פינוי דירה שכורה - תוך כמה זמן יכול המשכיר לחייב את השוכר להתפנות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינוי דירה שכורה - תוך כמה זמן יכול המשכיר לחייב את השוכר להתפנות?

vic07

Recommended Posts

אתה גם יכול להגיד לו שאתה מוכן לצבוע רק את החדר שלך, בכל מה שקשור לחדר של השותף השני והשטחים בדירה שמשותפים לשניכם, שיביא את השותף הקודם שיצבע איתך (את השטחים המשותפים), לבד אתה לא מוכן.

תנסה גם להקליט את השיחה הזאת ביניכם כדי שתהיה לך הוכחה שבסה"כ דרשת משהו הגיוני וזה חלוקה בנטל, אין סיבה שזה יפול רק עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין עם זה בעיה... כל עוד הוא (בעל הדירה) דואג לתקן את הליקויים לפני ששניכם נדרשים לצבוע...

אם הוא קובע עם השותף השני מועד לצביעת הדירה, אין לך הרבה ברירות...

מאחר ויש סעיף בחוזה ואם שניכם לא תצבעו את הדירה, הוא יכול להזמין בעל מקצוע שיעשה את זה ולחייב אתכם בתשלום.

במידה ולא תסכימו לשלם הוא יכול להשתמש בצ'ק בטחון או לחילופין לתבוע את שניכם על הסכום בתביעות קטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות... רק הייתי מציע שיציג בפניך הצעת מחיר לפני כן...

דרך אגב, השותף שלך ואתה יכולים לעשות את זה בלי בעל הדירה, אתם יכולים לקחת שניכם בעל מקצוע שיעשה את זה- רק שיצבע את הדירה.

דבר עם השותף שלך ותראה אם הוא מוכן לזה, תנסה לברר עם בעלי מקצוע מה סדר המחירים של צביעת דירה כזו ומשם תמשיך הלאה.

לבעל הדירה לא באמת משנה אם אתה זה שצובע בפועל, הוא רוצה לקבל דירה ריקה וצבועה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבית המשפט יבדיל בין תיקונים (צבע), שהתקלף או סימנים שחורים אחרי מגורים של שנה (אחריות השוכר), לבין תיקון שצריך לעשות אחרי 10 שנים (אחריות המשכיר).

ממתי מצפים ממך לעשות תיקוני סדקים ורטיבות וכו' בתוך הדירה? רק צביעה...

הרי זה ברמה של "השבחה", באותה מידה הוא יכול היה לדרוש ממך להחליף את תיבת החשמל והכבלים, כל האינסטלציה (כי הצינורות מתיישנים אחרי 10 שנים), לשים דלתות חדשות, ברזים וכו' וכו'... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהסכם השכירות שלך קבע שכירות לתקופה מוגבלת, החזקה שלך בניגוד לרצון המשכיר, כל רגע אחרי תום התקופה, היא החזקה שלא כדין.

אלא שהחוזה קובע שזכותי לחדשו באותם התנאים שהיו לי עד עתה, וכעת, במעמד חידוש החוזה, המשכיר מציב לי תנאים חדשים ("תמצא שוכר נוסף או שלם כפול"). הוא כבר עשה את זה פעם, במעמד החידוש הקודם, כשהוא העלה את שכר הדירה ללא התרעה מראש (ב100 שקל לכל שותף, אז העדפתי שלא לעשות בעיות אז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי סביר שהחוזה מאפשר לך להאריך את התקופה באותם תנאים ללא הסכמה מפורשת של הבעלים. במידה ואתה רוצה התייחסות מפורטת תעלה את הסכם השכירות במלואו ואני אענה לך בערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי זה ברמה של "השבחה", באותה מידה הוא יכול היה לדרוש ממך להחליף את תיבת החשמל והכבלים, כל האינסטלציה (כי הצינורות מתיישנים אחרי 10 שנים), לשים דלתות חדשות, ברזים וכו' וכו'... :)

לפי ההגיון הזה, גם צביעה בסיסית היא בגדר השבחה שכן גרתי בדירה שאינה צבועה, ומצבה לא הורע באופן נראה לעין בתקופת מגורי.

- - - תגובה אוחדה: - - -

לא נראה לי סביר שהחוזה מאפשר לך להאריך את התקופה באותם תנאים ללא הסכמה מפורשת של הבעלים. במידה ואתה רוצה התייחסות מפורטת תעלה את הסכם השכירות במלואו ואני אענה לך בערב.

אני לא בדירה כרגע ובכל מקרה אין לי סורק. מה שבטוח, המצב ה"רגיל" הוא שבסיום תקופת חוזה השכירות החוזה מתחדש אלא אם אחד הצדדים הביע מראש נכונות לשנותו (השוכר - ע"י עזיבת הדירה, המשכיר - ע"י שינוי תנאי השכירות), ועל פי הזכור לי, יש סעיף כזה בחוזה. אני אבדוק כשאחזור לדירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...