עזרה מקצועית בבחירת ראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה מקצועית בבחירת ראוטר

קובידון

Recommended Posts

שלום רב,

עד היום שימש אותי בבית מחשב נייח אחד עם חיבור קווי למודם (תשתית הוט וספק 012 במהירות 2.5 MBYTE)

רכשתי מחשב נייד ואני מעוניין להפוך את ההתקשרות הקווית לאינטרנט להתקשרות אלחוטית, כלומר עם ראוטר.

אני לא יודע איזה ראוטר לרכוש, יש כל כך הרבה חברות וכל כך הרבה מאפיינים להם

לדוגמא : http://www.ivory.co.il/catalog.php?act=cat&q=%D7%A0%D7%AA%D7%91&orderBy=priceLow

אשמח ליעוץ.

בתודה מראש,

קובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-2.5 מגה זה לא ממש משנה.

הדבר היחיד שיכול להשפיע בהחלטה זה אם יש מרחק (10מ' ומעלה) בין הנתב למחשב הנייד.

במהירות הזאת, ספק אם גם זה ישפיע על הביצועים בין הנתבים, ככה שאם אתה לא מתכנן לשדרג מהירות ל-100 מגה משהו הייתי הולך על טיפילינק 741.

אם אתה מתכנן להכניס עוד מחשב לרשת ויש צורך לתקשורת מהירה ביניהם טיפילינק 841 יספיק בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה

ואם ארצה להגדיל את המהירות ל5 / 12 מגה ? זה ישנה ?

דבר נוסף, יש משהו נוסף שאצטרך לרכוש בנוסף לנתב על מנת שאקבל WIFI בבית ? האם אני צריך לבדוק שהמודם שלי תומך בנתב ?

- - - תגובה אוחדה: - - -

ואגב, ראיתי שהנתב שציינת תומך ב-עד 150Mbyte של העברת נתונים, אם כן, מדוע זה לא יתמוך ב100 מגה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-5 לא חושב, ל-12 אולי. אני מדבר רק על האלחוטי בלי לדעת את הסביבה. אם זה כמה מטרים מהראוטר זה לא ישנה. אם יש מרחק של 10-15 מטר ועוד כמה קירות אז אולי. אין תשובה חד משמעית בדברים האלה. אתה יכול לקחת את הסיכון וזה יכול לעבוד טוב ויכול להיות שלא ואתה יכול ללכת על בטוח ולקנות ראוטר שמשדר בצורה חזקה יותר (כמו טיפילינק 1043).

הראוטר משדר , לא תצטרך לרכוש משהו נוסף. נתבים של טיפילינק/אדימקס תומכים בכל סוגי החיבורים הקיימים בארץ יכול להיות שיש עוד שאני לא זוכר כרגע. שאר היצרנים תומכים בחיבור וחיבור ללא חייגן.

הוא תומך עד 150 מגהביט סך הכל. אם יש תעבורה בתוך הרשת זה יכול להשפיע לך על המהירות כלפי חוץ. דבר שני החיבור הפיזי למחשבים תומך עד 100 שזה גבולי ולא מומלץ. בשביל תוספת דיי קטנה עדיף לקנות ראוטר שתומך עד 300 מגהביט סך הכל ופורטים פיזיים של גיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...