פירמוט עם דיסק windows או דיסק recovery (ומשהו בנוגע לאבק) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פירמוט עם דיסק windows או דיסק recovery (ומשהו בנוגע לאבק)

ehud101

Recommended Posts

שלום,

ברשותי מחשב נייד של toshiba sattlite כבר יותר מ3 וחצי שנים. והחלטתי שהגיע הזמן לפרמט אותו.

יש לי 2 אופציות: הראשונה היא לפרמט ואז להתקין דיסק של 7 . השניה היא לפרמט בעזרת דיסק toshiba recovery.

הדרך הראשונה יותר מוכרת לי.

בנוגע לדרך השניה, אני לא כל כך יודע מה הrecovery של עושה. האם זה פרמוט רגיל והמחשב יחזור לתפקד כמו בהתחלה? האם אצטרך לייבא את כל הדרייברים הנחוצים במחשב?

מהי הדרך העדיפה? האם למישהו יש מדריך לפרמוט של toshiba?

דבר נוסף. האם כדאי בהזדמנות זו לפתוח את המכסה התחתון של הנייד ולנקות אבק?

תודה.

גמר חתימה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה reovery מתקין את הוינדוס שהגיע אם המחשב, כולל הדרייברים, כולל אקטיבציה (לא צריך לעשות אקטיבציה בעצמך) וכולל תוכנות שמגיעות אם המחשב

היתרונות של להתקין וינדוס לבד הם אפשרות לחלק מחיצות בצורה שונה, אפשרות ל multiboot וזה שלא דוחפים לך תוכנות מיותרות - אבל בכל מקרה ניתן להוריד את רוב מה שמיותר בהוספה/הסרה אחריי התקנה מה recovery אז זה לא פקטור. והתקנה מהדיסק דופקת את ה recovery כך שלא ניתן יהיה להפעיל אותו יותר (בלי הרבה התעסקות)

מכאן ? החלטה שלך. אם אתה רוצה מחשב אם מחיצה אחת גדולה C ומערכת הפעלה אחת בלבד, תתקין מה recovery - פשוט יותר

בכל מקרה יתכן שה recovery מוחק קבצי משתמש מהמחשב ולכן תגבה הכול לדיסק חיצוני

מומלץ לנקות אבק תקופתית - תלוי כמה שימוש יש במחשב וכמה עמוק/מסובך צריך לפרק כדיי להגיע למקום שבו האבק מצתבר

הצתברות האבק המשמעותית שבאמת גורמת לכל הבעיות היא לא זאת שבמכסה של ה אלא בתוך מערכת הקירור, בין המאוורר וצלעות הקירור. כדיי להגיע לשם ברוב המחשבים צריך לפרק את כל הפלסטיק העליון (הלוח מקשים והמסגרת שלו) ואת המאוורר - עבודה של הרבה ברגים קטנים וחיבור/ניתוק של כמה כבלים. בכמה מחשבים צריך לפרק את מערכת הקירור ואז תצתרך לשים חומר חדש כשאתה מרכיב בחזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...