מחפש מעבד יד שנייה לתושבת 1366 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מעבד יד שנייה לתושבת 1366

Ashand

Recommended Posts

שלום

אני מחפש לקנות מעבד

Intel i7-980X Extreme Edition 3.33 GHz Six Processor

בתושבת 1366 לשדרג את ה i7 הישן...לא מוצא מחירים ״סבירים״ של יד שנייה...למישהו יש כיוון טוב או שרוצה למכור במחיר הוגן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק שתמצא במחיר טוב... האמת שלאחרונה גם אני מחפש מעבד בסוקט 1366 אבל המחירים ביד 2 לא אטרקטיביים.

איזה מעבד יש לך כרגע? 920?

רק שתדע שלמרות שמדובר בתושבת "ישנה", המעבדים מחזיקים מעמד יפה גם במשחקים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש לי את ה-920 ...ואני רוצה לשדרג את המחשב שלי קצת במקום לקנות חדש, יש לי כרטיס מסך ישן GT8800 שאני הולך להחליף כנראה ל GTX 760 או 770...זכרונות יש לי 12 בטריפל צ'אנל הלוח תומך עד 24 אבל לא מוצא קיטים של 24 בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוברקלוק למעבד (כמובן בהנחה שיש לך קירור טוב למעבד ולא מה שבא בקופסא מאינטל) וכרטיס מסך טוב ואתה מסודר... 760 או 770 יהיו טובים (למרות שיש טענה שה770 לא משתלם מבחינת עלות/תועלת).

מבחינת זכרונות, אתה עם 12 ג'יגה, מיותר להוסיף בכלל ומיותר להוסיף עוד 12 ג'יגה בפרט... אתה לא תראה/תרגיש הבדל בביצועים.

אוברקלוק, כרטיס מסך ואולי כונן ותאמין לי שתרגיש בהבדל...

כרטיס מסך נראה לי שבכל מקרה תצטרך... ה8800 כבר לא מסוגל להתמודד בכבוד עם משחקים חדשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק. אין פה אפיק שדרוג. תשאר עם המחשב. אפשר לנסות - אם כי הוא יביא תוצאות מספקות גם בלי זה. יחד עם כרטיס חדש הוא יאפשר לך לשחק במשחקים כבדים בצורה מספקת. כאמור, אין טעם לשדרג . 12 זה המון, בטח בשביל גיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-920 אחלה מעבד...יש לי אותו 3 שנים ולא מתכוון להחליף..משחק בכל המשחקיציה בים והכבדים בלי בעיה ועוד על מסך 27" ברזולוציה

2560 על 1440... הגדרות גבוהות ,בלי בעיה בכלל.. כולל קרייסיס3. חבל על הכסף..

(אני עם 7870 GHZ CF)

היתה באתר כתבה לפני שבועיים בערך על המעבדים הישנים (כולל 920)... הוא הופיע בתדר הרגיל 2.66 וגם בהמהרה 4GHZ

והוא בין האמצע ל-4 הטובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אצלי הוא ממוהר ל4.2 GHZ כמובן שיש לי אפילו ב RAID רק הכרטיס מסך אני צריך להחליף, אני לא הולך לשחק משחקים 24 שעות וגם אם אז פעם ב...המחשב מיועד לצורכי עבודה עם אודיו; כמות פלאגאינס ממוצעת עם חיבורים שונים למחשב, עריכות HD . אני רוצה מחשב מולטיטסקינג חזק כלומר אם אני מרנדר אני אוכל לעשות דברים אחרים בו בזמן כמו עריכות אודיו ודברים קטנים אחרים...אז שורה תחתונה אתם חושבים שאין טעם לשדרג את הזכרון או המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...