיר

Yotam.B

Recommended Posts

היי,

אני בהתלבטות לגבי קניית מחשב חדש. ראיתי את המקבוקים החדשים והם מדהימים והייתי כבר קרוב לקנייה והגעתי למסקנה שלא אזדקק לזה אז החלטתי ללכת על מחשב באותו טווח המחירים - 5000 ש"ח.

כשהתחלתי לחפש מחשב חדש די הייתי נעול על כי איתם יש לי הרבה ניסיון והם אף פעם אף פעם לא איכזבו אותי !

אבל לפתע גיליתי גם את מחשבי ורציתי לשמוע ממכם קצת חוות דעת על המחשבים שלהם.

ראיתי את הדגם המדהים הזה:

http://ksp.co.il/?uin=19823

אני חושב שנותן תמורה די יפה למחיר שלו. אני מתכוון כנראה לקנות אותו באילת שם המחיר הוא: 5076 ש"ח.

יתרון גדול ששמתי לב הוא שהוא מגיע עם 8 ג'יגה בסלוט אחד - זה אומר שבעתיד אם אזדקק אוכל להרחיב לו על הסלוט השני גם. נכון?

אבל שוב - אין לי בכלל ניסיון עם מחשבי ואני אשמח מאוד לשמוע חוות דעת ממכם על המחשבים שלהם ובכלל על הדגם הזה ספציפי מול המחיר שלו.

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

הזמנתי את הדגם הזה מארהב תמורת אלף דולר. מהתגובות שקראתי על המחשב אנשים מאוד מרוצים ממנו ומהיחס תמורה - מחיר.

ממה שהבנתי הוא מגיע עם 2*4 ולא 8 אחד אז שים לב. אחרי שאשתמש בו קצת אוכל לכתוב לכם סיקור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

הזמנתי את הדגם הזה מארהב תמורת אלף דולר. מהתגובות שקראתי על המחשב אנשים מאוד מרוצים ממנו ומהיחס תמורה - מחיר.

ממה שהבנתי הוא מגיע עם 2*4 ולא 8 אחד אז שים לב. אחרי שאשתמש בו קצת אוכל לכתוב לכם סיקור...

כתוב במפורש:

8GB (1 x 8192MB) DDR3L 1600MHz , 2 x SO-DIMM socket for expansion up to 16GB

אז הם חייבים לספק את זה ככה.

לגבי הBlack Friday כמה אני כבר אוכל להרוויח על זה?

אני פשוט לא יורד לאילת, זה חבר שיורד לאילת ויוכל לעזור לי בזה. בכל שאר הארץ זה 1000 שקל יותר מבאילת.

אבל בכלליות - מה דעתכם על מחשבי ASUS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה שעברה אם היה מחשב נייד לדוגמא שהיה במלאי והיה בהנחת מע"מ, אז באילת יכולת לקנות באותו בהנחת מע"מ כפולה. אבל שוב- זה תלוי במלאי ובתזמון שלך וכמובן אם אכן KSP יעשו כזה השנה.

בכל אופן, שווה לך לקנות באילת. אפילו אם תזמין טיסה הלוך+שוב באותו יום לקניות זה יהיה לך יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...