פינוי דירה שכורה - תוך כמה זמן יכול המשכיר לחייב את השוכר להתפנות? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינוי דירה שכורה - תוך כמה זמן יכול המשכיר לחייב את השוכר להתפנות?

vic07

Recommended Posts

אני רואה את זה הפוך מהחברים כאן.

לגבי הצביעה, בפירוש כתוב פעמיים: "במצב כפי שקיבלו מהשוכר" - קיבלת צבוע? לא. אתה מחזיר באותו מצב.

ולגבי הארכת השכירות - נראה שנתת לו הודעה, אבל זה לא משהו שכדאי להילחם עליו. תגיד שאתה עוזב אך תוך זמן סביר.

ולגבי הסכום - בחוזה כתוב מפורשות הסכום שאתה משלם, שזה החצי שלך, לא ? אז זה בדיוק מה שאתה אמור לשלם. לא חצי כפול 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עשית טעות מהבחינה הזו. אך שוב, יש עניין של תום לב. ברור שנכנסת כשותף לדירה, והיה ברור לכל הצדדים שאתה צריך לשלם חצי. לדרוש לפתע שתשלם הכל כי השותף עזב, לא הגיוני. (ובית המשפט יכול לפסוק לטובתך למרות החוזה) וזה אפשרי רק בגלל שהחוזה נגמר. אז זה לא שאתה יכול להישאר בדירה, אך אם רוצה שתעזוב, שיתן לך זמן סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוזה על x ש"ח ששילמתם חצי חצי

נגמרה השכירות, שוכר אחד מממש אופציה והשני לא.

זה עדיין נראה כאילו אין לך ממש קייס לשלם רק חצי שכ"ד. ובטח לא שווה את כאב הראש של הוצלפ ובית משפט לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבאק, אין אף סטודנט למשפטים בפורום הזה? :silly:

- - - תגובה אוחדה: - - -

העניין הוא שבשבילי לעבור דירה זה סתם הוצאה וטרחה מיותרת כרגע, שלא לדבר על זה שיש לי מועדי ב' להתכונן אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה אתה רוצה.

אין שותף? תעזוב. צביעה, אל תשלם.

מה הבעיה ?

עומרי, הדיבור היה עד הרגע האחרון שהוא ממשיך באותם תנאים, לשלם חצי, ויגיע שותף שישלם את החצי השני. כרגע לא מתאים לבעל הבית? יופי. אך תן זמן סביר למצוא מגורים חלופיים.

העניין הוא שבשבילי לעבור דירה זה סתם הוצאה וטרחה מיותרת כרגע, שלא לדבר על זה שיש לי מועדי ב' להתכונן אליהם.

אז אתה רוצה להישאר בדירה ולשלם את אותו סכום ששילמת עד שבעל הבית ימצא דייר אחר, מצידך אפילו שנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, מצידי להמשיך לחפש דייר, מה שאני עושה נאמנה כבר חודשיים (החל מחודש לפני עזיבת השותף). בעל הבית בינתיים לא מוכן להתפשר במחיר, אפילו אם זה רק לשותף השני, למרות שהסברתי לו שבמחיר הזה אין קופצים על המציאה.

ובכל זאת, אני אדבר עם בעל הבית מחר ונראה איפה אנחנו עומדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, דיברתי עם בעל הבית - בינתיים אני ממשיך לחפש שוכר שני במחיר נמוך יותר מזה שהוא ביקש בהתחלה, וממשיך לשלם את שכר הדירה הקודם שלי, כי הוא הבין שזה ישתלם לו יותר מלחפש עכשיו שוכר לכל הדירה ובינתיים לא לקבל אפילו חצי מהשכירות ועוד לשלם ארנונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...