מדריך - פתרון לכוננים שלא נפתחים - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך - פתרון לכוננים שלא נפתחים

Avisp

Recommended Posts

היי

אתם בטח מכירים את התופעה, CD או עם מגירה שלא נפתחת.

ברוב המקרים מדובר על גומיה יבשה (למה לא משתמשים בגלגל"שים?! :kopfpatsch:)

אני חושב שעליתי על פתרון יעיל זול וקל.

קניתי חוט סיליקון בעובי 1 מ"מ (אפשר גם 0.8) - אפשר להשיג בכל חנות יצירה או בחנות אביזרי תפירה.

מדדתי לפי היקף הגומיה הישנה וקשרתי את החוט בקשר בוהן כפול - חשוב להדק היטב את הקשר

בינתיים עובד יופי.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין.

יש לי צורב ישן במחשב הישן(duh) וגם הוא עושה צרות בפתיחה.

לוקח לו זמן וצריך ללחוץ על הכפתור כמה פעמים, כאילו יש לו קושי לבצע את פעולת הפתיחה.

נראה לך שהגורם לכך היא אותה הגומיה המדוברת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באזור מגורי לא מצאתי גומיות כאלה

ובנוסף הסיליקון יהיה עמיד יותר לפגעי הזמן, הגומיה המקורית בכונן החזיקה פחות משנתיים.

סיליקון אכן עמיד טוב יותר בפני פגעי מזג האוויר אבל לא מבחינה מכנית קרי מתיחה/גזירה.

בכול מקרה אם אתה צריך גומיות כאלה יש לכמה בבית.

האמת יכולת להשתמש גם בקונדום ליצירת רצועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם זו לא דוגמה טובה לplanned obsolescence?

הרי בקלות יכלו להשתמש בפלסטיק כדי להשיג את אותה פונקציה.

אני חושב שיש משהו במה שאתה אומר.

בניגוד ל Ziggyman אני נתקל לעיתים די קרובות במגשים שלא נפתחים, אם במרכות סטריאו מזדקנות או בנגני ובכונני מחשב.

לדעתי זאת אחת הבעיות העיקריות שבגללן אנשים זורקים את המוצר וקונים חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נושא שצריך יותר כתוב מאשימות עם הוכחות ברורות, במקום כל השטויות שקוראים בעיתונים ובאינטרנט.

איפה העיתונאים האמיצים של פעם? אלו שפותחים תיקיות לכל נושא ואוספים מידע לכתבות איכותיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון יפה חוץ מבעיה אחת : הרבה סוגים של גומיות מכילים לטקס וחומרים אחרים, שכשעומדים במגע אם פלסטיק (באותה נקודה, כל הזמן שהכונן סגור) הם מגיבים איתו כימית ונאכלים לתוכו. יש מצב שאחריי תקופה לא רק שהגומיה תיקרע אלא שהיא גם תהרוס את הגלגלים שהיא נמצאת עליהם

אני הייתי מסדר כוננים אם גומיות משרדיות - יש את האריזות של גומיות בצבעים, למה שהוא נראה לי שהן פחות פעילות כימית מהגומיות הפשוטות בצבע כתום-שקוף, אבל לא יצא לי להשתמש שוב אחריי תקופה בכמה כוננים שסידרתי ככה אז אין לי שמץ אם זה לא נהרס בכל מקרה...

ב יש את הגומיות השחורות שצריך (שלא מגיבות ולא נהרסות) - תחפש למשל 40mm drive belt, יש שם כמה של 20 גומיות ב 20 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...