חוות דעת כל כרטיס מסך Sapphire 7950 3GB DUALX with Boost - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת כל כרטיס מסך Sapphire 7950 3GB DUALX with Boost

theblueone

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאלה לא קשורה:

האם הלוח אם שלי Gigabyte HD4 תומך גם בSLI וגם ב Crossfire או שהוא תומך רק ב Crossfire?

- - - תגובה אוחדה: - - -

GTX760 גם מגיב יפה מאוד לOC http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_760/30.html כששניהם ב OC סביר אני מאמין ש7950 יהיה חזק יותר במעט. ככה שההייתי מכניס שיקולי עלות, צריכת חשמל ורעש...

אחרי שקראתי הכל ונראה כי הכרטיסים שווים מאוד ביכולות שלהם אני כנראה ילך על ה 760 GTX ויעשה לו OC בעצמי וגם מבחינת מחיר יוצא קצת יותר זול אני קונה אותו מאילת ולכן המחיר הוא 1250...

ואחרי שקראתי קצת באינטרנט נראה כי הוא מגיב לOC טוב מאוד

הבעיה היחידה שלי איתו שהלוח אם שלי לא תומך ב ואולי בעתיד ארצה לעשות ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לא קשורה:

האם הלוח אם שלי HD4 תומך גם בSLI וגם ב Crossfire או שהוא תומך רק ב Crossfire?

- - - תגובה אוחדה: - - -

אחרי שקראתי הכל ונראה כי הכרטיסים שווים מאוד ביכולות שלהם אני כנראה ילך על ה 760 GTX ויעשה לו OC בעצמי וגם מבחינת מחיר יוצא קצת יותר זול אני קונה אותו מאילת ולכן המחיר הוא 1250...

ואחרי שקראתי קצת באינטרנט נראה כי הוא מגיב לOC טוב מאוד

הבעיה היחידה שלי איתו שהלוח אם שלי לא תומך ב ואולי בעתיד ארצה לעשות ....

אם הלוח שלך לא תומך זה אומר שהוא לא תומך חלוקה של X8/X8 אלא רק X16/X4 כשה X4 הזה הוא PCI-E 2.0 שבכלל עובר קודם דרך הגשר הדרומי ומשם למעבד.

בקיצר לא מומלץ גם ל CF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו סיימתי סדרת בדיקות לצריכת הזיכרון של הכרטיס בקרייסיס 3 על כמה סוגי פילטרים, כולם ב-1920X1080:

FXAA צריכה של 1864MB:

MSAA X2 צריכה של 2012MB:

SMAA X4 צריכה של 1940MB:

MSAA X4 צריכה של 2131MB:

ואחרון הכבד מכל MSAA X8 עם צריכת זיכרון של 2550MB:

דרך אגב כל פעם הייתי צריך להכנס למשחק ולצאת+ לסגור ולפתוח את תוכנות הניטור כיוון שיש באג בקרייסיס שמפסילה לפסילה מעלה את צריכת זיכרון הכרטיס(המשחק מקורי).

שורה תחתונה לקחת כרטיס עם 2GB לא הכי חכם.

Memory Leak. מה שבעצם מעלה את החשש שצריך להתייחס לתוצאות האלו עם גרגר מלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה"שמועה/חדשה" הזו קראתי לפני ההשקה, כרגע הוא 7970 וגם אם כן עדיין המחיר פצצה, זה לא כזה משנה כי עם בשניה מגיעים ואף עוברים את תדרי GHz.

אמרתי לך שהוא יהיה כמו הGHZ ;)

אומנם הורידו לו 50MHZ, אבל הוא עדיין קרוב יותר לGHZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...