התלבטות בין מחשב לנובו למק-אייר - תקציב עד 5000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מחשב לנובו למק-אייר - תקציב עד 5000 ש"ח

over23

Recommended Posts

סליחה. התגובה שלי לא נוסחה כאוי. אבל כן זה בדיוק מה שהתכוונתי תשדרג את הmac ותיקח אותו בלי פקפוק. לגבי הקרבון : ההערה שלי התייחסה באופן כללי ללנובו ומצד אמינות לטווח ארוך לכן ביקורות מקצועיות שבד"כ נעשות מייד אחרי רכישה לא רלוונטיות. ולעומת אפל שנחשבת ובצדק לאחת החברות האמינות ביותר.

וכמו שכתב לירוי ,(10#) המערכת הפעלה של אפל מקדמת את המחשב ברמה אחרת, לא נתקעת הרבה יותר מוגנת מוירוסים ושגיאות וכו'

ובתור גרפיקאי ההמלצות של אדובי מאז ומעולם היו על אפל (וכמו גם הרבה מאוד גרפיקאים).

1. יש להבדיל בין מחשבים של לנובו לבין מחשבי . ה- הם פשוט המחשבים בעלי איכות בלתי רגילה.

2. אדובי ממליצים לא בגלל מערכת ההפעלה כי אם בגלל המסכים, בטח לא רלוונטי למקבוק אייר כי אם לפרו או לנייחים. ניתן לשדרג לניידים מסויימים של לנובו או חברות אחרות מסך כי שיהיה באותה רמה או יותר טובה מהרמה של .

3. למה לקנות אם תשים עליו ווינדוז? כבר עדיף לקנות ווינדוז.

4. למה לשלם יותר? ובפירוש מדובר בלפחות 50% יותר במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח שאתה מרגיש ככה, אבל אני לדוגמה לא הצלחתי להתרגל לחלוטין אפילו לממשק של 7 אחרי כמה שנים של שימוש. יותר מדי פעמים אני נעצר לחשוב לאן לכל הרוחות הם דחפו אופציה כלשהי שאני מחפש בממשק המסורבל הזה. בפעמים המעטות שאני משתמש ב- אני לא יכול שלא להעריך כמה הסידור שם היה הרבה יותר הגיוני.

Windows 8 זה בכלל זוועה בשבילי, ומבחינתי מסתכם בניסיון פתטי להפוך את המחשב לטעבלט. במק הסידור כל כך הגיוני ואינטואיטיבי שהתרגלתי אליו כמעט מיד.

אני מאוד אשמח לדוגמה או שתיים לדברים שהם אינטואיטיביים בMacOS ולא אינטואיטיביים בWindows ובמיוחד בWindows האחרונים שלטענתך אינטואיטיביים פחות מXP.

פשוט מעניין אותי אם באמת יש דברים בגו, או שזה פשוט ההבדל בין "משה רגיל ל Tools-->Options וחיים רגיל לEdit-->Preferences"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הגדולה של מחשבי מק זאת מערכת הפעלה מצועצעת, עם ניהול זיכרון גרוע.

כתוצאה מכך התוכנות של אדובי בקושי זזות על מק בהשוואה למחשבי PC.

צפה לאכזבה גדולה בזווית הביצועים של המק ביחס למחיר המופקע של המחשב הזה.

בקיצור, אם תרכוש מק תגלה שאין אפשרות להתחמק מהתקנה של WIN על המק.

PC יותר ביצועים בפחות כסף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שלי תוכנות ושימוש שוטף במחשבי מק יותר מהירים לדעתי בגלל מערכת ההפעלה ה'קלה'.

מצד שני, הרבה זמן לא עבדתי על מחשב עם חומרה חדישה לעומת עבודה על מק אייר 2012.

כרגע יש הנחה של $200 על הקרבון עד ה24.10.13 ולפי דעתי השבוע הולכים להכריז על הקרבון החדש בין השאר (גם בגלל ההנחה וגם בגלל שקראתי על כמה וכמה רוכשים שלאחר הקניה קיבלו בשורה שיש חוסר בחלקים ושבניית המחדש תדחה). הבנייה נדחה שוב ושוב ומרבית הרוכשים קיבלו הודעה שהמחשב יהיה זמין מה24 לחודש.

אני לא רוצה להתעסק בתיאוריות אבל אם אני כרגע נוטה ללכת על הקרבון אם ייצא דגם חדיש.

טענו פה בפוסט קודם שהלנובו (מעבד דור שלוש) יותר חזק מהמק אבל אם זאת לא מרגיש לי נוח ללכת על מחדש חדש עם חומרה לא עדכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Zone Junkie בוא תסיבר את עצמך.

אתה רוצה לומר שמערכות ההפעלה של אפל לא נחשבות ליעילות יותר (ומהירות יותר) מאשר ווינדוס?

כבדות יותר ומסורבלות?

זה מה שאני יודע וזוכר אם לא, אני ישמח שתחדש לי.

לעניין אחר, היום דלפה ידיעה על "יורש" של הקרבון X1 של לנובו, הדגם ייקרא X3 - יהיה קל יותר 1.27 ק"ג, עם מעבדי , מסך QHD 2560X1440, ובטרייה ל9 שעות .

לשמע מעניין ומבטיח לא?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...