מבקש המלצה לסמארטפון סיני עד 1000 שקל - עמוד 9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לסמארטפון סיני עד 1000 שקל

הדוד משה

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
זה לא מוזר שעוד לא קיבלתי מכתב מהמכס?

בדרך כלל זה מגיע מהר מהרגע שבו הוא נתפס.

רק שזה לא יושב לך שם ועוד בסוף יבקשו ממך לשלם על אחסנה:undecided:

לפי ההודעה שכתבת פה בדיון שהזמנת ב04-11-13 אני הזמנתי אחרייך 2 מכשירים אחד זה POMP W89 שהזמנתי ב13/11/2013 והגיע אחרי 26 ימים דרך דואר גרמניה וZOPO ZP820 שהזנמתי ב14/11/2013 והגיע אחרי 20 ימים דרך דואר סינגפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ תודה הגדרתי, עובד מצוין.

דבר אחת מפריע לי, המחיצה שלו היא של 0.91GB ויש עוד 5.65GB שהוא לא משתמש בהם.

מסתבר שהם כתבו עליו שזה מכשיר סלולרי... הסינים האלו.

קיבלתי איתו כרטיס של 8GB.

שני כיסויים נפתחים הסגרים, לא יודע איך לקרוא להם, עוד אחת קשיח ומדבקות/מגני.

קיבלתי אחת ועוד אחת שאני קניתי בנוסף.

המצלמה מקרטעת קצת, איך אפשר לסדר את זה?

בכללי אני מרוצה.

יום שבת אני רואה את ההורים ואני יביא לו את המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא משתמש גם ב5.56, אצלי לפחות שמרתי איזה 3 גיגה תוכנות עפ המכשיר... בקשר למצלמה, אני חושב שזה מצב הטבע שלה "לקרטע", כלומר פריוויו שנראה כמו מצלמת משנת תרפפ"ו, וביחוד בתנאי תאורה קשים. אבל התמונות יוצאות טוב בסוף. אם תמצא לזה פתרון גם אני אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים לא היה לי ממש הזמן לקרוא את כל השרשור, אז מתנצל מראש.

לפני יומיים שיחקתי עם מכשיר של חבר ZOPO platinum c2 שעלה 950₪ כולל משלוח, הם קנו בערך 20 חברה מהעבודה את אותו מכשיר.

ממה שהספקתי לראות ולבדוק המכשיר מעולה, מסך גדול ומגיב טוב, מכשיר מהיר ומעוצב יפה, כולל חריץ הרחבה ובקיצור נראה שווה, מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שיש טעם לקנות אותו במיוחד כשיצאו מכשירים חדשים עם המעבדים החדשים של MTK , בכל מקרה בתקציב של 270$ לא כולל מיסים עדיף אולי לשאול בפורום מכשירים סיניים - iAndroid .

ב $249.99 יש כבר את JIAKE V8 עם מעבד MT6592(ליבות 8), מסך 6' ושאר המפרט כבר בקישור

http://www.pandawill.com/jiake-v8-smartphone-mtk6592-octa-core-17ghz-2gb-16gb-60-inch-android-42-3g-gps-nfc-gesture-sensing-p83231.html

2013-11-26_11_07_51jiakev8.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר נראה מרשים אבל גדול מדי, המצלמה שלו איטית להחריד לפי מה שראיתי והרזולוציה שלו לא משהו, זה מה שראיתי מרפרוף.

לעומת זה הנה מכשיר עם מהירה, בדיוק בגודל הנכון, רזולוציה מעולה, אפשרות חיבור עכבר למכשיר(לא שצריך) ובכלל מכשיר דק, יפה ומהיר:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

idanmal עדיין לדעתי אין טעם להשקיע כסף כבר על מכשיר עם מעבד MTK6589/T בתקציב שלך.

בחריגה מהתקציב ב15$ יש Pre-Sale לNewman K2S עם מסך 5.5' ו32GB + 2GB ומעבד MTK6592 וגם של 3000mAh רק חבל שאין עברית וכרגע אין מספיק מידע בשביל להחליט אם כדאי בכלל לקנות אז אולי עדיף פשוט לחכות קצת ולראות איזה עוד מכשירים יצאו.

דרך אגב איפה בדיוק ראית שהמצלמה של הJIAKE V8 איטית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...