הפעלת המחשב עם 2 מסכים. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפעלת המחשב עם 2 מסכים.

EddieZavlunov

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מגיגול נראה כי חלק מהאתרים מציינים שיש למסך גם חיבור DVI,

אם כן, חבר את אחד המחשבים בעזרת כבל -DVI

אחרת,

אם אתה מעוניין שבשני המסכים תוצג בדיוק אותה תמונה - קנה vga splitter (כ2-3 דולר)

אחרת, תזדקק להוסיף כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת לא קראת את הדיון.

מחשב עם 2 יציאות - ו-VGA. הוא חיבר עם מפצל אבל קיבל תצוגת CLONE מה שהוא לא רוצה.

קנה כבל ללא ממיר אקטיבי - הכבל לא עבד.

מה שהוא צריך - לחבר מסך אחד עם VGA ואת השני דרך ממיר אקטיבי מ- ל-VGA. אח"כ להגדיר בדרייבר של כרטיס המסך (ליבה גרפית) לתצוגת extended.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי, אני חושב שאתה סתם מבזבז כסף. רשמו לך פה ממיר אקטיבי. נתתי לך גם קישור לזאפ.

ראיתי את הקישור בזאפ, ורכשתי משהו דומה.

מה ההבדל ממה שקניתי באיביי

http://www.ebay.com/itm/161116745336?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

לזה

http://ksp.co.il/?enter_zap=1&uin=16675&utm_source=zap&utm_medium=cpc&utm_campaign=zap

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי, אני חושב שאתה סתם מבזבז כסף. רשמו לך פה ממיר אקטיבי. נתתי לך גם קישור לזאפ.

לפי התיאור בeBay הממיר הנ"ל אקטיבי.

HDMI Male to VGA RGB Female Converter adapter

Power Input: No need extral Power,Power supply from HDMI Power

It supports full-size high-definition resolution of 720p or 1080p

Suitable for All HDMI input device (like PC, , PS3, Xbox360, etc ) and VGA output device (like monitor, projectors, etc)

Built-in chipset

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית (וכן - קראתי את הדיון) - הייתי ממליץ לך לרכו כרטיס מסך עם שתי יציאות ושלום על ישראל (יש עדיין כרטיסים עם 2 VGA - ובוודאי כרטיסים עם DVI VGA שניתן לשים מתאם - במידה ו-DVIA או DVII)

נראה לי פתרון הרבה יותר אלגנטי ממה שאתה מנסה לעשות

או שבכלל תקנה כרטיס עם 2 DVI - כי לפי זה המסך שלך יש לו DVI...

http://www.v3technology.net/online/buy-online.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=5627&category_id=295

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחשב חדש שקניתי לפני קצת יותר מחודש מאייבורי. קניתי אותו אך ורק עבור עבודה. כרטיס מסך חלש זה בכוונה שאני לא אתפתה להוריד משחקים ולשחק בהם ולבזבז את הזמן. אז קניית חלקים נוספים לא באה בחשבון נכון לעכשיו. כנראה שהמוכרים באייבורי לא יודעים הרבה על מחשבים זה מה שהם הביאו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהמוכרים באייבורי לא יודעים הרבה על מחשבים זה מה שהם הביאו לי.[/quote

איש מכירות לא צריך אפילו לדעת שום דבר על מה שהוא מוכר - איש מכירות צריך לדעת למכור.

ידע טכני ומכירות זה 2 דברים שונים לגמרי ולעיתים קרובות אנשי מיכורת לא מבינים כלום במוצר שהם מוכרים - אומנותם היא בלמכור.

לא סתם אומרים שאיש מכירות טוב יכול למכור קרח לאסקימואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מילה טובה על אייבורי.

בעקבות האשכול הזה נציג של אייבורי בשם יוסי יצר איתי קשר וזיכה אותי על המפצל שקניתי מהחנות ואף שלח לי את המתאם שרכשתי מאיביי וכל זה ללא עלות!

באמת שירות מעולה והם יצאו גדולים.

עכשיו אני מחבר את 2 המסכים בשני חיבורים שונים זה גרם לי שעדיין רק מסך אחד עובד, ואז בטעות המחשב שלי נכבה ושהדלקתי אותו 2 המסכים עבדו והראו תמונה שרק שזאת אותה הבעיה כמו המפצל שהם מראים את אותה תמונה בדיוק.

איך אני פותר את הבעיה הזאת? זה כבר מתחיל להציק ואני רוצה כבר להתחיל לעבוד כמו שרציתי בקניית המחשב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...