מתלבט בין s2 ל s4- נראה לי כמעט אותו מכשיר רק בהפרש של 1500 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין s2 ל s4- נראה לי כמעט אותו מכשיר רק בהפרש של 1500 ש"ח

Game5

Recommended Posts

שלום ,

אני מתלבט בין שני הפלאפונים.

האם שווה להשקיע עוד 1500 בשביל s4?

סה"כ שניהם עושים את מה שאני צריך (בהתחשב בזה שאני לא ממש משחק בפלאפון במשחקים כבדים).

ההבדל בגודל ואיכות המסך אולי משמעותי (וכנראה זאת הסיבה העיקרית למה כדאי s4), אבל זה בא על חשבון גודל הפלאפון.

ולא ברור לי מה ההבדל באיכות המצלמה בין הפלאפונים (אם מישהו יכול לתת דעה בעניין זה יכול לעזור. ולא - מגה פיקסל זה לא איכות)

בקיצור - תשכנעו אותי לבחור ב s4 , אולי תצליחו :)

ואגב:

* כל הגימיקים של הזיהוי קולי/זיהוי פנים וכו' פחות מעניינים אותי

* ה s2 מספיק מהיר בשביל השימושים שלי, אז שיקול של מעבד חזק גם לא רלוונטי

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה S2 מכשיר מאוד מיושן. אני לא רואה שום טעם לקנות אותו היום, אלא אם כן אתה לחוץ מבחינה כספית וחייב לקנות פלאפון.

ה S4 מכשיר טוב בהרבה בכל פרמטר שבו תבחר. ההבדל במסך מאוד משמעותי - לא ברור לי למה אתה מזניח את זה. הגודל של ה S4 מאוד סביר ביחס לגודל המסך. המצלמה של ה S4 נחשבת למעולה (ביחס למצלמות "רגילות") - היא טובה יותר משל ה S2.

בטח שכוח העיבוד משנה. ה"שימושים" השונים שעושים במכשיר משתנים עם הזמן ומתפתחים בהתאם לכוח העיבוד הזמין במכשירים. ככל שכוח העיבוד הזמין עולה, השימושים מתאימים עצמם אליו. יותר כוח עיבוד אומר שהמכשיר שלך יהיה מותאם לשימושים עתידיים טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שה-S4 עדיף על ה-S2, אבל ויש אבל גדול !

המעבד החזק יותר, המסך הגדול יותר והזיכרון הגדול יותר לא מחפים על העובדה שלמכשיר יש בעיות.

הסוללה בעייתית וסמסונג הודתה בתקלה, המכשיר מלא בפיצ'רים שטוחנים את הזיכרון,

והעדכון של ה-S4 לאנדרואיד 4.3 טומן בחובו את נעילת ה-KNOX הידועה לשמצה.

וזה עוד לפני שדיברנו על המחיר.

גם ה-S2 בעייתי, מדובר במכשיר ישן, שכבר לא נמכר בגרסתו המקורית אלא בגרסת פלוס (שהיא S2 מינוס),

שסמסונג כבר לא מוציאה לו עדכוני תוכנה.

אבל לא אלמן ישראל.

במחיר של כ-1500-1600 ש"ח אפשר לקנות את הנקסוס 4 שמאפשר להנות ממכשיר מתקדם במחיר שפוי.

זה לא שאין ל-N4 חסרונות, אבל היתרונות שלו (מערכת הפעלה נקיה ועדכנית, גדול ורזולוציה גבוהה)

עולים על חסרונותיו (ללא כרטיס SD, לא נשלפת בקלות, גב זכוכית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה נעילת knox ? (אני כמובן אחפש בגוגל, אבל בינתיים תעשה לי ספויילר)

ואני אסביר את המצב:

יש לי כרגע s2 ויש לי אפשרות לשדרג לs4 ב1500.

ה s2 עובד לי בצורה חלקה ללא שום בעיות (ומתעדכן כל הזמן אגב).

רוב השימושים שלי בסיסיים : אינטרנט, PDF , מצגות, אפליקציות פשוטות וכו'

ido.g ::

לא נתקלתי בשום בעיית מהירות עם ה s2 (יש לי s3 בבית והמהירות זהה - לפחות באפליקציות שבהן אני משתמש)

אין ספק שמסך גדול יותר יעזור לי מאוד (אני סטודנט ומשתמש בפלא על תקן מחשב נייד) , אבל ב1500 אני יכול פשוט לקנות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...