מבקש המלצה לסמארטפון סיני עד 1000 שקל - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לסמארטפון סיני עד 1000 שקל

הדוד משה

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין בחנויות - בפעמים הבודדות שבהן הזמנתי משהו יקר (לא טלפון) מסין זה היה מאלי אקספרס. מכס הוא 35.7 או משהו כזה. דרך אגב, אם אתה מתעניין במכשירים סינים אני ממליץ לך להכנס ל iandroid.co.il, יש שם פורום די פעיל בנושא מכשירים סיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זה יוצא לי? והאם טיינידיל אמינים?
אני קניתי מTinyDeal את הטאבלט שלי ולא הייתה שום בעיה ויש עוד משתמשים שקנו מהם את אותו המוצר, המס על טלפונים סלולרים הוא 35.7%(כמו שIdo.G כבר אמר) מערך המוצר כולל משלוח ככה שאם אתה מזמין מTinyDeal המס על המכשיר אמור להיות 71.39$(253.68ש"ח) שהם 35.7% מתוך 199.99$ ולפעמים זה יכול להיות קצת פחות או קצת יותר תלוי בהערכת המחיר של המכס(אם נתפס) .

ThL W200 - סקירה - iAndroid

ThL W200 למכירה ב950ש"ח בiAndroid(אין לי מושג אם זה עדיין רלוונטי תצטרך לשאול)

^למרות שאין ממש טעם לקנות אותו ב950ש"ח כשיש את ThL W8s ב990ש"ח גם מiAndroid(שוב אין לי מושג אם זה עדיין רלוונטי תצטרך לשאול) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאזמין מטיינידיל את ה-W200 היום. תודה לכל מי שעזר!

אגב, כשהוא יגיע ארצה לעשות עליו ביקורת. אילו בנצ'מארקים חוץ מאנטוטו, סאנספיידר ו- הייתם רוצים שאעשה לו? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל המעבדים של באמת לא שווים את הזמן והטירחה של הרצת בנצ'מרקים. ידוע שהם חלשים.

אבל כאשר עשיתי השוואה בין ה ZOPO ZP990 שלי לגלקסי S3 של חבר מהעבודה ב antutu הוא קיבל "רק" 2000 נקודות יותר ממני (ושילם פי 3 על המכשיר שלו ממני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתיקח איתך מכשיר עובד עם מעבד i7 עם 8 ליבות בכיס, והוא ישרוד יום שלם עם מסך 5 אינץ' ובמשקל של פחות מ-150 גרם, וכל זה בלי אקטיבי ובלי לגרום לכוויות מדרגה שלישית, ובמחיר של 700 שקלים, תודיע לי. כי אני ממש ממש רוצה אחד כזה.

עד אז אני מריץ בנצ'ים על מעבדי :character0074:

אגב, הסינים רצו דרך המייל כל מיני חתימות ואישורים שלנו, בשביל אלוהים יודע מה, אבל מהר מאוד הורדנו אותם מזה. הם לא צריכים את החתימה שלי בשום אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...