24 שעות לקניה, מפרט עד 3500 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

24 שעות לקניה, מפרט עד 3500

Mikox

Recommended Posts

שלום תוך פחות מ24 שעות אני קונה מחשב מכיוון שעליי לחזור ולשרת את המולדת...

טוב קצת רצינות, במסגרת תפקידי אין לי זמן להתעדכן בכול עולם החומרה ואני תקוע שנתיים מאחור.

אני אשמח עם חכמי הפורום יעזרו לי.

1. מה התקציב המקסימאלי?3800

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? מעדיף לחסוך.. 3500 אמור להספיק.

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?עד 300 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?מכוון בעיקר למשחקים חדשים כגון V וחבריו שיוציאים בקרוב.. כמו כן גם להצגת סרטים באיכות גבוה ולחבר למסך טלוויזיה מיידי פעם

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: כן מיועד בעיקר לגיימינג

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. כול המשחקים החדשים... לא הספקתי להתעדכן מה יוצא, אבל גם למשחקים שיצאו.. כגון מקס פיין 3 וקרייסיס 3 וכמובן מה שאני מחכה לו זה V

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). כרגע המסך הוא 19 אינץ' 768*1360 בהמשך יצטרף מסך טלוויזיה יחסית גדול.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? כמובן שגבוהות,

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אולי רמקולים 2.1 במחיר טוב... (החריגה)

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?לא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? שפשוט לא יהיה רועש כמו מסוק...

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבה במחנות לא חובה רק עם זה חינם.. (ישראלי טוב..)

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. ksp כרמיאל

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? חשוב שהמחשב יחזיק 6 שנים כמו המחשב הקודם.

תודה רבה מראש חברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכנן להריץ משחקים על הטלויזיה? ואם כן מה הרזולוציה שלה? לא הגודל - אלא הרזולוציה.

זה דבר שחשוב מאוד לדעת, למה? - כי הדבר החשוב ביותר בחווית הגיימינג הוא המסך מן הסתם, ולשחק

על מסך קטן ברזולוציה שכזו פוגמת בחוויה קשות לדעתי, וגם לא מצריכה כרטיס מסך חזק כמו ברזולוציה

גבוהה ומודרנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה אפשרית,

מפרט בסיס

http://ksp.co.il/?store=karmiel&uin=19493

פלוס השדרוגים והרכיבים הבאים:

1. שדרוג ל: ‏מעבד אינטל Intel Core i5 4570 Haswell 3.2Ghz 6MB L3 Cache s1150 - Tray‎

2. שדרוג ל: ‏קירור למעבד Alpine 11 Pro Rev.2‎

3. שדרוג ל: ‏זיכרון למחשב G.Skill 1x8GB DDR3 1333Mhz‎

4. כרטיסי מסך :Sapphire Radeon R9 270X DUAL-X BOOST OC 2GB GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E

5. שדרוג ל: ‏כונן קשיח Western Digital Caviar Blue WD10EZEX 1TB Sata III ‎

6. שדרוג ל: ‏ספק כח SeaSonic 600W Active PFC 80+ 12cm Fan PSU SS-600ET OEM‎

7. שדרוג ל: ‏מארז Carbide 200R‎ (או כל מארז אחר המוצע שם, לשיקולך)

סה"כ 3670 ש"ח.

לגבי תוכל לבקש המלצה, ל-KSP יש מבחר.

לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...