כמה שאלות - עמוד 2 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות

Re_Boot

Recommended Posts

בשלב הזה של החיים, אל תלמד שום דבר בשביל מקצוע.

תלמד דברים מה שמעניין אותך. סטונדט למדעי המחשב מקבל דדליין למה שהוא צריך לתכנת. אתה יכול לקחת את הזמן.

אל תלך על מה שנראה קל, תלך על מה שמעניין.

תקרא קצת על OSI. יצוצו לך גם בטח כמה שאלות. זה יעזור לך להבין קודם כל איך ביתית עובדת.

אחרי זה תוכל לראות מה מעניין אותך. את התחום הזה לומדים רק מזה ששואלים שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מביא אותי לתחום?

טוב אוקיי,אני ניסיתי דיי הרבה תחומים בינהם גם תכנות וכאילו לא מצאתי משהו יותר מעניין מזה.

אני בכיף הייתי לומד עכשיו JAVA ומפתח איזושהיא אבל הבעיה שאני ותכנות לא מסתדרים :(

כאילו אני יכול לשבת יום שלם ללמוד משהו ואז בסוף לא להבין אותו.

כמעט אף אחד שלומד משהו שקשור למחשבים מבין באותו רגע, רק לאחר ניסיון .

גם שתלמד JAVA תצטרך להסתכל על קודים ולנסות להבין מה כתוב אחרי שתלמד, אני אישית ממליץ ללמוד JAVA/C

אבל אם אתה רוצה , אז נראה לי הכי נכון שתשיג מדריך ולא קורס בהכרח, צריך לראות שאתה מבין דברים בסיסיים ואחרי שתבין אותם , תדע כבר ללכת לאיזה כיוון שאתה רוצה .

אם זה לכיוון הניהול וכדומה אז אתה תלמד לשים שרתים על המחשב האישי ולבנות סביבת עבודה - אבל בגלל שאתה לא עובד בתחום אז כדאי שמדריך ילמד אותך את הבסיס קודם .

כי אני באמת לא חושב שאם אני אתן לך מטרות של מנהל תדע איך ליישם , אחרי שתלמד קצת את הבסיס אנחנו נוכל לעזור לך הרבה יותר .

אגב בגלל שאתה לא יודע את הבסיס כרגע , אני דווקא ממליץ לך לתקוף את עניין התכנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מייעץ לך ללמוד משהו מדעי: פיסיקה\כימיה\ביולוגיה ובמחשבים להתעסק רק עם משהו שבאמת מעניין אותך. למקצוע תדאג אחר כך.

תודה על התשובה :)

אבל אני לא מבין למה אתה ממליץ ללמוד משהו מדעי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגיל שלך מה שחשוב זה לא ללמוד משהו אלא ללמוד איך ללמוד.

בארץ הדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא ע"י לימוד . ידע במחשבים תוכל לרכוש ע"י התעסקות במשהו שיעניין אותך.

בעתיד, אחרי שתלמד איך ללמוד והדרך המקצועית שלך תהיה יותר ברורה, תוכל ללמוד את החומר הרלוונטי.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...