המלצה לבאנדל מארז+ספק 650 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לבאנדל מארז+ספק 650 ש"ח

~Pizza~

Recommended Posts

היי.

פתחתי את הדיון הזה:

http://hwzone.co.il/community/threads/534443-%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%92%D7%99%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%92-%D7%9E%D7%A1%D7%9A-6000-%D7%A9-%D7%97

אני כמעט סגור על המפרט הזה שפרסמתי (השני עם ה280X) הדבר היחיד שאני חושב שאני יכול לשנות כאן זה הבאנדל מארז+ספק.

האם יש באנדל מומלץ יותר מזה שפרסמתי באשכול בטווח מחירים הזה? (lancool+fsp raider 650)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה הם יותר טובים מהLancool? אני דווקא קורא ביקורות טובות עליו. וגם ראיתי ביוטיוב, נראה מארז סבבה לגמרי.

חשבתי על הcore 3000 לפני שראיתי את הבאנדל הזה.

ואת האמת שאני מעדיף לחסוך במארז מאשר לחסוך בספק כוח, להיות בראש שקט לשדרוגים עתידיים (גם הכרטיס הזה לוקח 300W+ במאמץ לא?)

אולי קצת הגזמתי כשנתתי דירוג 6 לשקט...השקט בא אחרי הקירור של המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ה - K56 לא משהו (אם זה זה היה K60 אז הייתי ממליץ עליו), בגלל זה ללכת על ה - Scout 2 יהיה אופצייה טובה יותר (בתוספת של מאוור או שניים).

גם ה - 3000 עדיף על ה - K56 מבחינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הscout גם יקר יותר, גם מגיע עם ספק 550 בTMS ואני גם אצטרך להוסיף עוד מאוורר...

מבחינת הCore 3000, אם אני מוריד את המאוורר מהמפרט, אנחנו מדברים על תוספת של משהו כמו 100 שקל.

עכשיו השאלה היא האם:

Core 3000> Lancool 56KB +DS140MM +100shekel ?

מה עם זה?

http://www.tms.co.il/product/11576

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך שאני רוצה לוקח 300W במאמץ. זה דיי קרוב ואני לא רואה סיבה לקחת 550W כשאני יכול לקחת 650W ולישון בשקט. אני לא חושב שצריך להתפשר על ספק כוח, בטח שלא בשביל מארז.

אני גם לא יודע מה הולך להיות בעתיד. אולי אני ארצה לשדרג, להוסיף , להחליף חלקים...לך תדע?

שוב אני שואל...

Core 3000> Lancool 56KB +DS140MM +100shekel ?

תודה על התגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הכרטיס ייקח את ה - 300W (וזה לא יקרה בשום משחק אלא רק בתוכנת מאמץ כמו Furmark) אז שאר המערכת תיקח עוד 100W מקסימום ככה שעדיין יש המון מרווח ביטחון גם במקרה קיצוני שהמערכת שלך תיקח 400W.

ספקי 650W זה למערכים של כרטיסים, אני לא רואה סיבה לקחת מעבר ל - 550W למערכת עם כרטיס אחד (חוץ מהכפולים) אלא אם יש במערכת מעבד מתומן ב - OC (הם צורכים פי 2 ממעבדי המקבילים להם במחיר).

ככה שבמחיר שאתה לוקח את ה - K56 + מאוור 14 + 650W הייתי לוקח: Scout 2 + 550W + שני מאווררי 12 זולים.

חוץ מזה אפשר להוזיל את המפרט שלך בדברים אחרים אם אתה רוצה ספק של 650W בכל זאת (למרות שזה מיותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי עוד שלוש-ארבע שנים אני ירצה לשדרג ולקנות כרטיס מסך 280X יד שנייה ולעשות לי Cross. המערכת תחזיק את העניין הזה?

חוץ מזה שאם אני אסיים עם המחשב, אעשה שדרוג או אקנה חדש עוד 5-6 שנים זה ימכר בקלות יחסית. חשיבה לטווח הרחוק :)

בכל מקרה, תראה את התגובה האחרונה שלי בדיון של המפרט. ירדתי קצת בלוח אם. אני פתוח להצעות כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד כל כך הרבה זמן 280X כבר לא יהיה רלוונטי ועדיף יהיה לקחת משהו חדש במקום להוסיף עוד אחד (וזה נכון בכל המקרים).

הייתי בכלל לוקח I5 3470+ PA65 שזה יעלה לך 350-400 ש"ח פחות וייתן את אותם הביצועים פחות או יותר (200MHZ הבדל במעבד זה שטויות).

ב - SSD הייתי עולה ל - כי הוא קצת טוב יותר, הייתי גם לוקח פשוט יותר למעבד כי אתה גם ככה לא הולך להמהיר אותו אז חבל על הכסף.

חיסכון של 400 ש"ח בסה"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לגבי הקירור.

אבל אין ממש אופציה פשוטה יותר בTMS חוץ מהקירור של , ואני לא רוצה אותו.

רוצה קצת לדאוג למעבד כי אני פשוט רואה את הריסטרטים קורים.

ואפשר לינק ללוח אם שהצעת? כי אם אני מסתכל על הנכון אז הוא בכלל לא תומך בזכרון של 1600MHZ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין לך מה לדאוג לגבי חימום של המעבד ללא OC (אם אתה לוקח מארז מאוורר היטב כמו הצעתי, וחוץ מזה ה - 3470 לא מתחמם מי יודע מה גם ככה)

הנה הלינקים למה שהתכוונתי:

https://www.tms.co.il/product/11665

https://www.tms.co.il/product/10287 (לקחתי לוח אחר שתומך ב - 1600MHZ, זה מוזר שאין ב - TMS 1333MHZ זולים יותר מה - 1600MHZ ההכי זולים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל באמת קטנים מאד עד זניחים בביצועים.

הטורבו מיועד לאפליקציות שלא מנצלות ריבוי ליבות כמו שצריך (נגיד רק 2 מתוך 4) ושם הליבות שמנוצלות עולות לתדר גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...