סקר השתיה הגדול: קולה VS נסטי (פיוזטי) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר השתיה הגדול: קולה VS נסטי (פיוזטי)

Joli

מה היית מעדיף לשתות ביום של קיץ לוהט..?  

57 הצבעות

1. 1. מה היית מעדיף לשתות ביום של קיץ לוהט..?

• קוקה קולה
    • נסטי (פיוזטי)

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משקאות דיאטטיים הם אחד הדברים הגרועים שאפשר להכניס לגוף.

קודם כל הממתיקים המלאכותיים הוכחו כמזיקים מאוד. שנית, גילו גם שאלה מעוררים תיאבון.

אני כבר מזמן החלטתי שאני לא מתפשר על השתייה המתוקה שלי - אני שותה משקאות לא דיאטטיים על חשבון פעילות גופנית מוגברת (הוספתי שחייה לתפריט השבועי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משקאות דיאטטיים הם אחד הדברים הגרועים שאפשר להכניס לגוף.

קודם כל הממתיקים המלאכותיים הוכחו כמזיקים מאוד. שנית, גילו גם שאלה מעוררים תיאבון.

אני כבר מזמן החלטתי שאני לא מתפשר על השתייה המתוקה שלי - אני שותה משקאות לא דיאטטיים על חשבון פעילות גופנית מוגברת (הוספתי שחייה לתפריט השבועי)

אל תשלה את עצמך, משקאות עם סוכר מעוררי תאבון לא פחות מהדיאטטיים. לגבי הממתיקים המלאכותיים הכל תלוי בכמות הנצרכת, כל דבר בהגזמה הוא מזיק בצורה כזו או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפסקתי לשתות קולה לפני שנים

הייתי שותה את זה כמו מים קם בבוקר פותח בקולה ושוקולדים

עד שראיתי איזה תוכנית עם אחד שהולכים לקטוע לו את הרגל בגלל צריכה של סוכרים וקולות לאורך שנים וזה הרס לו את הכלי דם

אם חושבים על זה גם זה דבר מוזר מאוד מאוד

לשתות נוזל שחור מבעבע ומלאכותי מלא כימיכלים ברגע שאתה עושה את הסוויטצ בראש ומתעורר אתה לא רוצה לגעת בדברים האלו יותר

בכלל יש מגמה בעולם וקולה בירידה משמעותית כבר תקופה ממושכת בצריכה שלה

כל הקיום של קולה מבוסס על שטיפת מוח של דורות של קפיטליזם אמריקאי טהור לא יודעים בכלל למה זה הדיפולט של השתייה אבל ככה זה וגדלים עם זה

עכשיו אני שותה מיצים כמה שיותר טבעייים גם סוחט לימונים במקום ומוסיף מים וסוכרזית וזה טעים לאללה

שותה קולה פעם בכמה חודשים איזה שלוק אם באמת יוצא שזה מתאים אבל כבר לא מכור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag43, בסופו של דבר, אם שמים מעט "ויטמניציק" (או משהו דומה), רק ברמה שבה זה מביא קצת טעם ומתקתקות קלה, מן הסתם יש בזה משמעותית מעט פחות מהכל מאשר בקולה... אני גם עושה את זה לפעמים.

לגבי סוכר VS ממתיקים מלאכותיים:

1. לפי מיטב הבנתי סטיביה לא מזיק. בכמויות מתונות אף נמצאה תועלת בריאותית. אם כי משקאות ממותאים לא מבוססים על סטיביה. גם מידת הנזק שסוכרלוז גורם די מוטלת בספק ולא הוכחה יותר מדי.

2. סוכר זה מזיק, אבל צריך להסתכל על כמויות, מינונים, ועל האדם המסויים.

אם צורכים יחסית מעט סוכר, הגוף פשוט מכניס אותו לתאים וזה לא יוצר נזק לגוף. הבעיה במשקאות קלים היא שיש שם המון סוכר. בסופו של דבר, עומס רב של סוכר בדם יוצר בעיה נקודתית ובעיה ארוכת טווח. הבעיה הנקודתית היא רמות סוכר מטורפת בדם שגורמות לתהליכים מעוררי-דלקת כלשהם שבסופו של דבר הורסים וסותמים את כלי הדם. אני לא זוכר מהו המנגנון המדויק, מי שרוצה יכול לחפש ולקרוא. אז למי שאיננו מודע לזה - סוכר מוביל להתקף לב ולשבצים לא פחות מאשר כולסטרול ושומן טראנס. מי שמעונין, כאמור, יכול לקורא חומר בנושא. הבעיה ארוכת הטווח היא "עמידות" לאינסולין. הגוף מזדקק ליותר ויותר אינסולין בשביל להכניס אותה כמות סוכר לתאים. בסופו של דבר... מסיימים עם סוכרת סוג II. זה נפוץ ביותר אצל מבוגרים בימינו... וזה חמור אפילו יותר מהנזקים המיידיים (השמנה וכו), כי קשה ואף בלתי אפשרי "לרפא" את זה.

כמובן שגם השמנה גורמת למלא תהליכים דלקתיים בגוף שדופקים אותו לאורך זמן. ונזק לשיניים מצטבר וגם גורם לזה וכו וכו. בקיצר - סוכר זה רע. לאדם עם סיכוי מוגבר לסוכרתיות או אדם שהוא כבר סוכרתי, משקאות ממותקים הם לא הרבה פחות מאשר רעל. לאדם כזה, בהחלט יהיה עדיף להתמודד עם הסיכונים שיש בממתיקים.

בקיצור, עדיף להמנע מצריכה של משקאות "מלאכותיים" עד כמה שניתן וכנראה שגם אז עדיף כאלו עם ממתיקים. עדיף באופן כללי להגמל לחלוטין מה"קרייב" שיש לנו לסוכר ולשתות דברים לא ממותקים או ממותקים במעט סטיביה.

כמובן שאני לא באמת ממלא אחד ההמלצות האלה ושותה מדי פעם (לא בבית ולא בעבודה) קולה וכדומה. צריך גם להנות בחיים. בעבודה אני שותה כשתי כפיות שטוחות מאוד של סוכר (קפה בבוקר, תה בצהריים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...