בת"א ערבים צעירים משתוללים במכוניות בעיר - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בת"א ערבים צעירים משתוללים במכוניות בעיר

כחוללבן

Recommended Posts

דרך נמיר מכוניות מעטות נוסעות בין ילדים על כביש , משטרה לא עוצרת אותם

מכיוון יפו צעירים ערבים מנסים להיכנס לתוך ת"א עם רכבים , המשטרה שמה ניידת וחוסמת את הכביש

ליד שגרירות ת"א צעיר וערביות נוסעים עם , משהו צעק לו יום כיפור הערבי יצא מהרכב ,השתולל ורצה להכות את היהודי שהוא צועק אותי לא מעניין זה לא חג שלי

משטרה נראית כמו חבורה בקייטנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ליד שגרירות ת"א צעיר וערביות נוסעים עם , משהו צעק לו יום כיפור הערבי יצא מהרכב ,השתולל ורצה להכות את היהודי שהוא צועק אותי לא מעניין זה לא חג שלי

סתם מישהו או מישהו רכוב על אופניים? מאחר ומישהו שרכוב על אופניים חוטא לא פחות מאדם הנמצא ברכב עם מנוע מגרגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום כיפור אינו יום מיוחד, חוקי התנועה הרגילים חלים בו : מותר ליסוע בכביש תחת החוקים, הולכי רגל לא יורדים לכביש / לא נותנים לילדים לרדת לכביש. שלא יבוא אידיוט על ההגה ויחשוב שביום כיפור אין רכבים להתנגש בהם ולכן מותר ליסוע 120 בשכונת מגורים, אידיוט על אופניים שחושב שותר לו לא להסתכל ימינה/שמאלה כשהוא נכנס לצומת, אידיוט הורה וימציא חוקים שביום כיפור אין תנועה בכבישים ולכן מותר לילדים ללכת בכביש, וסתם אידיוט שיורד לכביש שאומר לנהגים שאסור ליסוע ביום כיפור

מי שעובר על זה ? דוחות קנסות שלילות כמו בכל יום אחר, לנהגים ולהולכי רגל (אלה שמסכנים את הילדים שלהם או מפריעים לתנועה). מי שנוסע ומכבד את החוקים (חוקי התנועה לא החוקים של היהדות הפנאטית) - שיהיה לו בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצחים בפוטנציה.

מתגרים במזל תוך כדי זלזול מכוון בחיי אדם(בחיי יהודים לפחות), עם שאיפה חולנית לצאת משליטה.

הנאה חולנית מלהשליט טרור על יהודים ברחובות בחגם הקדוש ביותר.

בסוף זה יגמר כמו ההוא שרצחו במכות ואז טענו שלא התכוונו להרוג אותו, רק לבעוט בו עד זוב דם.

מדי פעם יש "תאונות" מכוונות שכאלו ע"י ערבים על הכביש.

נסיונות לדרדר מכוניות אחרות או לגרום להם לתאונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משטרה נראית כמו חבורה בקייטנה

מהיכן הדיווח, קזחסטאן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום כיפור אינו יום מיוחד, חוקי התנועה הרגילים חלים בו : מותר ליסוע בכביש תחת החוקים, הולכי רגל לא יורדים לכביש / לא נותנים לילדים לרדת לכביש. שלא יבוא אידיוט על ההגה ויחשוב שביום כיפור אין רכבים להתנגש בהם ולכן מותר ליסוע 120 בשכונת מגורים, אידיוט על אופניים שחושב שותר לו לא להסתכל ימינה/שמאלה כשהוא נכנס לצומת, אידיוט הורה וימציא חוקים שביום כיפור אין תנועה בכבישים ולכן מותר לילדים ללכת בכביש, וסתם אידיוט שיורד לכביש שאומר לנהגים שאסור ליסוע ביום כיפור

מי שעובר על זה ? דוחות קנסות שלילות כמו בכל יום אחר, לנהגים ולהולכי רגל (אלה שמסכנים את הילדים שלהם או מפריעים לתנועה). מי שנוסע ומכבד את החוקים (חוקי התנועה לא החוקים של היהדות הפנאטית) - שיהיה לו בכיף

שנאת הדת העבירה אותך על דעתך והסיטה אותך מנושא הדיון: נהגים ערבים שמשתוללים בכביש ומסכנים את חיי זולתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשערבי מיפו דורס ילד יהודי שהלך בכביש ברור שהנהג הוא הגורם הישיר לתאונה ואם הוא עשה את זה בכוונה זה רצח - אין ויכוח

אבל אתה לא חושב שאם הורים מורידים את רמת הזהירות שלהם מהכביש בגלל שיום כיפור (והם חושבים שאף אחד לא נוסע) ומאפשרים לילדים ללכת בכביש הם גם חלק מהבעיה ? במיוחד כשהבעיה מוכרת וזה לא השנה הראשונה שהנהגים האלה מתפרעים ?

למה שהוא חשבתי שביום רגיל הנהגים המשתוללים הרבה יותר מסוכנים מאשר ביום כיפור. ביום כיפור לפחות שקט יותר מסביב וניתן לשמוע את הרכב מתקרב מרחוק יותר, ולהספיק לברוח מהמסלול שלו. אם הולכי הרגל חשופים יותר לפגיעה ביום כיפור זה קורה בגלל שהם מרשים לעצמם לרדת לכביש יותר בהשוואה ליום רגיל. איפה "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשערבי מיפו דורס ילד יהודי שהלך בכביש ברור שהנהג הוא הגורם הישיר לתאונה ואם הוא עשה את זה בכוונה זה רצח - אין ויכוח

אבל אתה לא חושב שאם הורים מורידים את רמת הזהירות שלהם מהכביש בגלל שיום כיפור (והם חושבים שאף אחד לא נוסע) ומאפשרים לילדים ללכת בכביש הם גם חלק מהבעיה ? במיוחד כשהבעיה מוכרת וזה לא השנה הראשונה שהנהגים האלה מתפרעים ?

למה שהוא חשבתי שביום רגיל הנהגים המשתוללים הרבה יותר מסוכנים מאשר ביום כיפור. ביום כיפור לפחות שקט יותר מסביב וניתן לשמוע את הרכב מתקרב מרחוק יותר, ולהספיק לברוח מהמסלול שלו. אם הולכי הרגל חשופים יותר לפגיעה ביום כיפור זה קורה בגלל שהם מרשים לעצמם לרדת לכביש יותר בהשוואה ליום רגיל. איפה "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם" ?

ביום כיפור לא מצפים לזה. לכן זה מסוכן יותר.

אני בכלל בעד לעשות חוק שאוסר על כלל התחבורה המזהמת ביום כיפור למעט תחבורת ביטחון והצלה.

לא נורא, אפשר לשרוד יום אחד ללא ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה שמי שרוצה יסע ביום כיפור.

רק שצריך להיזהר כי יום כיפור הוא בעצם יום האופניים והטיולים, והכבישים מלאים באנשים וילדים על אופניים.

כשאנשים נוהגים בכוונה לעשות טרור על הכביש, צריך לעצור אותם על התפרעות בכביש, ולא לחכות עד שיקרה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך תוכיח שמישהו נוהג "בכוונה לעשות טרור על הכביש" ? אתה חושב שה"טרוריסט" פשוט יודה בזה?

כל עוד שומרים על חוקי התנועה ונוהגים במהירות המתאימה לתנאי הדרך (לדוגמא-ילדים על אופניים) אין בכך פסול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...