מפרט ללימודים וגיימינג עד 6500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ללימודים וגיימינג עד 6500 ש"ח

Guy950

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 6000 ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? אפשר לנצל הכל.

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עד 6500 ש"ח.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

בראשיתו המחשב מיועד ללימודים שלי בהנדסת תוכנה, בתור תפקיד שני הוא מיועד למשחקים כמו BF3\BF4 ומשחקים ששמתי עליהם עין שיצאו בקרוב, אין טעם לתת פירוט כי כולנו מחכים לאותם המשחקים.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

אני מתכוון להריץ באופן קבוע VMware Workstation עם אובנטו.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

ציינתי כרגע שניים ממה שאני זוכר שהם BF3\BF4.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

1920X1080.

אציין שהמחשב מחובר לשלושה מסכים שונים, אך הם אינם יוצרים רזולוציה אחידה ככה שהכי גבוה פה זה 1920X1080.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך בציוד היקפי.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? אין צורך לכלול כוננים קשיחים, לא צריך מסך ואין צורך לקירור למעבד.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 6. אני לא צריך חרישי אבל אני לא רוצה שהמאווררים ישרקו בצורה מעצבנת.

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? רוצה לעשות OC כבד, אבל בגלל הלימודים אצטרך להזניח את התחום הזה.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך בהרכבה, אשמח אם מישהו מכיר מקום שמוכר עותק של win8 במבצע לסטודנטים.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. TMS ירושלים.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

* אני מתכוון לקנות עם המחשב הזה GTX 770 4GB. בקיץ משפחתי תטוס לארה"ב ובתכנון להוסיף עוד כרטיס אבל אראה אם יהיה צורך הפעם להכין את המחשב לSLI כי מדובר במחשב ללימודים. אפשר להציע כרטיסים אחרים אבל אשמח לדעת במה הם יהיו יותר עדיפים על פני 770.

*אני מאוד חושב בכיוון של i7 מכיוון שאני מריץ מכונות וירטואליות, והמעבד שלי כרגע פשוט לא סוחב אותם. התכנות נעשה לדבר מעיק בגלל האיטיות של המכונות. בבקשה לבדוק את המעבד בתקציב. אני בדקתי שיצא מתאים אבל יוצא שהמפרטים שלי מבוזבזים.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אני תמיד משדרג אחרי כמה שנים, זה בעצם השדרוג היחידי שיעבור על המחשב.

תודה רבה לכל מי שיעזור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מפרט עם אפשרות לOC וSLI. אם אינך מעוניין בOC אפשר לחסוך לא מעט.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

מעבד:

Intel Quad-Core i7 3770K 3.5Ghz HyperThreading 8MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1538

קירור למעבד:

Scythe MUGEN 3 REV B

כמות: 1 - מחיר: ₪197

לוח אם:

MSI Z77A-GD55 Sata3 Usb3 VGA/DVI/HDMI

כמות: 1 - מחיר: ₪707

מארז:

באנדל NANOXIA Deep Silence 1 + FSP RAIDER 650W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪850

זיכרון:

Crucial 8GB DDR3 1600Mhz 1.5V CL11 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪358

כרטיס מסך:

Gigabyte Geforce GTX770 WINDFORCE X3 OC 2GB RETAIL - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪1949

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪458

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪107

סה"כ: ₪6522

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 6392 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/k7m8gw54

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...