מה הציפיות שלכם מR9? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הציפיות שלכם מR9?

Albetron

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני תוהה אם הם הצליחו לעשות משהו עם הצריכת חשמל של ה 7970GE, אם לא צריכת חשמל תהיה חסרון לא קטן מול 770...

אשמח שתסביר לנו מדוע צריכת חשמל מעניינת אותנו הצרכנים בתחום זה.

חישוב עלות החשמל למשך תקופת האחזקה של הכרטיס האחד לעומת השני, יהיה מקום טוב להתחיל בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.expertreviews.co.uk/graphics-cards/1302652/amd-mantle-api-to-replace-directx-11-in-battlefield-4

כל המשחקים ש EA יוציאו בעתיד ישתמשו ב Mantle. סביר להניח ש VALVE יפסיקו להשתמש ב DX, עם הדגש המוגבר על לינוקס אין להם סיבה להשתמש ב DX, יכול להיות שהם אפילו יעזרו להתאים את Mantle ללינוקס ו וישתמשו ב API החדש.

כנראה שאני היחיד שנשאר אתמול עד הסוף וראה ש BF4 ישתמש ב DX רק עד שהם יסיימו לבדוק את ה API החדש...

אינטל דברו על זה לפני שנים, larrabee היה אמור להציג API חדש שיהיה קטן ולא יפריע למפתחים כמו DX ו OGL אבל הפרוייקט הזה נסגר. נראה לי הם דיי התבאסו שהם ראו את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח שתסביר לנו מדוע צריכת חשמל מעניינת אותנו הצרכנים בתחום זה.

חישוב עלות החשמל למשך תקופת האחזקה של הכרטיס האחד לעומת השני, יהיה מקום טוב להתחיל בו.

אם יש כרטיס שצורך 40-70W יותר ממקבילו בביצועים והם עולים אותו דבר או אפילו מעט יותר לחסכני יותר זה בהחלט שיקול עבורי, לא רק בגלל עלות חשמל אלה פליטת חום למארז.

גם אם ה 280X לא יוריד את צריכת החשמל הוא עדיין אחלה קניה במחיר הזה אבל זה רק בגלל שGTX770 עולה כ"כ הרבה יותר, אני מאמין שזה לא יהיה המצב עוד הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיזור מחזור ועוד פעם מחזור למדו טוב האדומים מהירוקים איך עושים כסף ממה שיש כבר כול עוד למי שיש כרטיס חזק דור אחרון ואין DX חדש כמו 12

או משהוא כזה ומצריך בטח 9 או השד יודעה מה מכנים לנו בחברה הלא יציבה הזאת מבחינת מוצרים בזמן האחרון לא צריך כרטיס חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימחזרו, כל עוד הם נותנים תוספות תוכנתיות ותג מחיר טוב - זה מה שהשוק צריך.

יש אנשים שקשה להם להבין שמיצו את תהליך היצור ושאם רוצים לדחוס עוד כח עיבוד, כנראה שצריך להמתין לליטוגרפיה קטנה יותר.

ליבות גרפיות דוגמת זאת שתמצא ב-280X מכסות דרישות של 95% משוק השחקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר היום תהליך היצור כמו שהוא מהחומרים שיש היום והשיטה בסוף הדרך שלהם ועוד צריכת חשמל וגם חום עד שלא תהיה שיטה וחומרים חדשים

ויצור חדש הכרטיסים לא לא יתקדמו הרבה עם בכלל זה כבר אמרתי בדור הקודם וזה ממשיך כך בינתיים עד פריצת הטכנולוגיה הרצינית הבאה

עד עז תיהנו ממה שיש כי זה מה יש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש כרטיס שצורך 40-70W (הפער שנמדד עומד בקושי על 30w מקסימום, וגם זאת רק כאשר שני הכרטיסים נמצאים בהרצה סינטטית על תוכנה שמטרתה ביצוע burnning לכרטיס, וכאשר שניהם מומהרים למקסימום תדר אפשרי. היות ומדובר בליבות בגודל לא כל כך שונה האחד מהשני, 365 לעומת 294 מ"מ בריבוע, מובן מדוע הפערים היו קטנים למדי.

יותר ממקבילו בביצועים והם עולים אותו דבר או אפילו מעט יותר לחסכני יותר זה בהחלט שיקול עבורי, לא רק בגלל עלות חשמל אלה פליטת חום למארז.

עלות החשמל זוטא גמורה והנני שמח שזה מוסכם - לכן אינה רלוונטית.

טענתך לפערי החום שנוצרים "למשך השעה ביום" שאתה משחק, הפער שנע בין 200 ל- 230 וואט (וגם זאת להזכירנו רק בשיא המאמץ שלוקח שניות פה ושניות שם באמצע משחק ובדר"כ לא קורה בכותרים רגילים), זניחה לחלוטין.

הרי נורת הליבון שעל התקרה בחדרך מחממת הרבה יותר (100 וואט רציף), וזו נזכיר דולקת לא רק שניות,

גם לא רק שעה, אלא ערב שלם ובכל אחד מימות השנה (לא רק כשאתה משחק).

אז בבקשה תפסיק למדוד "צריכת חשמל" של עכברון ותעשה ממנו פיל. לא רק אתה אלא עוד חצי עולם הדיוט גמור בתחום.

בכדי להעמיד את המספרים בפרופורציה: אתה כאילו בא ומתלונן על כוס מים של 100 סמ"ק נשפכת ואומר אוי ואבוי תראו

כמה מים זה, בשעה שיש לך בריכת שחיה אולמפית מלאה בצד. זו הפרופורציה.

לפיכך לאנשים שיש הבנה בסיסית הטענה האוילית הזו בנושא צריכת חשמל של מאיץ גראפי מפגינה בורות מצד הטוענים לה, ונראית כחוסר מקצועיות משווע בפורום, שאמור להיות הכי איכותי ומקצועי שיש בארץ הקודש. בואו נשמור עליו ככזה.

גם אם ה 280X לא יוריד את צריכת החשמל (הוא לא יוריד את הצריכה משום שמדובר באותה ליטוגרפיה בת 28 ננומטר,

מדובר ב- rebrand של הכרטיס הנוכחי).

הוא עדיין אחלה קניה במחיר הזה אבל זה רק בגלל שGTX770 עולה כ"כ הרבה יותר, אני מאמין שזה לא יהיה המצב עוד הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* ממוצע במשחק 47W

http://tpucdn.com/reviews/Zotac/GeForce_GTX_770/images/power_average.gif

בתוכנת מאמץ 60W

http://www.techpowerup.com/reviews/Zotac/GeForce_GTX_770/24.html

ספציפית מחשב הבא הכיוון הוא שני כרטיס, עדיין לא בטוח איזה וזה נע בין שני 280X/290X לשני GTX770/780. אז אם זה שני 280X מול שני 770 זה כבר 100-120W.

*אני לא משחק שעה ביום אלא 4-5 ביום סביר ויש ימים שגם מעל 10 שעות.

נ.ב

בכל הבית אין אפילו נורת ליבון אחת! לי בחדר יש מנורת לד של 10W.

אני לא עושה פיל מכלום, כמו שאמרתי אם הביצועים דומים אני מכניס לחשבון צריכת חשמל ועוד.

נ.ב 2

יכולים להוריד צריכת חשמל לא רק באותה ליטוגרפיה אלה אפילו עם אותה באותה ליטוגרפיה ע"י סיליקון טוב יותר שדורש מתחים נמוכים יותר לעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חישוב ל10 וואט הבדל שעה ביום כדי שיהיה קל לעשות הכפלות, מה שהפריע לו ההפרש פליטת חום בתוך המארז, 0.01*365*0.6=2.19 ש"ח בשנה, חוץ מזה שבדר"כ זה בא בתור שילוש, טמפ', רעש וצריכת חשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...