מהו תאריך יציאה של windows 8.1? - עמוד 7 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו תאריך יציאה של windows 8.1?

gal651

Recommended Posts

במחשב השלישי התחילו הבעיות...

בהתחלה קיבלתי שגיאה בסוף ההתקנה, וההתקנה שחזרה את הגרסה הקודמת, אחרי שפתרתי את הבעיה הזו כשהמערכת עלתה, ESS 5.2.9 החליטה שהיא משתגעת וחסמה לי את הראוטר, לא משנה מה עשיתי (כולל איפוס מלא להגדרות של ה- FW) הדבר היחיד שפתר את הבעיה היה לבטל את השירות של התוכנה או להסירה (בעזרת הכלי שהם מציעים באתר שמנקה לגמרי שאריות שלה). לבסוף שדרגתי ל- ESS 6.0.131 (משהו כזה) והבעיה נפתרה.

עכשיו הבעיה היחידה שיש לי היא שלוקח יותר זמן למחשב לעלות (לשולחן העבודה אותו זמן, אבל אח"כ עליית התוכנות ברקע לוקח יותר זמן, משתמש ב- SSD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בביוס "הבעייתי", וודא שב Boot Sequence נבחר ה "Secure Boot" כברירת המחדל ולא ההארדיסק עצמו (אתה כבר תבין).

לא מצאתי בביוס בboot sequence שום הזכור לsecure boot , למרות שאולי זה קשור לזה שנראה שהוא בכלל לא רוצה לעבוד ..

כתוב שהוא disabled , למרות שבהגדרות הוא מוגדר על enabled , חוץ מזה שהדרך היחידה להפוך אותו לenabled היא לשנות את המצב לcustom ואז לבחור בkey menegmantב install default secure boot keys מה שגורם לזה שהמחשב יכנס ללופ שבו הוא נדלק, עושה reboot כל שנייה ולא מגיעב לפוסט לעולם , מה שמחייב שחזור הביוס מהגיבוי.

בהתחלה חשבתי שזה כ.המסך שלא מגיע עם efi , אבל ניסיתי להוציא אותו לגמרי ולהשתמש במובנה ועדיין secure boot מסרב לעבוד..

גם התנקתי את w8 מחדש תוך יצירה מחדש של המחיצות על הקשיח השני עם הפורמט שמיוד לeufi ועדיין ברגע שעדכנתי ל8.1 הכיתוב הדבילי הופיעה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי ל 8.1 שמתי לב שהורידו את הגיבוי האוטומטי של 7. זאת אומרת השאירו רק את אופציית היסטוריית הקבצים, ובמקום הגיבוי האוטומטי של 7 יש אפשרות לגבות תמונת מערכת אבל אי אפשר לקבוע עדכון אוטומטי לפי זמן מוגדר מראש.

מה עושים? היסטוריית קבצים מחייבת כונן חיצוני לגיבוי ואין לי. בנוסף היא לא יוצרת תמונת מערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מעצבן שמדובר במערכת הפעלה "חדשה" ולא עדכון כמו SP1

אני לא מאמין בעדכונים כ"כ גדולים ומעדיף התקנה של מערכת חדשה שכוללת אותם

אבל המפתח (הלגיטימי) שיש לי לא נותן להוריד/להתקין WINDOWS 8.1 מפה

http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/upgrade-product-key-only

להוריד מדיה של 8.1 יכול רק מי שיש לו קוד של 8.1

ואני יכול להוריד ולהתקין רק 8...

השיטה של מיקרוסופט מפריעה לא רק לOCD שלי אלא בכל מקרה שבא לך להתקין מחדש את המערכת, אתה כביכול חייב "לעבור" דרך 8

הפתרון העקום - להוריד ISO מהרשת של 8.1 ולהשתמש בקוד שמצאת ברשת בשביל ההתקנה

לאחר ההתקנה להכניס את הקוד הלגיטימי והמערכת מאוקטבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת מפגר ,אני חייב להסכים ..

הרי , יש לי Windows 8 שאני יכול לעשות איתה התקנה נקייה, בתור משתמש של Windows 8 אני זכאי ל8.1 בחינם ,אז למה לא לתת לי אופציה לעשות Bootable בשביל לפרמט את המחשב כמו בן אדם ?

הייתי מוותר אם ההורדה מהStore היתה יוצרת מחיצת Recovry של כמה GB שמתוך אני אוכל לעשות פירמוט בעתיד.. אבל לא..

והSecure Boot הדבילי הזה ,בסוף הצלחתי להפעיל אותו , אבל מה .. זה חייב אותי לנתק את הHD6850 ולהשתמש בHD2500 המובנה .. אז בלי ברירה כיביתי אותו , עכשיו אם אין לך תמיכה בSecure Boot לא יהיה לך את הWater Mark כמו שהיה לי עם הביוס המקורי של הלוח - F8 , אבל כל המשודרגים כן תומכים בזה כחלק מהתמיכה המשודרגת בWindows 8 ואם הוא מכובה בכוונה מעצבן אותך .. מה ההגיון ? MS אתם מפגרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...