לוח אם חדש לתושבת 775 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם חדש לתושבת 775

חובב

Recommended Posts

כנראה שהלך הלוח אם הנוכחי GA EP43 S3L עם מעבד E7400 כמובן שהזכרונות הם .

המערכת הייתה OC (כמה שנים) ,רציתי לדעת איזה עם יכולות OC כדאי לקנות (300 ~שח)?

ראיתי את הלוח [h=1]Intel® Desktop Board DQ45EK[/h]האם הוא יתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לגעת בלחות של הם כבר לא מיוצרים לחות כמה שנים והלחות שלהם הכי בסיסיים שיש פשוטים בהכל במיוחד לא ל OC למרות שחלק מהם אמנים מאוד

לפי דעתי בגלל שהלחות ישנים כנראה לחות טובים תמצה רק יד שנייה וגם תהיה בעיה לתקן לממש אחריות עדיף להתקדם בדור שתיים

אני מקווה שאתה משתמש נורמלי ולא טרול כי יש פה כמה כאלה ששואלים בכוונה שאלות מוזרות ודביליות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחות של (לפחות הדגמים שאני מכיר, מהדור שלך ומטה) אמינים מאוד אבל הם מיועדים לעבוד במהירויות סטוק. לוחות ל OC תחפש ביד שניה, אתה יכול למצוא דברים טובים (גם כאלה שיש להם יותר סלוטים לזיכרון למשל)

M&M, אני לא חושב ששאלות על מחשבים ישנים (וגם לא כאלה ישנים...) הן אינדיקציה לטרול. יש משתמשים לגיטימים לגמרי שעדיין משתמשים בסוקטים 775 "ומטה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תודה על התגובות המהירות.

אני בעיקרון משתמש עדין במחשב הזה משום שאני לא צריך משהו חזק יותר כרגע, השימושים שלי פשוטים, לימודים בעיקר.

בגלל זה אני חושב על לקנות לוח ב300-200 גגו לסגור עניין .

להתקדם דור יעלה 700-1000 שקל (למשהו פשוט) וזה גם לא תיהיה התקדמות רצינית, בטח לישמושים שלי.

ואיזה דגמים כדאי לחפש ביד 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנראה לך טוב. יצרנים עדיין מחזיקים מפרטים של הלוחות באתר שלהם גם אם זה לוח שכבר לא נמצא בייצור, אז תשווה בין הלוחות לפי הנתונים האלה

מבחינת איכות/אמינות וכזה שיש לו אוברקלוק הייתי מחפש משהוא כמו . בגדול, לוחות שנראים "רציניים" יותר מבחינת רכיבים מסביב לסוקט של המעבד בדרך כלל גם יכולים להחזיק מעבד בצורה טובה יותר. לוחות שנראים "ריקים" באיזור הזה - ASUSים זולים למשל - גם נדפקים יותר בקלות (בדרך כלל), או לוחות שיש להם רכיבים בעייתיים - נציין כאן את הלוחות המוקדמים יותר של שיש להם קבלים כחולים נמוכים לייד הסוקט של המעבד (לפניי שעברו לקבלים ממתכת ללא עטיפה כמו שיש אצל Gigabyte)

והנה למשל. אני משתמש במחשב יותר ישן משלך דרך אגב לשימושים פשוטים, כנל לוח של אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי ביד 2 (דרום) לוחות אם , גם לא יותר מידי חנויות שמוכרות לסוקט הזה וגם מי שמוכר זה ביוקר יחסית.

אולי שווה להתפשר על מהירות סטוק ולקנות לוח של אינטל באזור ה 300- שקל ?

עריכה-איך הלוח הזה?

https://www.tms.co.il/product/8810

אמנם טיפה יקר אבל אם הוא מתאים לOC זה מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עושה במחשבים שליף, בל מקרה ההבדל במהירויות שניתן להשיג באוברקלוק על חומרה כזאת לא מורגש לדעתי

תחפש שוב, גם ביד 2 של HWzone וגם באתרי יד 2 אחרים, אני חושב שתמצא משהוא

ותחפש במעבדות מחשבים ומחשבים שנזרקים לרחוב. לאנשים אין שמץ איזה דברים הם זורקים ואם איזה תקלות שטותיות (צריך פירמוט, ספק, קבלים מנופחים דברים כאלה), לא רק מחשבים אלא גם מסכים ועוד...... יותר מזה, גם מעבדות מחשבים זורקות חומרה מהסוג הזה פשוט כי "זה ישן" או "אין לנו כוח להתעסק אם זה"........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...