|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840 - עמוד 34 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840

efee123

מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?  

185 הצבעות

1. 1. מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?

• Samsung 840 Series MZ-7TD250BW 250GB SSD
      32
    • Samsung 840 EVO Series MZ-7TE250BW 250GB SSD
      211
    • Samsung 840 Pro Series MZ-7PD256BW 256GB SSD SATA III
      37

Recommended Posts

• תגובות 688
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אם מישהו נתקל בקישור הזה כאן, ישנו סיכוי קטן שהוא יחשוב פעמיים לפני כן.

אתה לא באמת חושב שאפשר "להסתיר" את זה, נכון?

אותו אחד יחשוב פעמיים בגלל מה? הוא כבר גולש כאן ויודע על הקניה הקבוצתית.

לא צריך להסתיר את זה, אבל יש הבדל בין להסתיר את זה לבין לפרסם את זה בשירשור הזה. במיוחד כאשר אתה בעצמך טוען שאתה מקווה שהם לא יצליחו למכור דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו אחד יחשוב פעמיים בגלל מה? הוא כבר גולש כאן ויודע על הקניה הקבוצתית.

לא צריך להסתיר את זה, אבל יש הבדל בין להסתיר את זה לבין לפרסם את זה בשירשור הזה. במיוחד כאשר אתה בעצמך טוען שאתה מקווה שהם לא יצליחו למכור דבר.

טוב מאוד שהוא פירסם כי כמו שהוא אמר, אתה באינטרנט ואי אפשר להסתיר דברים הכל גלוי

עדיף שיהיה גלוי ושידעו על הדרך שבה הם בחרו להתעלם מהפניה של מי שאירגן את הקבוצתית

אני אישית יודע שלא אבצע את הרכישה שלי לא מIQPC ולא מKSP בעקבות מה שנרשם כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת זה אולי מקרי. פעם נוספת ושוב ושוב, זה פשוט בכוונה. זו לא תחרות הוגנת (זה לזמן מוגבל ורק לחברי פורום פה) וזה רק בשביל לפגוע בעסקים של אחר.

גם אם הרווח הוא 10 שקל לכונן, KSP יעדיפו שה10 שקלים ילכו אליהם ולא ל-TMS כי בלי TMS, כמובן ש-KSP לא היו עושים בכלל קופון/שובר לזה.

ולא משנה מה הם יטענו זה פשוט מכוער ולא הוגן. נטו לפגוע בכיס של עסק מתחרה בתחום.

לי יש KSP למטה פה בעבודה, אבל לא מתקרב אליהם. מעדיף לנסוע בעצמי ביום שישי ל-TMS ולקנות ממקום שאני נאמן אליו ובחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני לא ידעתי מזה, וכנראה גם לא הייתי יודע. אלו שגולשים בפייסבוק שלהם בכל מקרה יודעים.

האם אתם חושבים שכל מי שגולש כאן מעניין אותו השיקול המוסרי שציינתם ? אם הוא גם כך קונה ב KSP משיקולי מחיר וקרבה, אז הנה... עכשיו הוא יודע.

כל מה שהדיון בנושא הזה עושה זה נטו לפרסם את KSP (ואת IQPC) ואת זה שניתן להשיג שם את הכוננים באותו מחיר, ואולי פחות. וכן, גם אני מעט אשם בכך..

אז באמת, מה הפואנטה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני לא ידעתי מזה, וכנראה גם לא הייתי יודע. אלו שגולשים בפייסבוק שלהם בכל מקרה יודעים.

האם אתם חושבים שכל מי שגולש כאן מעניין אותו השיקול המוסרי שציינתם ? אם הוא גם כך קונה ב KSP משיקולי מחיר ונוחות, אז הנה... עכשיו הוא יודע.

כל מה שהדיון בנוזא הזה עושה זה נטו לפרסם את KSP.

אז באמת, מה הפואנטה ?

יתכן ולא הבנת וזה בסדר, אבל מצד שני נראה שיש מי שהסכים איתי.

אני לא הולך לנסות לשכנע אותך למה אני חושב שזה חשוב שפרסמתי את זה כאן - זו דעתי.

שיהיה לנו אחלה ערב והנאה מהתקנה של הכונן החדש! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה כל האנשים שגולשים בפורום הזה או סתם יראו את הקופון הזה במקרה. הכי חשוב שרובם מאלה שהצביעו בסקר והביעו רצון לקנות שיקנו מ TMS.

אנשים שמבינים איך קשה לארגן קנייה קבוצתית ורוצים ליהנות גם בהמשך מהצלחות של קניות כאלה יבחרו ב TMS. עובדה שקיריל טיפל כבר בכמה קניות קבוצתיות בפורום הזה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן ולא הבנת וזה בסדר, אבל מצד שני נראה שיש מי שהסכים איתי.

אני לא הולך לנסות לשכנע אותך למה אני חושב שזה חשוב שפרסמתי את זה כאן - זו דעתי.

שיהיה לנו אחלה ערב והנאה מהתקנה של הכונן החדש! :)

תשמע, זו לא תחרות פופולריות של דעות, והבנתי טוב מאוד את הנקודה שלך, והגבתי עליה. כך שזו דעתי, זו לא תשובה... וסליחה על הנימה, זה כתוצאה מהתנשאות בדבריך.

לא משנה כל האנשים שגולשים בפורום הזה או סתם יראו את הקופון הזה במקרה. הכי חשוב שרובם מאלה שהצביעו בסקר והביעו רצון לקנות שיקנו מ TMS.

אנשים שמבינים איך קשה לארגן קנייה קבוצתית ורוצים ליהנות גם בהמשך מהצלחות של קניות כאלה יבחרו ב TMS. עובדה שקיריל טיפל כבר בכמה קניות קבוצתיות בפורום הזה בהצלחה.

ברור שחשוב, אך נדמה לי שבפעם קודמת היו לא מעט שקנו מ KSP ואפילו לא התבישו להצהיר על כך בשירשור המכירה.

היינו קונים מ KSP אם הם לא היו עושים מהלך זה? את ה המדובר, בטוח שלא. אך כנראה שגם כך אנו לא קונים אצלם כלל. את אלו שכבר משוכנעים - אז שכנענו שוב. את אלו שלא, הם יגידו לנו תודה רבה על ההפניה ל KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, זו לא תחרות פופולריות של דעות, והבנתי טוב מאוד את הנקודה שלך, והגבתי עליה. כך שזו דעתי, זו לא תשובה... וסליחה על הנימה, זה כתוצאה מהתנשאות בדבריך.

תאמין לי שלא ניסיתי להתנשא.

אמרת את דעתך, אני הסברתי לך למה אני חושב שזה רלוונטי ולא הסכמת איתי בעוד שאחרים כן הסכימו איתי - מה עוד אתה רוצה שנעשה?

סגרתי את זה ב"זו דעתי" כי זו דעתי... צר לי שזו לא אמת אבסולוטית...

אני פשוט לא מבין את הצורך להמשיך לחפור בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגבתי ל KSP על הפרסום בפייסבוק, לא תגובה מחמיאה בלשון המעטה, והם כמובן מחקו את התגובה שלי וחסמו אותי מלהגיב בדף שלהם (לרגע נזכרתי בחסימה שקיבלתי מיאיר לפיד אי שם בתחילת דרכו, שנשארה עד עכשיו דרך אגב)

יאללה תתחילו לשטוף להם את הפיד בתגובות שליליות. שילמדו לקח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגבתי ל KSP על הפרסום בפייסבוק, לא תגובה מחמיאה בלשון המעטה, והם כמובן מחקו את התגובה שלי וחסמו אותי מלהגיב בדף שלהם (לרגע נזכרתי בחסימה שקיבלתי מיאיר לפיד אי שם בתחילת דרכו, שנשארה עד עכשיו דרך אגב)

יאללה תתחילו לשטוף להם את הפיד בתגובות שליליות. שילמדו לקח

הם הגיבו שם למישהו שלא פנו אליהם בבקשה לקניה קבוצתית

לא ייאמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירסמתי להם גם על הקיר:

למי אם לא לכם הכי מתאים להיות אוכלי נבלות?

פנו אליכם כדי לקבל הצעה ועוד איך לקבוצתית אך לא התייחסתם.

אני מקווה שלא יקנו מכם וגם אלו שיקנו יבינו בעתיד מה אתם שווים במימוש אחריות.

מוכרים דברים משומשים ומשוחזרים.

תמיד נותנים ללקוח הרגשה שהוא קילקל את המוצר כדי להתנער מאחריות.

כדאי לכם לבדוק טוב טוב מה קורה בפורומים ואילו דיבורים יש עליכם.

אתם טובים רק לכאלו שאין להם מושג, פראיירים לא מתים רק מתחלפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...