מחפש בנרות לפטופ למספר שימושים - עד 4000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש בנרות לפטופ למספר שימושים - עד 4000

Lishay

Recommended Posts

הרבה זמן שאני מחפש לי לפטופ ואני פשוט טובע בים הסוגים והמינים שיש היום, עשרות חברות עשרות דגמים עשרות סוגים..

ובתכלס אין לי באמת מושג במה כדאי להשקיע את הכסף.

חשבתי ללכת על טאבלט בסוף הבנתי שלא כדאי בגלל שהחומרה שם לא בשמיים ועוד כמה חסרונות שיש לטאבלטים.

בקיצור אשמח אם תעזרו לי!

* מטרות המחשב? אוקיי בגדול זה אינטרנט ודברים פשוטים, אבל אני רוצה להשאיר לי את האופציה של עריכה גראפית (פוטושופ) ברמה כזאת שהלפטופ לא יתקע או יעבוד לאט ועם עוד אופציה להריץ משחקים.. עכשיו פה אני בהתלבטות האם להשקיע במשהו טוב שיריץ משחקים טוב או לפטופ שיריץ לי משחקים לא כבדים.. אבל שתהיה אפשרות בכל מקרה.

* גודל המסך? 14 ~ 15. לא גדול מדי וגם לא מהקטנים..

* רזולוציית המסך?מעדיף 1920X1080, FHD

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? לא

* משקל רצוי? עדיפות למשהו קל, אבל מוכן להתפשר קצת אם משקל קל בא על חשבון מחיר...

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? לא הכי קריטי אבל שביצועי הסוללה יהיו טובים.

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (eSATA, , VGA, ExpressCard...) לא

* Bluetooth? לא משנה לי

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, , או שילוב - דורש mSata) הבנתי שששילוב זה אחלה דבר, אבל שוב לא קריטי אם זה בא על חשבון מחיר.

* כונן אופטי? עדיף שיהיה

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? כן

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם (מסך מגע, מסך מגע מסתובב, מראה, צבע...) מסך מגע זה אופציה אבל לא ממש חשוב.

בנושא התקציב אני מעדיף משהו בין 3500 ל 4000, אבל מוכן לחרוג מעט.

ושוב בנושא המשחקים.. אני כרגע בצבא ואני רוצה לקחת את זה לצבא - אז רוב הזמן אני אהיה באינטרנט אבל בתכנון גם משחקים לא הכי כבדים, ככה שאם אפשר בתקציב הזה למצוא לפטופ שיענה על ההגדרות אבל לא יהיה מפלצתי ומגושם בגודל במשקל ובמחיר, מה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוותר על צורב מובנה ונניח תקנה לך צורב USB חיצוני, אז יש לך את זה:

http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?ProductID=12338

מתאים בגלל משקל נמוך של 2 ק"ג בלבד.

בשביל רזולוציה FHD תצטרך לקחת מחשב ששוקל 2.7 ק"ג כמו זה:

http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?ProductID=12544

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחכות שיצאו מוצרים חדשים

מתחילים לצאת עכשיו מחשבים עם . אבל אין שום הבטחות לכלום.

בעניין הזה אני פחות מעדיף לחכות, תמיד אפשר "לחכות" כי תמיד יהיה עוד חידוש ועוד חידוש ואין סוף לזה וממילא אני לא מכוון למילה האחרונה - מעדיף משהו טוב מהתקופה האחרונה או מהטובים בזמן שחלף כשהמחיר שלהם כבר ירד יחסית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...