עזרה בלהרכיב מפרט עד 8000 ש"ח ללא מסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בלהרכיב מפרט עד 8000 ש"ח ללא מסך

stav_r

Recommended Posts

שלום

אני רוצה לקנות מחשב חדש המחשב לא יעובר OC והשימוש בו היה למשחקים כבדים עבודה בפוטושופ ועוד שימוש כללי

אני צריך צורב ו DVD ואני לא צריך רמקולים מסך מקלדות ועכברים

בניתי מפרט מה דעתכם?

CPU Intel Pentium IV 3.2C GHz HT 512K 800MHz Socket 478 CPU BOX

Motherboard Asus P4P800 Deluxe Intel 865PE Motherboard (HT,FSB800,S-ATA,RAID,1394,5.1 Sound,3Com G-LAN,USB 2)

Memory Kingston HyperX DDR-RAM 512MB 3200 CAS2 Memory

Hard Disk Western Digital 120GB 7200 rpm 8MB Buffer Serial ATA HDD

Video Card ATI Radeon 9800XT 256MB DH DVI Video Card

Floppy Teac / Alps / Mitsumi 1.44MB 3,5" Floppy Drive

CD/DVD-ROM DVD-ROM Toshiba 16/48 Bulk - Black !

CD-RW Lite-On 52/32/52 Black CD-RW

Case AOpen H600B Front USB & Audio (300W FSP) Black Case w/Window

אני גם מוכן לקבל אבל הביאו בנצמרק למעבד

אם אפשר ביקרות על המארז (מערכת הקירור וכו)

תודה מראש

סתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU : AMD Athlon 64 3000+ CPU Tray [ ¤ 1359.94 ] 1

Motherboards for AMD : Gigabyte GA-K8VT800 Pro VIA K8T800 Motherboard (A-64,5.1 Sound,SATA RAID,IDE RAID,1394,G-LAN,USB 2) [ ¤ 668.73 ] 1

Memory : Twinmos DDR-RAM 512MB 3200 CAS2 Memory w/Ultra Coated Copper Heat Spreader [ ¤ 565.41 ] 2

CPU Cooling : Thermaltake Volcano SilentBoost K8 CPU Cooler for AMD Opteron / Athlon-64 [ ¤ 155.76 ] 1

Hard Discs : Maxtor 120GB 7200rpm 8MB Buffer Serial ATA HDD [ ¤ 645.37 ] 1

Video Cards : Sapphire Atlantis Radeon 9800 Pro 128MB DDR DVI Video Card [ ¤ 1569.96 ] 1

Floppy : Citizen Black 1.44MB 3,5" Floppy Drive [ ¤ 79.9 ] 1

CD-ROM / DVD-ROM : DVD-ROM Liteon 16/48 - Black ! [ ¤ 220.97 ] 1

CD-RW / DVD-RW : NEC ND-2500A 8/4/12//32/16/40 Bulk DVD±R/RW [ ¤ 755.96 ] 1

Keyboards : Genius KB-21e Multimedia NEW Eng/Heb PS2 Silver-Black Keyboard [ ¤ 77.62 ] 1

Mouse : Logitech MX500 High Performance PS2 | USB Optical Mouse [ ¤ 306.43 ] 1

Cases : Antec Sonata Piano 380W Case [ ¤ 789.81 ] 1

Service : Computer Assembly [ ¤ 150.57 ] 1

Subtotal : ¤ 7911.84

Payment Mode : CASH

Discount : ¤ -158.23

Total Price ¤ 7753.60

לקנות 9800XT בפי שתיים מחיר מ-9800PRO זה טיפשות לשמה.. במיוחד שההבדל בביצועים מסתכם בבערך 10%.. גם ה-256 מ"ב זיכרון לא תורמים לשום דבר.

גם אף פעם לא קונים את הטופ שבטופ במעבדים, הם תמיד עולים יותר מדי.. אם כבר אינטל אז מספיק ה-2.8C או מקסימום ה-3.0C.. אבל ה-AMD קצת יותר משתלם.

מארז איכותי, והכי חשוב.. שקט!

לא בטוח אם אתה צריך ציוד היקפי, אבל הכנסתי..

גם זיכרון של קינגסטון הוא סתם יקר בגלל המותג.

מעוניין בביקורות?

תכיר - www.Neoseeker.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביצועים יהיו עדיפים עם סטיק אחד של זיכרון של של 1GB.. אבל זה תוספת של בערך 400 ש"ח..

טוב עקרונית הוא יכול לשנות גם את זה וגם את המעבד ועדיין להישאר בתקציב..

אולי לקנות כרטיס קול נחמד כמו ה-Audigy2..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתכם על המארז במפרט הראשון?

ודבר שני אני לא ממש יודע בקשר ל כי אף פעם לא הייתי אתם לכן אני חושש

ומה זאת אומרת ספיר לא הבנתי?

ולינק למארז של המפרט השני

תודה סתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תחשוש מAMD , זה קניה בטוחה , זה שאנשים מכירים "אינטל אינטל ורק אינטל" לא אומר שאתה צריך ללכת איתם , אם תסתכל בצדדי המשתמשים תראה "מפרט מחשב" תבדוק מפרטי מחשב של אנשים בפורום ותראה שהרבה מאוד(הרוב לדעתי) אנשים כאן בעלי מעבד והם מאוד מרוצים! ואני אחד מהם(לי יש שתיים...) המעבדים הללו מאוד מהירים וטובים , ובכלל הAMD 64 הוא הרבה יותר טוב גם מכוון שבעתיד הוא הולך לתמוך בWINXP 64BIT בעוד שהP4 לא יתמוך כי הוא עובד ב32ביט.

המארז במפרט הראשון מעולה , רק דבר אחד לא בסדר , הספק שלו לא יחזיק את המחשב ששמת... , ורן , אני לא יודע גם בקשר לTRUEPOWER... אבל נראה לי שהוא יחזיק... אתה יודע , R9800PRO לוקח לבד איזה 60-70W...

קח את המפרט של BIODOME... הוא יותר טוב והרבה יותר משתלם ממה שאתה לקחת , אני לא מבין מה הסיבה שמישהו אפילו הכי עשיר בעולם יקנה R9800XT , זה סתם ביזבוז... הR9800PRO הוא כמעט אותו דבר למעט אולי 5-10אחוזים בביצועים...(לא משהו שתרגיש בכלל , אני את ההבדל בין R9800 ל9800PRO לא הרגשתי בכלל מכוון שזה הבדל אפסי!).

תיקח את המארז שBIODOME נתן , הוא אולי לא גדול , אבל בהחלט איכותי יפה ושקט(!!).

אני ממליץ לך בחום על המפרט של BIODOME , למרות שגם המפרט שלך לא רע אבל עדיין פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sapphire היא חברה שמייצרת כרטיסי מסך של ATI כמו עוד מספר חברות (Gigabyte, Asus, Gigacube, Hercules).

היא בשיתוף פעולה דיי מתמיד עם ATI ולאחרונה הם התחילו במבצע משמעותי על כרטיסי ה-9800PRO שלהם עם ירידת מחירים משמעותית כדי להדוף את ההצלחה של ה-FX5900XT של nVIDIA (כרטיס מוחלש, חזק וזול).

ובשביל מה נתתי לך את Neoseeker?

כדי שתחפש קצת בעצמך.. לא יזיק לך!

אם היית טורח לנסות ולחפש לדוגמא Antec Sonata הייתי מגיע לעמוד הבא:

http://www.neoseeker.com/Hardware/Products/antec_Sonata

שים לב שבתחתית העמוד הזה יש ליניקים ל-5 ביקורות על המארז הזה, ובכל אחת מן הסתם יש וסקירה על המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה ויש לי שאלה ישומים שיצאו ל 64 ביט לא יעבדו על 32 ביט?

וגם מה עם המארז הראשון כי האן טק לא נראה לי משהו

חפשתי באתר שנתתה לי על המארז הראשון ומצאתי ביקורת אחת האם יש עוד ?

ואם אפשר ביקרות בעברית

וגם שמתי לב שלמארז הראשון יש 300 וואט האם כדאי לקנות חדש של יותא וואטים ועם כן אז איזה

תותדה גודלה מראש

סתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי , זה שהAntec "לא נראה לך משהו" לא אומר שהוא לא טוב ,הוא בא עם ספק הרבה יותר איכותי מזה של המארז הראשון , המארז עצמו יותר מאסיבי מקורר וחזק... אולי טיפה יותר קטן אבל יותר שקט גם! והוא יפה לאאלה! במציאות הוא נראה הרבה יותר יפה.

לשאלתך : כל הישומים של ה64ביט לא יעבדו על 32ביט כי הם פשוט מתוכננים לעבוד עם 64ביט...

תקנה את המפרט של Biodome , יותר משתלם ויותר זול ויותר טוב משלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...