התלבטות בין סטרימר למחשב סלוני? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין סטרימר למחשב סלוני?

Charg

Recommended Posts

היי, יש לי LCD בסלון עם מקום לחיבור ישיר לרשת ביתית, אני רוצה לנגן סרטי HD ותכנים שאני מוריד מהמחשב על הLCD, אני לא מבין כל כך בממשקים ואופציות של סטרמרים אך אני צריך שהוא יתמוך בכתוביות בעברית, יש עדיפות גם לממשק בעברית אבל לא קריטי, הזרמת תוכן FHD, אם אפשר גישה לקבצים שנמצאים על גבי מחשב אחר דרך הרשת הביתית וזהו בגדול.

אין לי מושג לגבי תקציב כי אני לא יודע כמה עולים הדברים האלו.

מה הדגמים המומלצים? תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם כמוך מתלבט כרגע

יש ביקורות טובות על הפופקורן ועל הXTREAMER PRODIGY

מצד שני - מחשב זה מחשב - הוא מאוד לא מוגבל במה שאתה יכול עשות איתו

מה שאי אפשר להגיד על סטרימר שזה מערכת סגורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, שמח לראות שיש עוד מישהו עם התלבטות כמו שלי :)

איזה פיצ'רים כבר יכולים להיות למחשב סלוני שלא יהיו לסטרימר?

בגדול אני לא מחפש לגלוש או לעבוד עם הטלוויזיה בתור מחשב והדבר היחיד שחסר לי בסטרימרים זה כונן פנימי אך גם את זה ברובם אפשר להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחירים של הסטרימרים קונים כבר מחשב.

איזה פעולות יכול לבצע מחשב שלא יכול לבצע סטרימר? המון.

אבל אם מדברים רק על סרטים, לשם התחלה ניגון כל פורמט כתוביות בלי בעיות, בלי להתבכיין ל QSUBS (לדוגמה) שיוציאו לא בפורמט IDX.

אני בטוח שגם התמיכה ב codecs שונים היא לא מושלמת בסטרימר, והאיכות היא לא תמיד מקסימום. (כמו שיש הבדל בין player ל player במחשב)

לא יודע למה אנשים חוששים ממחשב בסלון. יש עכבר ויש מקלדת אלחוטית, וזה עובד מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, מה הסדר גודל העלות של מחשב סלוני לשימושי סרטים FHD עם של 1TB וכל שאר הדברים ההכרחיים למחשב סלוני שאני לא יודע בדיוק מה הם (כרטיסי קול, מסך, יציאות חיבורים וכו')?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני "בראש" של ROGER.

לאחר שנים ממושכות עם סטרימרים, בעיות תאימות בעברית (WD), תמיכה ב DTS ומה לא.

אפשר להיכנס לאתר הישראלי של קולנוע ביתי לפורומים של סטרימרים ולראות שלכל משתמש ממוצע יש או היו לו כמה סטרימרים.

הדגמים המתקדמים כגון DUNE עולים כמו מחשב , יש איתם כל הזמן בעיות,

שדרוגים, אי תמיכה בניגון קבצי ISO של BLURAY בפרט ב BLURAY החדשים עם קבצים מפוצלים, ועוד...

לעומת זאת, איזו בעיה יש לך במחשב ? אתה יכול לנגן הכל, לקבוע את סוג הגופן, צבע גופן בכתוביות.

לבחור נגן מבין אינספור נגנים המוצעים לך...

אני כבר הגעתי למסקנה שאם אצטרך נגן/סטרימר בנוסף לנגן המצויין שיש לי ב SAMSUNG החדשה,

זה יהיה מחשב קטן, שקט וממזר - מקלדת מובנית עם עכבר כבר יש לי ב SMART TV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכולה לומר שקניתי סטרימר במחיר שבכלל לא מתקרב למחשבים (500 ש"ח) של חברת POPCORN והוא מצוין.

אין מה להשוות למחשב, כמובן, אבל זה עניין של תקציב ושל צורך.

לי יש מחשב בנפרד, ולכן לא ראיתי צורך בעוד אחד.

בנוסף, יש אפשרות לקנות את ה-RPI שעולה בסביבות 200 ש"ח. זה כבר דורש קצת התעסקות, אבל בסופו של דבר אחלה סטרימר במחיר נוח יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

POPBOX V8.

לא נתקלתי בבעיות עד היום. אני צופה בסרטי HD בכל הפורמטים הנפוצים. אין לי גם גמגומים כלשהם כשאני מעבירה את הסרטים דרך הרשת הביתית החוטית.

חייבת לציין שלא ממש ניסיתי לראות סרט HD בצורה אלחוטית, אלא רק סרט\סדרה בפורמט רגיל, כי זה לא נראה לי יחזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...