|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840 - עמוד 24 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|עודכן|28.10.13| קנייה קבוצתית יוצאת לדרך- Samsung 840

efee123

מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?  

185 הצבעות

1. 1. מה הדגם המועדף במידה והמחירים אכן רלוונטיים?

• Samsung 840 Series MZ-7TD250BW 250GB SSD
      32
    • Samsung 840 EVO Series MZ-7TE250BW 250GB SSD
      211
    • Samsung 840 Pro Series MZ-7PD256BW 256GB SSD SATA III
      37

Recommended Posts

אני לא יכול להרשות לעצמי כונן SSD כרגע, אבל סתם חיפשתי כמה עולה כונן ה PRO ב newegg והגעתי לזה בעלות של 215 דולר:

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820147193

גם אם מוסיפים מע"מ של 17% ומכס של 15% עדיין ניתן להגיע למחיר של פחות מ 1000 ש"ח (החישוב - 3.5 * (0.15 + 0.17 + 1) * 215), והמשלוח חינם. כנראה אפשר למצוא חנויות בחו"ל זולות יותר. אז מעניין אותי לדעת למה אף אחד לא שקל לבצע הזמנה מחו"ל?

הערה - לא קראתי את כל 35 העמודים שפה, אז ייתכן שמישהו כבר הציע את זה.

על כל זה צריך להוסיף 20$ משלוח לערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 688
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקא למוצרים המשלמים המשלוח של כונני SSD מחו"ל מאוד יקר משום מה.

אחרת הייתי קונה כונן 500GB ב1200 שקל מEBAY.

http://www.ebay.com/itm/Samsung-840-Series-MZ-7TD500-500-GB-Internal-2-5-MZ-7TD500BW-SSD-Solid-/300975229694?pt=US_Solid_State_Drives&hash=item4613858afe

בנפח הזה גם ככה אין שום סיבה להוסיף לביצועים טובים יותר.

הסיכון לכשל טכני מאוד נמוך, ובשביל הכפלת הנפח אני מוכן להוסיף 50% למחיר מה800 של הEVO.

בKSP מוכרים את אותו המוצר ב1800, ולכל היותר חנויות אחרות ימכרו ב40 שקל פחות.

לא צריך טובות מחנויות/יבואנים.

אני יכול לקנות את המוצר מחו"ל, לשלוח אותו חצי כדור הארץ, עשרות אנשים בדרך ידאגו שהוא יגיע אלי, ובסוף אני ישלם 600 שקל פחות.

מה נסגר איתכם?

אם יש מוצר אחד!! מכל המוצרי מחשב שיש לכולנו אינטרס שלכולם יהיה אותו, זה .

תחשבו כמה זמן יחסך לא רק לאותם האנשים, אלה גם לכל הטכנאים ואנשי תמיכה(כולל שלכם) בבואם להתעסק עם המחשב.

תפסיקו לרצות להרוויח על יותר מדי, ותתחילו למכור אותם ברווח מינימלי.

שהשוק יוצף בSSD, וגם למחשבים בתקציב נמוך תהיה אפשרות להוסיף למערכת הפעלה ותוכנות.

שיווצר שוק יד שניה שיאפשר גם למי שלא יכול לקנות חדש לקנות .

שגם המחשב השני והשלישי יקבלו SSD.

לא חלום יפה?

בואו תחלמו איתי יבואנים וחנויות חלום יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Smalul

Newegg לא שולחים מחוץ לארה"ב וגם לא מקבלים כרטיס אשראי בנלאומי או

חשבון פי פל לא אמרקאי על מוצרי מחשב יש רק מע"מ של 18%, כמו שציינו משלוח עם חברת שילוח יעלה 20-30$ וישירות מהחברה בדר"כ יותר אפילו 50 (כשהמחיר זול)ומע"מ גם עליו קח את האבו ניתן למצוא ב180 180*1.18*3.55+20*3.55=825

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש מוצר אחד!! מכל המוצרי מחשב שיש לכולנו אינטרס שלכולם יהיה אותו, זה SSD.

תחשבו כמה זמן יחסך לא רק לאותם האנשים, אלה גם לכל הטכנאים ואנשי תמיכה(כולל שלכם) בבואם להתעסק עם המחשב.

תפסיקו לרצות להרוויח על SSD יותר מדי, ותתחילו למכור אותם ברווח מינימלי.

שהשוק יוצף בSSD, וגם למחשבים בתקציב נמוך תהיה אפשרות להוסיף SSD למערכת הפעלה ותוכנות.

שיווצר שוק יד שניה שיאפשר גם למי שלא יכול לקנות חדש לקנות SSD.

שגם המחשב השני והשלישי יקבלו SSD.

לא חלום יפה?

בואו תחלמו איתי יבואנים וחנויות חלום יפה.

אני מסכים איתך לגמרי, והלוואי והייתי יכול לקנות כונן SSD במחיר משתלם - גם למחשב שלי, שהוא בן 6.5 שנים, כונן כזה היה מאד עוזר. אני גם חושב שהבעיה, כפי ש"רמזת", היא החמדנות של כל האנשים בדרך - החל מהיצרן וכלה בחנות שמוכרת לצרכן הסופי. אני חושב שלאורך כל השרשרת הזו הרווח לא צריך לעלות יותר 10% מהמחיר שבו היצרן מוכר את המוצר. אבל כל אחד רוצה להרוויח יותר ויותר. תיקח לדוגמא את מה שקרה עם דיסקים הקשיחים - מפעל אחד הוצף לפני כמה שנים, המחיר זינק לשמיים והוא עדיין לא ירד לרמות של לפני כמה שנים (פעם היה אפשר לקנות דיסק קשיח של 500GB בכ-180 ש"ח, היום אין דיסק שמתקרב למחיר הזה). הבנתי שמשהו דומה קרה עם הזיכרונות. ואל תשכח שבדרך כל אחד בשרשרת ירצה להרוויח יותר, אז גם הוא מעלה את המחיר. בקיצור - תמיד ימציאו איזה צונאמי/שיטפון/הוריקן כתירוץ להעלאת המחיר, ותמיד הצרכן הסופי יידפק.

הבנתי שקנייה מחו"ל לא משתלמת בתחום ה SSD (מכל מיני סיבות), ולכן רק גישה של קנייה קבוצתית, שמוכנה לקנות כמות גדולה בקנייה אחת, יכולה להביא להוזלת המחיר. אבל גם במקרה הזה תראה מה קורה - רק שתי חנויות הגיבו לניסיון הרכישה הזה, ומכיוון שאין יותר מדיי תחרות על הלקוחות ההצעות שהתקבלו הן כמעט זהות לחלוטין. נכון, יפה מצד החנויות שהן הורידו את המחיר בכ-200 ש"ח (במקרה של דגם ה PRO) לעומת המחיר בחנות, אבל לדעתי זה רק מראה שניתן להוריד את המחיר ועדיין להרוויח מהמוצר (אני לא מאמין שהחנויות יימכרו למישהו במחיר עלות או במחיר הפסד).

יותר מזה - באתרים כמו Newegg ו מוכרים את גירסת ה PRO ב 215 דולר. גם אם נוסיף מע"מ של 18% (הייתי בטוח שזה 17%, אבל לא משנה) ומכס של 15% (גם את האחוז הזה יש לבדוק) העלות הכוללת, בשער שבו 1 דולר שווה 3.5 שקל, היא 1000 ש"ח. אני בטוח שעסקים כמו Newegg ו קונים את גירסת ה PRO בהרבה פחות מ 215 דולר (זה המחיר לצרכן הסופי, וגם הם מרוויחים בדרך), אז בטוח שיש מקום למכור את הכוננים האלו בארץ בהרבה פחות. אין שום סיבה שגירסאות ה PRO בנפח של 256GB יעלו בסביבות ה 1250-1300 ש"ח.

מכאן עולה השאלה הבאה - האם מישהו ניסה לפנות ישירות ליבואן של בארץ (אם יש כזה) או אפילו לחברה עצמה ובירר מה המחיר שהם דורשים ואיזו כמות נדרשת בכדי לקבל את המחיר הזה (ברור לי שהם לא מוכרים לצרכנים פרטיים אלא רק בכמויות)? אולי בכלל ישתלם לקבוצה לקנות כמות של דיסקים ישירות מסמסונג ישירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מבצעים רבים על כונני בארה"ב ואפשר מדי פעם למצוא בnewegg את ה840 pro ב193$. סה"כ מחיר עד הבית יוצא כ250$, כולל 18% מע"מ בלבד (אין מכס/מס קנייה) ומשלוח דרך צד שלישי.

זה יוצא יותר מהמחיר המוצא כאן, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 דברים ,

1. אני פונה למארגן הקנייה , האם ניתן יהיה לאסוף את הכונן מחנות השירות של TMS בחולון ?

את התשלום שהם יגדירו אך הם רוצים ....

פנייה כללית :

אם מישהו כאן רוצה למכור M4 בעקבות השדרוג .... שיפנה אליי בפרטי .

( מבקש רק מכאלו בעלי קבלות של המכשיר שיפנו )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...